Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak je to správné kopat ty prašivé teroristicko chalífátské anglány do prdelí až na hranice Ruska
    • Chceš jen provokovat a rozdělovat lidi.
      Hloupé argumenty nezabírají, tak zkoušíš vulgarity?
  • Pokud to rozhodl Putin, dobře udělal. Šmejd, který jednou zradí svou vlast, zradí i podruhé. Nežádoucí a přeběhnutí špioni se vždy likvidovali. USA je také likvidují. Rusové nedělají nic jiného než USA.
    Takže pokrytci kritizují Rusko a sami dělají totéž a navíc kritizují bez důkazů.
    • U nás v demokracii, se lidé nevraždí na příkaz vůdce.
      Jinak, kteří přeběhnuvší agenti USA byly zavraždění v Rusku?
      Nevím o jediném.
  • Sergej Skripal v posledních letech spolupracoval se soukromou bezpečnostní agenturou Orbis Business Intelligence. To je spolek, který zaměstnával i jistého Christophera Steela. Jde o onoho pána, který zásoboval Hillary Clintonovou zaručenými zprávami o Trumpových vazbách na Rusko. Což neklaplo.
    Tak, že by se uklízelo?
  • Jen považte, co se mi stalo. Dnes ráno jsem měl průjem. *8* Myslel jsem, že je to tím, že jsem se večer přež…al vlašským salátem, jogurtem a kremžskou horčicí, ale pak jsem si naštěstí vzpomněl, že jsem před spaním větral a oknem mi do ložnice určitě vnikly komínové zplodiny z plynového topení. DŮKAZY JEDNOZNAČNĚ UKAZUJÍ NA RUSKO. Bůhví co do toho svého plynu teď přidávají, chtějí nás asi nenápadně otrávit a obsadit celou Evropu. Já mám třeba plnou ledničku nákupu z Teska (byla Akce) a dovedu si představit, co by zato Rusové dali, aby se mého špajzu zmocnili. Už jsem poslal žalobu k evropskému soudnímu dvoru a žádost k vrchnímu velení mírových sil NATO o okamžitý preventivní humanitární jaderný útok. Ruským chanátem si vyhrožovat nenecháme……!!!!!! *16* DO ZBRANĚĚĚĚĚ.....
    • Slyšel jsem na "objektivní" ČT včera některého pozvaného "nestranného politologa( je jedno, protože všichni už věděli, že to spáchalo Rusko), že jediní, kdo vraždí agenty jsou Rusové. Tak mě tak napadlo, že třeba amíci si zavraždí třeba své prezidenty . A že jich bylo dost.A tolik pravdy jsem se dozvěděl, že jí bylo jako medu v pr.eli.Jinak příspěvek Rusko mne chtělo otrávit je líbivý a výstižný.
  • Psali na aeronetu
  • V jeho smrti mají prsty Američani
  • smrt ? Kdyby Rusáci chtěli, mohli se ho zbavit už ve svém vězení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit