Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žádnou demokraci, v Rusku žádná demokracie není proč by měla být tady, když se tento stát snaží řídit bolševici. Co chcete?
  • Větší píčovinu asi naše justice neumí zplodit. Za neprokázanou účast ne sprejování - potrestat! Je to jako v Olomouci - Smetana za tykadélka dostal basu! Tenhle klučina, ani nemusel nic nakreslit a koupil trest! Samozřejmě "demokratický"! Říká se tomu totalita a ne demokracie - v totalitě chytnete trest, když si náhodou něco natočíte na mobil a máte po vtákách! To byla velká rychlost obratu od totality k totalitě. Za názor vás dnes vyhodí z práce nebo ze studia a to se za mladíka postavili i profesoři. Inu totalita vyhozená oknem přišla dveřmi s plnou slávou!
  • Teď může chlapec sprejovat po zdech Kremlu a budou ho za to Rusové chválit.
  • prý se v Rusku dějí strašné věci a moc se bojí vyhoštění.A mohlo by se mu tam něco zlého stát.Jenže milý darebáku o to tady právě jde.Aby se ti tam něco stalo.Kdyby jses takto provokativně choval doma tak už nevidíš na jedno oko.Minimálně.A nám je tady srdečně jedno co s tebou bude.Klidně natáhni ráfy, nebo ať tě zaorají do kukuřice.To je nám tady všem fuk.Tady jde o to aby vyfičel , možno li definitivně, jeden zparchantělý fracek tady od nás.Takový hnijící zadrátovaný vřed.Na ruské stepi si sprejuj dle libosti. Nikdo tě t a d y nebude zdržovat.
    • Jsi blb a blbem zůstaneš. Až pojdeš, ani čokl po tobě neštěkne. Všem se uleví. *5*
      A mluv laskavě za sebe, ty nejsi nám, kretééne. *3*
      • bezmocně tady skučíš a prskáš.A to je tak maximum co můžeš.Na nic jiného proruské lopaty nemají nárok.
        • to ani ty proamerické lopaty *3*
  • Ševcove mazej odkud jsi přišel.Tady nemáme rusáky rádi.Doma by tě za sprejování seřezali jak psa.A to oficiálně.To můžeš dělat tak u fotra doma v jeskyni.Doma v Rusku by jsi chodil ve válenkách a žhral rukama brambory přímo z řádku.Máš menší hodnotu než běžné domácí zvíře.Takže bude jen dobře když vyfičíš.
    • Takto přesně vypadá tvoje propaganda které sám věříš a asi jen pár nenávistivců. Co od takových lidí s tímto názorem můžeme čekat a kolik jich vůbec je? Takoví lidé s tímto názorem jsou k politování. Kde se ve vás bere to zlo a agrese? V jaké rodině to kde vyrůstaly? Zkuste prvně pořešit tu svoje zlobu co nebezpečně šíříte a pak suďte. Až pomine ta zloba a vztek je možné vidět úplně jinak... http://www.lajkit.cz/zpravy/item/326-urednici-po-celem-rusku-jsou-v-panice-putin-udelal-krok-ktery-nema-na-celem-svete-obdoby
  • Ruský studente, celá ČR za tebou stojí, nepustíme tě z ČR
    • Semjone Gayínku je vidět, že tvé teplé srdce je na správném teplém místě!!!
      Stálo mě to hodně práce než jsem tě donutil chovat se jako Člověk a ne jako havloidní prasák!!!
      YEAH vítězství je moje!!!
  • Baba, která napadne policistu, není odsouzena za útok na veřejného činitele! Sto hoven zůstalo nepotrestáno za krádež a zneuctění Česka! Zneuctění čínských vlajek! Fašistické provokace proti Číně! Atd. Pražská kavárna je prostě nedotknutelná! Pražská justice netrestá co má trestat, protože se jedná o pražskou kavárnu! Za to však mladého študáka, protože je z RUSKA, vyhostí za to, že si natáčí sprejera! Za natočení na video = vyhoštění! Demokratická justice přece v Česku měří jedním metrem a nedělá jistě žádný rozdíl v politice! Jen demokraticky předvede v praxi politický proces! Natočíte-li video - pražská justice vás odsoudí!
    • Ta baba napadla policajta? Ty seš asi slepej. Až se bude policajt válet po tvojí ženě někde na chodníku, tak co budeš dělat ty? Ty seš ubožák, který se bude jenom dívat jak ji mlátí a nakonec ji vyrazí zuby. Chlapče kdybych tam byl já, tak policajt dostal ode mne takovou nakládačku, že bych dostal 10 let a bylo by mi to jedno. Já nesnesu když někdo ubližuje druhým a je mi jedno kdo to je. Uniforma nedělá s člověka moudrého či chytrého. Naopak uniforma u nedonošených jednotlivců dělá arogantního burana.
    • přesně tak policajt který zmlátí ženu a nedovolí si na cigoše to je to co tu chybělo..

      takové lidi tu potřebujeme...

      chudák ruský študák, vždyť házel jen molotovovi prskavky, měl by dostat řád Bílého Lva
  • "...na dům ministra obrany Martina Stropnického"
    Není ten dům náhodou paní ministrové komediantové???
    • trefa do černého, měl je upálit, on je Rus má na to právo se tak chovat, vždyť nás osvobodili
      • banda nás sice ovobodila ale v 1968 sem nalezla jako okupanti.Rusák na návštěvě má nárok držet hubu a chovat se slušně.Stejně si myslím že mu někdo co nevidět namele tu jeho odrátovanou papulu.A tak je to správně! Rusák do Evropy nepatří.Je to odpad společnosti.
  • Tak proto má plagiát tolik červenejch - on je to Gayínkovo spoluprcač, aha!!!
    • jak to víš ?? kde si včera byl ?? *10*
      • už tě nemám rád *11* smrdíš
        • Jen si piš sám se sebou, přidá ti to na vážnosti, jsi potom takovej americkej tvrďák, chudínko!!!
          Karty jsem rozdal zase já, a co ty, kdy budeš na forhontě???
          Nikdy BLBČE !!!
          PCHE !!!
          • souhlas, jsi místní krupier, nemá na tebe nikdo *5*
            • Já vím, jsem prostě nejlepší!!!
              YEAH !!!
  • http://www.novinky.cz/krimi/401850-soud-zprostil-obzaloby-zenu-ktera-na-demonstraci-zalehla-policistu.html
    • http://www.novinky.cz/krimi/401852-soud-poslal-kneze-tvrdone-na-ctyri-roky-do-vezeni.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit