Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příspěvky Hermana nečtěte a neodpovídejte mu. Je to placený bezpáteřník. Nedělá nic jiného než boří diskuse.
  • Před nedávnem jsem psal, že Porošenka čeká osud rumunského diktátora Čaušeska. Někdo mi odpověděl, že ano, ale bude to chvíli trvat. Možná, že to ani dlouho trvat nebude. *7* QN
  • Porošenko bude sesazen samopalem jak se dalo od od ukrajinských Šwarcenberkovýc h a Zaorálkových kamošů čekat.
  • Lídr radikálního hnutí Pravý sektor vyhrožuje Porošenkovi sesazením.

    Fašisté se derou do nejvyššího patra. přes vory v zakoně. Jedna verbež.
    • Pokud se Petro Porošenko nevzpamatuje - u nás, na Ukrajině bude nový prezident a vrchní velitel ... Pokud tomu někdo nevěří ať napíše dopis Janukovičovi. Ten mu potvrdí, že nemožné je možné," - napsal Jaroš.
      • Na to UKrajina a všichni voři v zakoně dojedou, protože s fašisty banderovci se do holportu nechodí.
  • víra v pravdu oligarchosoudruha Putina je najivita extrémního bl.b.ce,je otázkou zda ještě má vůbec věci pod kontrolou co když se chtěj napakovat zbrojaři a zavidí kolegům ze stavenbních firem Soči,přece na Krymu taky žádný ruský vojáci nebyli ale jen tůristi s ak 101.Jestli ten kluk jenom neposlouchal Ivana Mládka a nedopustil aby jim medvědi sebrali buráky. *4*
  • hermane,vím že pro tebe je rusko velký nepřítel,s němcama rusi uměli vždycky zamávat,pro mě je rusko velký spojenec,a nikdy ruskému lidu nezapomenu osvobození naší vlasti od vás
    • Koukám , že historie 2.ww je pro vás VELIKÁ neznámá . Zkuste si o ní něco přečíst .
    • Nas v Plzni osvobodili amíci a taky jsme jim to nezapomněli přestože komouši vymílali mozky ,maš pravdu ogare ale daň za to byla obrovská.
      • Kdyby SSSR nezačal hnát Němce od Stalingradu a Japonci je nenapadli v Pearl Harboru, tak AMíci tu zadnici vůbec nezvedli a klidně tě nechali prolétnout komínem s celou rodinou, ale byli k tomu donuceni okolnostmi, které ohrožovaly jejich stratigické zájmy, Prostě Hiter SSSR neporazil a USSá pak musely jít do boje.
        • Nechlubte se, že jste hlupák.
      • jo američani zbabělci ,dlouho otáleli s otevřítím druhé fronty,rusku vděčíme za osvobození evropy a naší vlasti,kdyby nebylo stalingradu,moskvy,kurska,hrdinství ruského lidu,nikdy by se američani nevylodili
        • Nepletete si náhodou osvobození s okupací ???
          • S tou ukrajinskou s Ukrajincem Brežněvem a Ukrajincem Červoněnkem.
            • Ne, Stalinovou.
  • tečka zase potřebuje vylískat pořádně tím Plzeňákem, pak bude slušný!! *12* *3*
  • Rusko plyn EU nesníží, ale Ukrajina ho ukradne, prpto je třeba ty zlodějský banderovce pobít.
    • Rusko tvrdí pouze,že v současné době dodávky plynu neplánuje snižovat,ale co platí dnes,nebude platit později.Hlavně nevylekat předčasně EU.Pak stačí ukončit obchodní výměnu s EU naráz.
  • Je jasné, že Ukrajci kradou plyn už teď a niokomu za něj nezaplatí zloději, protože banderovci si už zvykli, že dostávají všechno zadarmo. Já bych vám bando fašistická dal. *16* *16* *16*
    • fašistická vláda na ukrajině bude brzo viset,už se těším
  • já se tomu rusku divím,všichni ho označují za agresora,ono se pouze brání útokům USA a EU,a ještě jim vyhoví,já byt rusem tak vám tak akorát naseru zkurvená unie
    • Ona ,v pravý čas,EU ,to co od Ruska zaslouží ,dostane.Pro soustavné nepřátelství EU proti Rusku bude Rusko s EU končit naráz.To bude EU nejvíc bolet.
    • Jo, brání se tím , že krade cizí území.
      • jaké cizí území,kdyby si nevzali co jim patří už by tam byli nakvérovaní zkurvení američani
        • Patří ?????? Na základě čeho ? Nějaké rusácké referendum pod taktovkou Kremlu je mi zcela lhostejné. Rusové nemají na Krymu co dělat a už vůbec ne o něm rozhodovat.
          • a co loutková fašistická vláda na ukrajině,která se dostala k moci pod taktovkou zkurvené ameriky,ta ti nevadí?a těch lidí co zemřelo,v rusku nepadl ani jeden život
            • Největší nepřítel všech je Američan, rozes-al celý svět.
            • Nevadí a v Rusku nepadli protože Rusko válčí na Ukrajině . Kdy už jednou pochopíte , že Rusko je ten nejhorší nepřítel kterého kdy Češi měli a mají?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit