Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Popíšu vám můj zkrácený životní příběh.Pocházím z pohraničí a když němci zabrali sudety tak nás vyhnali můj otec a tři strejdové šli na frontu já a moje matka jsme skončíli v německu,byl to Fraital u Dráždan,přežil jsem bombardování Dráždan.Když se blížila rudá armáda padli jsme do zajetí a byli jsme štastný,s rudou armádou jsme jeli osvobodit Prahu.Do Dejvic jsme přijeli brzy ráno byla ještě tma,tam jsme museli vystoupit protže nám řekli že v Praze jsou němci. Matka mě vzala za ruku z dejvic na Žižkov jsme šli pěšky. Postupně jak odsouvali němce tak jsme se vrátili 6 ůnora 1946 domu do vykradeného domu sudetskými němci který ukradli vše co se dalo ukrást.A nakonec,nechápu odpor k Rusku které nám přineslo svobodu a na druhou stranu lezení do zadku němcum které nám tolik ublížilo, ale to je otázka svědomí a hrdosti každého z nás. Přeji vám hezký den i když je zamračený.
    • Tak tos měl, jako Němec štěstí! Štěstí neměli třeba Poláci, když Stalin podepsal
      (Molotov a Ribbentrop v Moskvě 23 srpna 1939) s nacistickým Německem
      spojeneckou smlouvu - Pakt o neútočení + tajný protokol o rozdělení Polska!
      SSSR + Třetí říše se stali spojenci> 10. září Hitler přepadl Polsko (začala WWII.
      Dne 17. září 1939 Sověti začali podle protokolu obsazovat "Polsko od východu!
      Dodnes Poláci zabrané území zpět nedostali. - 22. června 1941 Hitler porušil
      sovětsko-německou dohodu a napadl SSSR. Od té doby byli Němci nepřátelé. Sověti zabrali pobaltské země (1940).Po válce si činili nárok na území "osvobozené".
      Nikdo neleze Němcům do pudele, troubo, to hlásá bolševický bonz!
    • a co by měli říkat Francouzi nebo Holanďani, Norové, atd. Rusové roku 1945 nejsou Rusy roku 2014, tak jako Němci z roku 1945 a z roku 2014. Můj otec podobný osud, ale dokázal se osvobodit od předsudků.
  • jak jinak Prtine, ty tam nastrčíš ozbrojenou jednotku a pak se naoko divíš, že se proti nim zasáhne. Je to tvoje práce Prtine a jinak, to už tady bylo koncem třicátých let.
  • Tečko- starosta TOronta nastoupil odvykací léčbu - alkoholik a feťák a není to Rus. Jak to že pil a ještě drogoval, když to nebyl ani komunista, ani Rus.
  • něco pěkného pro krásu duše http://www.youtube.com/watch?v=EjjOA4H8JjA
  • Ta ruská kobyla kolem sebe tak strašně kope... *1* *1* *1*
    • Když nemáš vlastní mozek, tak si nech od někoho přečíst tohle :

      http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx
    • a proč komunisti podporují imperialistické kapitalistické Rusko, jsou to vůbec komunisti? Klause také dostali na Hrad.
    • Strašně kope umírající a astronomicky zadlužený USRAEL a kope si hrob.
  • K nám do lékárny chodí nakupovat pleny Schwarzenberg a občas to nestihne,to potom slyšíte pohotovostní fekální vůz *15* řítit se k jeho domovu *15*
  • Tolik nicků, na to musíš mít IQ génia, alespoň jako Bc. Jaroslav K. (VS).
    • Zes-at to dovede každý blb, kde jsi na toho génia přišel? Musíš se vychválit sám, nikdo totiž fašistického a dementního blba chválit nebude.
  • Největší svinstvo od komunistů bylo, že nám tu nechali zásoby jen na dvacet let.
    • ,, normalizační komunisti," tu nechali také zastaralý průmysl, ale komunisti to určitě nebyli, ty u nás byli do 68 roku. Tihle Husákovci byli prodlouženou rukou Ruska.
    • A , že komunisté ty milce západu nenakopli do zadku a neposlali je v úhledném balíčku svobody a demokracie s mašličkou lidských práv jako dárek do USRAELE. Dnes tu mohl být klid a větší prostor a nebyli by tu ti gigazloděj a fašounci. . Rozkrádali by USA.
  • k nám do bufetu chodí nakupovat Grebeníček. To hov.do vypije flašku a půl denně. *12*
    • Alespoň máš na výplatu Náno
    • To u nás v marketu utratí denně jenom za jídlo třicet tisíc, prase nenažraný.
  • Komunisti nám slibovali, že se budeme mít dobře a přitom jsme se měli stále hůře. Raději bych si ruce zlámala, než volit komunisty!
    • Měli jsme se všichni tak špatně, že ještě čtvrt století po změně režimu měla naše nová "elita" co krást.
      • nová elita krypto komunistů z ODS a TOP09 to tady záměrně vytunelovala, aby nás pak vrátila zpět , jako oškubanou slepici pod křídla ruských oligarchů a vytvořila nové CCCP.
    • Akorát že, dnešní generace nejen stačila prožrat všechny hodnoty po předcích, ale i zadlužit následující generaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit