Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je čuuuuuuuurrrrrrrrááááááak.
  • No jo, zato USA jsou tak demokratičtí, že při zahajovacím ceremoniálu ze ZOH v Soči raději zcenzurovaly a vystříhaly co se jim nezdálo a vysílaly to se zpožděním 12 hodin, kdo neměl v USA satelit z Kanady, tak měl smolíka
    • ???
  • Holt demokracie po rusku ještě že je neinternovali do nějakého šaškecu jak bylo a je v rusku zvykem. *1* *1*
  • No - pomalu začínaj jednat podle velkýho vzoru USA. Tam ovšem ještě nedospěli. Zatím tihle aktivisté nekončí jako oběti "nešťastných nehod" či podle "práva" v Alcatrazu......
  • No a na co si Tataři stěžujou? Můžou bejt rádi, že jim rusáci neznásilnili ženy, jak to rádi obvykle dělaji. V 45. znásilnila rudá armáda víc než 100 berlíňanek od 8 do 80 let. Ty nad 80 vynechali, prej kvůli etice. *1* *1* *1*
    • U té stovky vám chybí 3nuly
      • Ok, opravil jsem. *1*
    • Jenom 100? Slyšel jsem vyprávět pamětníky jaká středověká zvěrstva tam Rusáci páchali. A nejen tam, v celém Prusku jak jím postupně táhli na Berlin. Necivilizovaná stepní zvěř. I u nás se mnohde chovali jak dob.tek. Třeba v dívčích internátech.
    • to jiřik opravuji, ne 100 *1* , nýbrž 100 tisíc. MOLODCI! *1*
      • Tak to už je pravdě blíž.
  • jak říkal Kodet v Pelšcích : NIKDY nebo NAVŽDY
  • Oni tam ale ti jejich Pravdové a Láskové jistě chtěli chválit Putina.
  • Ani komunisté to tady nemají na věčné časy a nikdy jinak. Jak se holedbal soudruh Bilak a kde je mu dnes konec... Kéž mu Bůh odpustí. *4*
    • Pěti soudruhům se můj názor nelíbí? Asi se domnívají, že oni to tady mají na věčné časy a nikdy jinak. *2*
  • Při tý štvavý kampani proti Rusku, kdy jsou fakta přetáčena nebo zcela ignorována se nelze divit.
    OSN v oblasti ochrany lidských práv a vyšetřování zločinů proti lidskosti na východní Ukrajině neudělala zcela nic.

    V podmínkách takového neopodstatněného nepřátelství je ruský postoj zcela přirozený.

    Vidíme jakému svinstvu jsou ochodni sloužit EU zaprodanci a v Rusku se takových jistě také najde.

    Světu mír! Stop fašismu!
    • Světu mír! Stop fašismu, tj. komunismu!
      • Ty čuuuráku sám jseš komunista, který sympatizuje s ukrajinským fašismem a banderovci a teď tu chceš dělat mírutvorce. Takovým jako jsi ty bych nakopal do kulí a uši zabouchal do hlavy.
      • Blbe jste se ucil: fasismus a komunismus se k sobe maji stejne jako nula a nekonecno. *1*
      • plácáte naprostý nesmysly, hlava nehlava, snažíte se jen provokovat.

        bohužel, ale vy neumíte nezklamat. Tuto diskuzi neumíte obohatit, protože nevíte zhola nic.

        Já si jen kladu otázku, kdo vás za to platí? To nejsou totiž normální reakce
      • ty jsi taky stejný zaprodanec,jako ti naši ve vládě,na jednu stranu křičí stop fašismu a na druhou je podporují,protože velký z m r d USA jim to nařídil
  • Tečko tečko, coby Jiřík dostaneš takových pár facek že půjdeš do kolen, neukazuj se na Plzni, Plzeňák tě seřeže jako prašivého psa!! *15* *2* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit