Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osidlování vesmíru je utopie, která se nikdy neuskuteční...................
    To dříve zničíme jedinou kolébku kde můžeme přežívat -zemi.
  • Jsem i ochoten přispět drobným finančním obnosem do případné sbírky, aby VŠICHNI Rusové mohli co nejrychleji odletět nejen na Měsíc, ale pokud možno do jiné galaxie.
  • Když po Měsíci a Venuši jezdily první Ruská vozítka, Američané proháněli papírové draky po Nevadské poušti!! , *3*
    • Paradox je ten že Američané už se na měsíc nepodívají nikdy protože už jsou hospodářsky na lopatkách, takže jedině snad zase v Holywoodu!,,
      • Jo jo ten Americký "úspěch"přistání na Měsíci či Marsu jsem viděl ve filmu Kozoroh 1, a byl to celkem dobrý film.
  • Na Měsíci už má víc jak půlstoletí trvalý pobyt Vladimír Vladimírovič Gagagaryn. To je jasný důkaz, že tam byli Sověti první!
    • Jendo ta tvoje vtipná kaše byla ale silná *4*
  • A co o tom lžou zdejší fašisti z KSČM?
  • Paradox je ten že Američané už se na měsíc nepodívají nikdy protože už jsou hospodářsky na lopatkách, takže jedině snad zase v Holywoodu!,
  • Pokud tam přistanou budou první!
    • Jo, budou první, kteří se už nikdy nevrátí!
    • Největší bžunda byla s tím přistáním lidí na měsíci, hodně lidí na to tenkrát skočilo, než se zjistilo že přistáli v Holywoodu,,,
  • Sranda musí být, jenom vypatlaní komunisti můžou skočit na ty moje bláboly!
  • to ale bude raketa... my gayové víme o čem mluvíme *14*
  • Ha ha ha, pomatený chromajzl tečka zvýšil své úsili a háže si už 6 hlasů, má to ale zbytečné my ho už tady dobře známe, cha cha cha. ale musí to být pro něj vysilující, stále ten program na změnu I.P. přepínat, jelikož ty programy znám tak vím že to dá zabrat!! *3* *3* *3* *3*
    • kdo vy..? mohu k vám do klubu?? prosím,prosím *14*
    • A co čekáš od vypatlaneho bolševika?
    • Ty filmy z "Měsíce" pak prohlédli znalci políčko po políčku a zjistili jednoznačně že je to filmová fotomontáž, už se to probíralo v mnoha zahraničních science časopisech.
      • Ano,také jsem to četl kubánský deník EL Mundo
        • Já zase viděla americké a kanadské dokumenty s tou to tematikou na Spektru v 90 tých letechmnó
          • tímpádem je vše vyřešeno,konec sporů přátelé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit