Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obama doporučuje Afganistán, Irák, a Stř. Afriku. Našemu Ministerstvu zahraničí se tam podařilo vyplatit některé unesené občany. Ještě jsme nevypláceli turisty ze stření Afriky, ale MZ věří se i tam se bude posílat výkupné ( nebo alespoň část ). Dále uvádí, že se nevypláceli turisté z Indonézie, Papui a také z Timoru.
  • no a kam se letos podíváte vy?
  • Jsi jen ubohý havloidní čapisral, A zase ses tu jako obvykle vyblil a vysral, tak jak to vy havloidi máte ve zvyku *1*
  • zase sis změnil nick havloide? To nevadí, i tak budeš jen pro smích *15*
  • My dobře víme kdo jsi zlej trolle. Jsi jen ubohý dědek co neudrží myšlenku ani moč a svůj zpackaný život a vlastní neschopnost svádí na komunisty.
  • Opět je to tu plné čapisralích blitků pod ukradenými nicky. Nic neobvyklého *5*
  • to zas bude rusák kam se podíváš.Banda se naprosto neumí chovat.Dělá to kravál je to hlučné ve dne v noci.Nějaké postavení se do frontičky u baru nebo jídla - neznámý pojem.A přitom doma to moc dobře znají.Bez rusáků je vždycky a všude fajn.Klídek a pohoda.Ta verbež by vůbec neměla opouštět hranice.Nejlépe je jim tam v jejich rezervaci.
  • tak jsem zase tady abych vás obohatil o obsah svých střev. Chyběl jsem vám se svými průjmy? Bléééé *7* *10*
  • Ve vězení na Kubě se na cele sejdou tři chlápci.
    Jeden říká: "Já jsem tady proto, že jsem chodil pozdě do práce. Že prý jsem se tak snažil snížit produktivitu práce."
    "To mě zavřeli, že jsem chodil do práce moc brzo. To prý dokazovalo, že jsem kapitalistický špión."
    "Já jsem tady kvůli tomu, že jsem do práce chodil vždycky přesně na čas. Říkali, že to dokazuje, že mám americké hodinky!" *2* *2* *2* *2* *2*
  • Na stranické schůzi povstal jeden soudruh a pravil: "Mám soudruhu referente, jeden dotaz: Je pravda, že se soudruh Gottwald rád napije?" V odpovědích na dotazy soudruh referent na tuto otázku jaksi pozapomněl. I byla další schůze, na níž se o slovo přihlásil jiný soudruh a pravil: "Mám, soudruhu, dva dotazy: První, zda se soudruh Gottwald rád napije, a druhý, kde je ten soudruh, co se na to minule ptal.. *2* *2* *2* *2*
  • V SSSR se konají olympijské hry a Brežněv má při jejich zahájení pronést slavnostni projev.
    Přijde s ochrankou k tribuně, dostane do ruky papír a začne číst: "Oooooo..."
    Lid začne tleskat a jásat.
    Brežněv mávne rukou, aby je uklidnil a pokračuje: "Oooooo..."
    Lidi zase jásají, mávají a tleskají.
    Opět, mávne rukou a zase: "Oooooo..."
    Situace se opakuje, davy šílí, úplná euforie.
    K Brežněvovi se nahne člen ochranky a povídá: "To jsou olympijské kruhy, to nečtěte." *15* *15* *15* *15* *15*
  • Svatý Václav dostane v nebi opuštěnku, aby se mohl jít podívat, jak to v té jeho zemi po těch letech vypadá.
    Vyrazí nejdříve na Václavské náměstí, tam zaparkuje koně a vyrazí na průzkum. Ale když se vrátí, tak kůň nikde.
    Ztrápeně se tedy vrací k nebeské bráně. Tam na něj sv. Petr spustí:
    "Václave, můžu tě pustit jenom s koněm. Někde si nějakého sežeň a pak se vrať."
    Václav se vrátí zpátky do Prahy a napadne ho, že by to mohl vyřešit Husák, když je to prezident.
    A tak stanou Husák se sv. Václavem před nebeskou bránou. Ta se otevře, vykoukne sv. Petr a jenom zakroutí hlavou:
    "Václave, já ti říkal s koněm a ne s volem." *15* *15* *15* *15*
  • Speciální organizace

    Po osmačtyřicátém americká CIA vyslala do Československa agenta s cílem rozvrátit naše národní hospodářství. Po nějakém čase agent odeslal kódovanou depeši: "Moje práce je zcela zbytečná. Mají tu na to speciální organizaci se zkratkou KSČ." *15* *15* *15*

    Telemost mezi Moskvou a Washingtonem.
    Dotaz z Washingtonu: "Za jak dlouho si u vás průměrný dělník vydělá na automobil?"
    Odpověď: "A vy zase mlátíte černochy!" *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Copak kulihrachu? zase jdeš náhodou kolem? Kdepak . ty tu zase smrdíš nonstop. *1* *1*
    Simoně kradeš jméno. VIL jsi ukradl nick. a mnoha dalším lidem na tomhle pokecu
    Do zadnice tě nakopeme ty ruskej teplouši. Cha cha *2* *2* *2*
  • Polibte mě všichni prdéél, Simon John Bukvičák..hi..hi..hi
  • Simona si s ním zase vytřela píp tak jí vzteklej ruskej dědek zlej troll krade a koní jméno. *15*
    Zlej troll BTW Hm tirador. dá si dvacet jmen ale nezmění slovník. *2* *2*
  • To bych nebyl ruský čapisrál abych vám tu debatu nepokadil . Jupí.
  • Zlej trolle, všichni vědí že s hlasama tu podvádíš jen ty sám prašivej rusáku.
    Jo dáváš fakt hodně nenápadných dvacet plus a mínus ve stejnou vteřinu *15* *15*
    Zase jsi ukradl další nick. Tak tu nikomu nekázej zloději
  • Dáš si dvacet jmen ale máš jen jednu větu. Ty jsi opravdu hlupák kulihrachu vil. *15*
    Všichni vidí že debatu nám tu neničí Simona ale ty.
  • Copak zlej trolle? Simona si tu s tebou zase vytřela píp? *15* *15* *15* *15*
    Tím že jí zkoníš jméno to nezměníš. Tak tu nefňukej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit