Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda táto,- to byl ale nápad !!!
  • Už jsem to tu psal, ale pro tebe ještě jednou *12* tečko *12* ty uslintanej hňupe:
    S Vladimirem Vladimirovičem je Rusko silnější, než kdykoli předtím a je toho třeba, aby tato země mohla neochvějně čelit úpadkové, prohnilé a dekadentní řiši zla EUSANWO a ochránit tak lidstvo a jeho hodnoty jako takové.
    Až se tam budu stěhovat vezmu tě *12* tečko s sebou, budu tě pronajímat do cirkusů a kočovným cikánům ze severu jako sexuálního otroka *8* , co vyděláš uživí nás oba a ještě zbude něco na pozdější časy, až půjdeš do invalidního důchodu. *13*
    Už jsem se rozhodl, nemá cenu zkoušet mě přemlouvat.*14*
    • Jé Hoode, opravdu, opravdu se tam odstěhuješ? A kdy, nechceš jet hned? Měli bysme tu o jednoho d e m e n t a míň, to se cení. *1*
      • Ty kretíno jedeš se mnou, jak jsem psal, budeš dřít jak Nagyová, jak ten kůň.
        Co vyděláš bude pro nás oba, no teda spíš pro mě, ale vzhledem k tvému pracovnímu vytížení si toho ani nevšimneš.
        Začni si balit žebradlo ty uslintanej nádivo, pojedem co nevidět! *16*
  • A bude dovážet i kočky a psy z Vietnamu?
    • Jistě, ale budou jenom na lísty v supermarketu GUM.
      • Sankce začaly účinkovat, v Rusku zdražují potraviny
  • Ten vypatlaný komunista Tečka tady zase píše bludy, co? To určitě probírají bolševici na schůzích.
  • Nechám tě zde zase šířit bludy, ale jak vidíš předemnou bys neuspěl jdu dělat věci činorodé a ne se dohadovat z imbecilem, tak čusánek moulo.
    • A co bys čekal od vypatlaného komunisty!
  • Pověs si svého komunistu; zabráníš válce a podpoříš mír!
  • Tomu co děláš Honzo se říká práce z domu, jinak doufám že takového analfabeta by si snad redakce nepustila ani přes práh.
    • Je mu dej, vypatlanému bolševikovi!
  • Ten komunista Tečka tady zase píše krávoviny z VUMLu. To je ale imbecil, co? No jak všichni komunisti!
  • Vydíte jak se náš Vůdce Putin dobře stará o svůj lid? Chce pro ně Ukrajinu aji jídlo. Je lepčí po všech stránkách neš soudruch Hitler! Čest!
  • tečka nám už chcípne, je toho na něj moc, bude pochován na svém dvorku pod uschlou švestkou! můžete mu vzdát poctu salvou do kalhot!!
    • Žádného komunisty není škoda, ať klidně chcípne bolševik!
    • A já se tam půjdu vyčůrat, heč.
      • Zklátily ho ty hovadiny které tady trousí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit