Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to je dobrá zpráva. Rusko bude dodávat plyn, EU ho bude platit a Ukrajina ho bude spotřebovávat. Tak jsme všichni spokojeni. Ještě že máme hen tu onů demogracyju......
    • Takovou kravinu mohl napsat jedině kovaný redaktor kremelských parlamentních listů.
      Cose ti do krámu nehodí
      Rusáci chtěli aby Ukrajina neustále platila za plyn 2xvíc než ostatní státy. Pokusili se takto vydírat i pobaltí. To ovšem postavilo terminály stejně jako Polsko a bere plyn od saudů a USA. Na Ukrajině bude letos plyn o půlku lacinější než loni tak že nebude problém aby EU za plyn zaplatila a ještě jim hromada peněz zbude. *1* *1*
      Tvoje propaganda je sice výnosná ale tady vám to lidi nežerou. Máme jasno v tom kdo je okupant v neoznačených uniformách.
      • ale vylízanej kktí blbec, slevu dostali už dávno, ale odmítli jí!!!
      • koukám jenkijský hamburgožroute že ti tvůj řídící důstojník z CIA asi dal kapky a hned jsi naklusal na mne bojovně reagovat. :-))) Jen tak dál ať bojem proti netovému bolševismu a terorismu zachráníš tu vaši krachující pseudodemokratůru.....
      • takovou kravinu si přišel sám? Jestli jo tak jsi opravdu, ale opravdu řádnej blbec!
        • Vzhledm k tomu že trpíš samomluvou tak nezbývá než souhlasit.

          Mimochodem nedokládej žádné argumenty ani fakta ať se do toho nezamotáš. I tak nevíš ke kterému ze svých já zrovna mluvíš *1* *1* *1*
          • počátkem září nabídlo Rusko úkáčkům slevu na plyn, hodnotu jakou mají např. poláci, jenže ukrošisti odmítli protože nemají peníze, proto ta EU! A zaplatíme to my všichni za přiblblý šmejdy!
            Chce to jen víc číst, víme šašku? Jenže to ty, bezmozku, nemůžeš pochopit!!!
            • Chce to jen víc číst, víme šašku? Jenže to ty, bezmozku, nemůžeš pochopit!!!

              Šéf ruského plynárenského koncernu Gazprom Alexej Miller, který se jednání rovněž zúčastnil, upozornil, že výše slevy zatím nebyla stanovena.
              Kdo tedy odmítl a co ?? *1* *1* když :
              Šéf ukrajinské státní plynárenské společnosti Naftogaz Andrij Kobolev dnes vyjádřil naději, že Ukrajina podepíše novou dohodu o dodávkách zemního plynu z Ruska ještě tento měsíc.

              Mimochodem EU poskytne Ukrajině půjčku ve výši 20kč za každého svého obyvatele. Jestli na to nemáš rád jim tu dvacku půjčím za tebe. Zdá se mi to slušná cena za to že nemáme hranice s okupanty v neoznačených uniformách a někdo bojuje za nás.
  • Zlej rybano trolle nedávno jsi tu řval ať žije Snowden.
    Tak ať tedy žije Sláva mu.

    Snowden kritizuje Rusko za omezování svobody slova

    „Je to zklamání, je to nepříjemné,” odpověděl čerstvý nositel norské ceny za svobodu projevu na dotaz týkající se situace v oblasti lidských práv v Rusku, zejména pokud jde o státní kontrolu internetu. „Rozhodnutí ruské vlády ve stále větší míře kontrolovat internet, kontrolovat na co se lidé dívají, včetně určitých částí soukromého života, aby mohla rozhodovat o tom, co je, nebo není adekvátní způsob vyjadřování lásky mezi lidmi, je nejen zásadně špatné, nýbrž vůbec nepřísluší žádné vládě,” prohlásil podle agentury AFP Snowden.
    • Ty bláhový blázne,ty jsi nezaznamenal,že u nás vláda schválila špehování občanů na internetu a mobilech a vyčlenila na to 1,5miliardy.
      Trošku meleš nevíš o čem a to si říkáš Anonymous:-D

      prohlásil podle agentury AFP -PAMATUJ korporativní média nejsou od toho aby pravdivě
      iformovala šmudlíku
      • Psal jsem že to dělají všechny vlády včetně tvé Ruské.
        Jenže ty nejsi schopen vůbec uznat Ruský zločin. To je fanatismus.

        Snowdenovo vyjádření si může lehce každý vyhledat takže s popíráním daleko nedojdeš.
    • On totiž trolle Snowden je proti špehování lidí a to provádí jak USA tak Rusko
      tak i další státy.

      Jenže tobě se Snowden hodí jen když to práskne na USA. Když stejný zločin
      práskne na rusko už nadšený nejseš.

      Prokremelský fanatik jako jsi ty je stejně nebezpečný jako proamerický fanatik.
  • BTW ty Sovětský fantasto smiř se s tím že BRICS je oproti EU USA pouze
    směšným hospodářským trpajzlíkem. Jinak Rusko kromě plynu a ropy nic na prodej nemá.
    Mrkněme se na člena BRICs jménem Brazílie. v přepočtu HDP na obyvatele se pohybuje na počátku sedmé desítky. země má problémy v budování infrastruktury, bují zde vysoká korupce .
    Indie? Ještě horší. Druhá nejlidnatější země světa je zároveň ekonomicky nejslabším členem společenství BRICS

    Tabulka: Srovnání HDP na obyvatele (údaje v USD, podle údajů Mezinárodního měnového fondu října 2014):
    USA 53 042 Rusko 14 611
    Německo 45 119 Brazílie 11 172
    Japonsko 38 468 Čína 6 976
    Česká republika 18 877 Indie 1 509.
    • raději trpaslíka který stojí pevně na zemi než obra na hliněných nohou jenž se rozsype při každém kýchnutí
    • Po játrovce dostávám průjem a bolení břicha,dávejte si pozor přátelé dnes do toho dávaj kdejakej šmejd:-)
      (údaje v USD, podle údajů Mezinárodního měnového fondu října 2014):-a po tomhle jsem
      dostala nezadržitelný záchvat smíchu:-D
      • ani se ti nedivím *15*
      • Zlej trolle změna nicku ti nepomůže. indiáni tě vždy prozradí *1* *1* *1* *1*
        • Játrule já pomoc nepotřebuji a už vůbec né vod tebe,zato ty by jsi ji mněl vyhledat.
          Doporučuji Mudr.CHOCHOLOUŠKA :-D
  • to jsou věci náhle dohody jdou?
    • a co jsi si myslel ty žalude ?

      Putler bude ještě škemrat aby od něj EU a Ukrajina plyn odebírala, nebo by Rusové měli začít vydělávat na něčem jiném ? například na čem ? bohužel mě nic jiného nenapadá, tedy krom kradení cizího území
      • žalude po té co němci přesunuli výrobu motorů WV do Ruska to bylo nad slunce jasné.Sankce nesankce.
      • Rusko má tak obrovské státní rezervy a měnu podloženou zlatem že si vystačí bez prodávání ropy a plynu 100 let a to nemluvím o systému BRICS který brzy rozloží finanční systém Evropy
        • Zlatem podložená měna.... Přestaň číst manifest komunismu sepsaný ještě předtím než začaly jatka v podání diktatury proletatiátu. V kombinaci s chlastem je to tobě ke škodě a ostatním k popukání.
          Zlatý standard zrušili všichni v půlce minulého století.
        • EU se rozkládá sama *3*
  • Prach jsme a v prach se obrátíme. ten koloběh života je opravdu srandovní. *15* *15*

    Já přišla na svět v roce 1935. Tehdy jsem měla plenky. Už dávno jsem byla dospělá
    ba dokonce stará a přesto jsem se znovu vrátila do plenek.
    Léta jdou dopředu ale váš rozum se vrací dozadu. Takže jsem stařena s rozumem
    tříleté holky. *15* *15* *15* *15*

    A vy všichni co jste mladí dopadnete také tak. To je na tom to nejkrásnější *15* *15*
    • Na jednom náhrobku je nápis:
      "To co jste vy byli jsme i my a co jsme my budete i vy."
      Ale stejně se každý z nás snaží dotlačit tu svoji kuličku co nejdál to je holt život.
      • Tak to je,topole a třeba já se snažím nebýt jako játrovka,vanhorn a podobní služebníčci co si tady přehazují a kradou nicky a za penízek prodaj mámu

        A vo tom to je.
        Howgh
    • bezregistrace
      to je keců kolem pampers .......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit