Přejít na výpis diskuzí

Rusko se zapojí do jednání o finanční pomoci Kyjevu v rámci MMF

27.2.2014 9:12
16 příspěvků

Rusko se zapojí do diskusí o finanční pomoci Mezinárodního měnového fondu (MMF) pro Ukrajinu. Řekl to dnes tiskové agentuře RIA Novosti šéf odboru mezinárodních vztahů na ruském ministerstvu financí Andrej Bokarev. Kyjev v posledních dnech odhadl své potřeby zahraniční pomoci v letošním a příštím roce...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nebudeme si lhát DER Petersburger Marsch si Putin zaslouží s jeho praxí v Německu to zvládne,nejsem Ukrajinec a Ukrajincům tak zahrát pochod Gloria Banditelli,neb většina ukradených aut z Rakouska Německa se ocitla tam a jejich politici dostávali uplatky,proti kterým je kožich Nagyové bonboniera,voni chtěli jachtu pro padesát lidí a Mercedesy od Samohýla
 • Jeho Jasnost Kníže Schwarzenberg údajně čtyřikrát vypáli do kalhot.
  ...
 • To vystřízlivění z budoucího kapitalistického ráje čeká všechny postkomunistické země.Mazec prolhaných lumpů ten bude teda pořádný.
 • Ukrajina potrebuje energicky utnout zlocinne zasahovani Hitlerovy Euro-rise zla do svych vnitrnich zalezitosti, "vyrazit dvere" se vsemi poradci, kteri sleduji protiukrajinske zajmy svych chlebodarcu a nastartovat samostatnou politiku v zajmu zeme. *3*
  • Radko, slyšela jste někdy slovo "globalismus"? To nemá s Hitlerem nic, ale opravdu vůbec nic společného.
 • Pokud se neseznámíte s historií toho prostoru od 16. století tak budete mimo. Polské snahy o ovládnutí Donské pánve až po Krymský chanát podporou atamanů a kozáků. Později služba Hitlerovi podporou Banderových hrdlořezů. Účel je vyrabovat Ukrajinu dostat se blíže k bohatství Sibiře. Jestli budou ukrajinci umírat hlady, to jen zahřeje Polské srdíčko. Proto se také angažují. Protože pravlast Poláků ležela Volhou a Donem a zde platí "Jestze Polska nezginula".
  Dovolím si zavěštit - ukrajinci dopadnou hůře než my, díky zásahům evropy a její pozdejší "pomoci".
 • ještě jste nepochopili, že komunismus = fašismus = nacismus?
  Jsou to zvěrstva, která v civilizovaném světě už nemají šanci. Až se rozvojová země CCCP zbaví svým imperialistických ambicí, pak se teprve dostane ze středověku do 21. století.
  Budoucnost mají jedině decentralizované systémy, kde primární je zodpovědný svobodný občan a nikoli nějaký "stát" (car, gosudar, císař...), který dokáže dynamicky reagovat na měnící se podmnky. Jako např. USA.
 • Kdo tam ten bordel spustil, tak ať to zacvaká. Teď začne monetární teror. Policajti už nebudou muset do nikoho střílet, spousta lidí to udělá sama.
 • Západ tam udělal bordel a Rusové ty škody budou financovat a pomáhat to napravit, opravdu chytré.Jenže ti jsou chytřejší než celá EU.
 • Nejde o podstatu nadpisu v clanku, to by divny nebylo. Ale ta posledni veta v clanku hovori za vse.
  • To jo, ten konec sedí. V to, že jim pomůžou může věřit jenom falešnej doktor Vlk a pár dalších omezenců.
 • Evropská komise ve středu zopakovala, že by ráda zapojila Rusko jako jednoho z klíčových hráčů do finanční pomoci Ukrajině spolu s MMF, Světovou bankou či Evropskou bankou.......

  bodejť by nechtěla zapojit Rusko, vždyť celá "slavná EU" má holý zadek i s juesej a pořád by chtěly někomu pomáhat. Nejspíše podle hesla "Rád Vám pomůžu jen mi na to dejte peníze"
  • Presne. Blahopreji! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit