Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Já jsem s tím vlastně docela v pohodě. Nebo jako víte co. Ruská vodka je sice fajn, ale existuje mnoho lepších. Mi třeba chutná vodka pálená za polárním kruhem. Za mě je to skvělé pití buď do drinků, tak i prostě jen tak klasicky třeba na ledu. No, takže asi tak. Jako já rozhodně nebudu podporovat nic ruského, i kdyby to prostě mělo být zadarmo

  • tomasperny

    Já jsem s tím vlastně docela v pohodě. Nebo jako víte co. Ruská vodka je sice fajn, ale existuje mnoho lepších. Mi třeba chutná vodka pálená za polárním kruhem. Za mě je to skvělé pití buď do drinků, tak i prostě jen tak klasicky třeba na ledu. No, takže asi tak. Jako já rozhodně nebudu podporovat nic ruského, i kdyby to prostě mělo být zadarmo

  • A veselo musí být !!

    /www.youtube.com/watch?v=tng8g95snLw
    • Když nebudete mít co do huby, díky skřetovi, tak vám alespoň zlevnil vodku, aby vás zklidnil. O nic jiného Kremelským oligarchům nejde. Mužíci, vám stačí málo.
  • krok správným směrem proti černým palírnám...
    • Zajímavé že dosud je tvůj Anděl soudruh Putin toleroval sestřičko. *15* *15*
  • Je to země hrůzy, tam by se snad rozchlastal i Foglar...
    • mluvíte o ČR?
      • ne, o tvém rodném Rusku.
  • Tak je to jejich národní nápoj. To u nás pivo raději neustále zdražují.
    • No jo, co rus, to alkoholik.
  • Moje bábuška už dostala místo důchodu basu vodky.
  • 67 rublů je 1 $.
    • Brzo na tom bude stejně koruna díky vlastirádcovi Singrovi!
      • Nevím,nevím Zlej Trolle,je celkem úsměvné když největší zdejší kolaborant označuje kohokoliv vlastizrádcem. *3*
  • zradil císařpána Obamu a konvertoval k Rusům

    http://meteleskublesku.cz/media/24/snd/12.mp3
  • Jak je to možné ?
    Jak mohou v Rusku, když podle celé řady zdejších poblouzněných "romanticky rusofilských" pisatelů, je v RF "větší" kapitalismus než na Západě a navíc mají "nejlepšího" státníka na světe - konkrétně plk. KGB Vladimíra Putina, mít takovéto kapitalisticko-prohnilé problémy ? Zrovna s alkoholem ! Zde v ČR je možné cokoliv, ale v říši Vladimíra Vladimiroviče ?
    Josife Vissarionoviči, éto něvazmóžna ... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit