Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať už se řadíme mezi zastánce toho, že to byl podlý atentát z Ruska, nebo že je to jenom podlá zpravodajská hra CIA, jedno je skoro jasné.

    Po případu "Vrbětice" zůstane hořká pachuť něčeho, co nebylo dobře vyšetřeno, včas a jasně pojmenováno. A bude pořád nějaké "co když."

    To není výhra vyšetřovacích orgánů. Prostě není. 

  • Makak

    Česká republika nemůže podniknout žádné kroky na náhradu škod z výbuchů ve Vrběticích bez souhlasu Ruska s vyšetřováním, prohlásil prezident a člen výkonného výboru ruské Asociace mezinárodního práva Anatolij Kapustin.

    „Disponují-li nějakými důkazy, fakty a tak dále, existují pro tento případ mezinárodně uznávané prostředky vyřešení podobných otázek. Zakládá se obyčejně dvoustranná komise za účasti odborníků ze zainteresovaných států, v daném případě z Ruska a České republiky, provádí se patřičný rozbor dokumentů a ověřuje se každý detail předkládaný poškozenou stranou. Je třeba dokázat, že to opravdu mají, protože až dosud to byly jenom řeči a odvolání na tajné služby,“ řekl odborník.

  • Tak to má být, tak je to správně. Rusko si musí uvědomit, že už nejsme jeho gubernie, ale gubernií USA které tady má senát jako pátou kolonu a svého místodržícího Vystrčila a také svou pátou kolonu sorosovskou Havloidní ovčarnu

    • USA má někde nějaké gubernie? To slyším poprvé. 😯

      A pokud jde o nějakou "ovčárnu", tak ta je v Lánech.

      A Putlerův místodržící je také v Lánech.

      • Gorobilypes

        No překvapivě USA má a to třeba na Kubě

      • Soudruhu ovcane  tebe platit nikdo nemusí  ty se do USA prdelí zavrtáváš z vlastní blbosti

        • Soudruhu Kajochu, já jsem v USA byl a i když jsem předem věděl, co je to svoboda a demokracie, nestačil jsem tam zírat. To je něco zcela odlišného než bylo u nás kdy jsme byli gubernií východostepní říše.

          Doporučuji jet se tam podívat, dnes je to možné, a svou rudou stranickou knížku roztrháš a použiješ ji na vytření...píp.

          • KIMCID

            I já tam byl a ta demokracie jen jen místní pohádka

      • josef.chmela

        Má jich po celém světě nepočítaně, všude tam kde mají vojenskou základnu. U nás sice základna není ale zato jim se vším podlézáme a lezeme do zadku.

        • Soudruhu Opičáčku, jsi za ty kecy placený v rublech nebo je to dáno chorobou či věkem?

          • josef.chmela

            A ty jsi za ty tvoje kecy plcený čím, krachujícím dolarem? Já chorobu nemám, zato ty máš zdevastovaný mozek západní demagogickou propagandou a zřejmě už dlouho a nevratně.

            • Opičáčku (neber to jako urážku, to je vystižení Tvého nicku), já nejsem nikým placený. A jestli mám "zdevastovaný mozek", o tom nemohu diskutovat, to musí posoudit jiní. Já jsem za svého života navštívil "západ" i "východ" a měl jsem možnost poznat "zápatní" i "východní" myšlení a jednání. A mohu Tě ujistit, že i v tom CCCP jsem poznal velice přátelské lidi ochotné v případě potřeby nezištně pomoci.

              • josef.chmela

                Reakce na příspěvek:

                Nic nechápeš. Tady se nebavíme o obyčejných lidech jak na jedné či druhé straně. Tady se bavíme o reálném politickém zřízení a o jeho propagandě. Ze všech indícií vyplývá, že největší agresor je USA (největší částky na zbrojení, nejvíce voj. základen na světě, velice početná síla mužů ve zbrani, neustálá propaganda pomocí médií po celém světě, největší výrobce zbraní na světě, neustálá vojenská cvičení po celém světě, atd, atd.). A pokud na to máš mezi ušima nějakou hmotu, tak to porovnej s tím co dělá Rusko. A pokud jsi objektivní, vyjde ti, že se Rusko musí obávat agrese ze strany USA a NATO.

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                tak do CCCP mohli jen soudruzi za odměnu ,to chápu že se ti tam líbilo rudý noku.

                Jen že CCCP není RF.

  • Hmmm - ještě bude veselo...

    • Gorobilypes

      Já myslím že už je

  • Tak to má být, tak je to správně. Rusko si musí uvědomit, že už nejsme jeho gubernie. I když tady má pořád svého místodržícího na hradě a svou pátou kolonu mezi ovčany.

    👍⌛🖖

    • Gorobilypes

      Ano dobrovolně jsme se stali montovanou EU to je o dost lepší

      • Na to jsem ti odpovídal před chvilkou v jiném vlákně. Taky ses naučil jen pár vět a ty pořád dokola opakuješ? Už jsi minimálně druhý. 😉😂

      • EU nám aspoň platí a v Eurech. Dokud jsme byli výrobnou pro SSSR, tak to bylo za suchý z nosu. A to málo, co nám měli Rusové zaplatit eMan s kamarády rozkradl. 

        https://www.respekt.cz/kontext/ceske-miliardy-v-rusku-klaus-a-zeman-se-podileli-na-tajnych-smlouvach

        • Gorobilypes

          EU nám neplatí nic ! jsi nej lhář a ještě horší ekonom

        • Gorobilypes

          Na to že LŽEŠ tak ještě k tomu blbě.

    • Tvé „sdělení“ nemá žádnou relevantnost, neboť po delším
      sledování tvých projevů, je nutno konstatovat, že tyto jsou zkresleny tvými
      neznalostmi, osobními komplexy, ideologickými předsudky a dost možná i osobními
      zájmy. Tudíž tvá sdělení mají toliko hodnotu použitého toaletního papíru a
      netřeba se jimi dále zabývat.😯

      • Opakuješ se kolego. Tohle už jsi mi psal aspoň dvakrát. To máš předepsané ze stranické schůze? Nebo jsi to někde opsal a teď děláš hrdinu? 

        Zkus někdy zapojit taky svoji mozkovnu a přemýšlet, popřípadě napsat zase pro změnu něco originálního.

        😂😂😛

        • Opakuji se, poněvadž to na ty tvé slabomyslné žvásty má stále stejnou platnost. Koneckonců tvůj soukmenovec Občan sedící u vedlejšího stolu se opakuje už několik let, to ti u tvého pracovního kolegy nevadí, když ti to vadí u mne? 😉

          Vymýšlet na tvé přetrvávající halucinace nové odpovědi je zbytečná ztráta času. Má to smysl asi jako snažit se vysvětlit housence kvantovou teorii a ona stejně stále jen dokola ožírá listy......

        • Gorobilypes

          Tak většinou o stranických schůzích píšou účastníci že kamildo

  • Mám DOJEM (protože nevím), že celé Vrbětice jsou jen zpravodajská hra do které jsme se tak nějak zamotali a teď nevíme jak z toho ven.


    • "Mám DOJEM (protože nevím),"

      Máš dojem a víš kulový. Ale tvoji spolubojovníci to vysoce cení. Tak v tom pokračuj, protože na samostatné myšlení se stejně evidentně nezmůžeš. 😉😂

      • Kde jste vzal jistotu Vy, pane Kamildo? Spíš jen snaživě papouškujete jenom to, co Vám předepíší Bakaloviny?

        Za to Vy jste v samostatném myšlení evidentní přeborník. 

        Myslím, že tykání bylo výsadou soudruhů, to Vy jistě pamatujete, když to děláte s takovou vervou. 

    • Role českoňských aktivistických užitečných b...bců.....😉 západ si s českoněma vytře zadek a východ se jim směje......

  • KIMCID

    Velvyslanec se ještě teď směje až ho bolí břicho.

    • Ano, je to trapas. Dokonce mezinárodní.  Všem i našim přátelům v EU jsme ukázali svou razanci.   Jen houšť! Mouřenín splnil úkol, Mouřenín může jít.   

  • LupuIin

    No nevim, ale silne pochybuju, že Rus bude platit za neco, co je hodne spatne napsana pohadka na papire. Ostatne i nasi slavni spojenci nas podporili pouze prazdnymi plky a opet, stejne jak v devadesatkach, zabrali nami uvolnena mista na ruskem trhu 🙂

  • Kolik by asi mohl požadovat Irák po USA za naprosto vylhanou válku ???????????????

  • Aha, Česko požaduje. Pokud prokáže, tak má plné právo a nárok. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit