Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukrajinci už stačili miliardy za plyn , co dostali od MMF a EU ukrást, takže pořád dluží RUsku. Prostě UKáčka kradou, že straky blednou závistí.

    Proto JaceŇuk chce lustrovat milion úředníků a zjišťovat jejich loajalitu k vládě fašistů a vorů v zakoně Jenže problémem je, že na té Ukrajině kradli úplně všichni a největší zloději - voři v zakoně jsou dnes prezidentem - Porošenko a ve vládě - Jaceňuk, v Parlamentu , prostě všude To je prostě EU debilita, že si nechává od USSá diktovat a pak to odnese EU nikoliv USSá.

    Škoda, velká škoda, že není větev plynovodu přes Řecko, Bulharsko, MaĎarsko, která se vyhne Polsku a Ukrajině a že EU dovolí zpětný chod těmto šmejdům. zlodějským a fašistickým.

    Vyhodit z bruselská j-elita vazalská a úplatná od koryt a provést totální změnu EU.
    • Ano, MMF a EU na Ukrajině nad tou krádeží nevěřícně čumí jak Ukrajinci rychle krást umí

      .Prý naši naši Romové jsou proti Ukrajincům ještě žabaři.

      Jaký na Ukrajině pán - vor v zakoně Porošenko, takový krám - Ukrajinci.
  • já se tomu rusku divím,všichni ho označují za agresora,ono se pouze brání útokům USA a EU,a ještě jim vyhoví,já byt rusem tak vám tak akorát naseru zkurvená unie
    • Ona ,v pravý čas,EU ,to co od Ruska zaslouží ,dostane.Pro soustavné nepřátelství EU proti Rusku bude Rusko s EU končit naráz.To bude EU nejvíc bolet.
    • Jo, brání se tím , že krade cizí území.
      • jaké cizí území,kdyby si nevzali co jim patří už by tam byli nakvérovaní zkurvení američani
        • Patří ?????? Na základě čeho ? Nějaké rusácké referendum pod taktovkou Kremlu je mi zcela lhostejné. Rusové nemají na Krymu co dělat a už vůbec ne o něm rozhodovat.
          • a co loutková fašistická vláda na ukrajině,která se dostala k moci pod taktovkou zkurvené ameriky,ta ti nevadí?a těch lidí co zemřelo,v rusku nepadl ani jeden život
            • Největší nepřítel všech je Američan, rozes-al celý svět.
            • Nevadí a v Rusku nepadli protože Rusko válčí na Ukrajině . Kdy už jednou pochopíte , že Rusko je ten nejhorší nepřítel kterého kdy Češi měli a mají?
  • Nepamatuji se, že by Rusko někoho někdy vydíralo tím, že mu nedodá plyn a nechá ho zmrznout. Zatímco druhá strana vydírá kde může, vyhrožuje, sankcionuje a ani pro bombardování nejde daleko. Kdo se odváží mít rozdílný názor, má smůlu.
  • hermane,vím že pro tebe je rusko velký nepřítel,s němcama rusi uměli vždycky zamávat,pro mě je rusko velký spojenec,a nikdy ruskému lidu nezapomenu osvobození naší vlasti od vás
    • Koukám , že historie 2.ww je pro vás VELIKÁ neznámá . Zkuste si o ní něco přečíst .
    • Nas v Plzni osvobodili amíci a taky jsme jim to nezapomněli přestože komouši vymílali mozky ,maš pravdu ogare ale daň za to byla obrovská.
      • Kdyby SSSR nezačal hnát Němce od Stalingradu a Japonci je nenapadli v Pearl Harboru, tak AMíci tu zadnici vůbec nezvedli a klidně tě nechali prolétnout komínem s celou rodinou, ale byli k tomu donuceni okolnostmi, které ohrožovaly jejich stratigické zájmy, Prostě Hiter SSSR neporazil a USSá pak musely jít do boje.
        • Nechlubte se, že jste hlupák.
      • jo američani zbabělci ,dlouho otáleli s otevřítím druhé fronty,rusku vděčíme za osvobození evropy a naší vlasti,kdyby nebylo stalingradu,moskvy,kurska,hrdinství ruského lidu,nikdy by se američani nevylodili
        • Nepletete si náhodou osvobození s okupací ???
          • S tou ukrajinskou s Ukrajincem Brežněvem a Ukrajincem Červoněnkem.
            • Ne, Stalinovou.
  • To zalezi i na Evrope. A na tom, kolik si ukradne Ukrajina. *3*
  • Škoda. Já se těšil na dobu ledovou a lov ne medvědů ale boháčů v medvědech na
    čtyrech kolech. *14* *14*
    Jinak alkoholikům by to také nevadilo protože ti se na rozdíl od mlíčňáků dokáží
    pořádně prohřát zevnitř.
  • Je jasné, že Ukrajci kradou plyn už teď a niokomu za něj nezaplatí zloději, protože banderovci si už zvykli, že dostávají všechno zadarmo. Já bych vám bando fašistická dal. *16* *16* *16*
    • fašistická vláda na ukrajině bude brzo viset,už se těším
  • Rusko plyn EU nesníží, ale Ukrajina ho ukradne, prpto je třeba ty zlodějský banderovce pobít.
    • Rusko tvrdí pouze,že v současné době dodávky plynu neplánuje snižovat,ale co platí dnes,nebude platit později.Hlavně nevylekat předčasně EU.Pak stačí ukončit obchodní výměnu s EU naráz.
  • tečka zase potřebuje vylískat pořádně tím Plzeňákem, pak bude slušný!! *12* *3*
  • Porošenko bude sesazen samopalem jak se dalo od od ukrajinských Šwarcenberkovýc h a Zaorálkových kamošů čekat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit