Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.musil.775
    Mě by jen zajímal nějaký důkaz o tom, že někdo dánsku vyhrožoval. Zatím jsem našel , ale je fakt, že jsem moc nehledal, jen fakt, že novináři napsali , aniž by měli důkaz, že Rusko vyhrožovalo použitím JZ na pobaltské země. BBC se nakonec za své žumpalisty, pardon žurnalisty omluvila. Tak bych poprosil o nějaký seriosní důkaz - ne jen tvrzení, typu Sadám má ZHN - a tvrzení Havla, že důkazy viděl - výsledek PRDLAČKA, Ne důkaz typu Vietnam nás napadl a ve finále pak se ukáže, že to bylošméčko made in USA, Ne důkaz typu Americká loď sundala ..... a pak se ukáže , že sundali civilní letoun. Ne důkazy typu MH17 sestřelili separatisté komplexem BUK. Ale důkazy vám neukážeme. Na takové důkazy věří jen amerikoanálofilové, ne logicky uvažující člověk. Děkuji
  • Už toho namyšleného Rusa Dánové kopli do "píp"? Rus se chová na návštěvě jako *12* .
  • Vy čuňatai z KSČ, táhněte už do pi.e!
  • upozornit někoho, že se ocitl blízko rozpálené plotny je laskavost, nikoliv vyhrožování *3*
  • I have one big mesydž for yu - Rusija mast DIE!
  • Soudruzi z KSČM se tetelí blahem.
    • ano :), dík
  • Agresivního skřeta Putina se nikdo nebojí.

    Čím více bezmocně hrozí pěstičkou tím je směšnější.

    Zlý soudruhu Dánsko je samostatný stát a má právo na obranná zařízení.
    Pokud je tvé fašistické Rusko napadne bude mít co dělat s NATO.
    Pak bude Putinův režim smeten tam kam patří .. do pekla.
    • nebojí? a já mám dojem, že jsou z něj ti, kdo nemají čisté svědomí podělaní strachy....
    • hrozí hlavně NATO
  • Jaderné zbraně jsou minimálně adekvátní odpovědí Dánsku na jejich mocenské cílé vůči Rusku,můžou být rádi,že je Rusové za jejich zradu nesmetou z povrchu zemského rovnou,ne nadarmo se neříká,že chlastáš jako Dán,tenhle národ to má v těch palicích z toho chlastu řezanku,ještě že jsou rusové tak rozumní. *12* *1*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano vazeny pratele toto je velice vazne ohrozeni DEMOKRACIE a melo by vivolat TVRDOU ozbrojenou reakci!!! Smrt rusku a stvacum co tam bydli!!!
  • hlavně až ty jaderky tady začnou létat tak budeme rozděleni,jedni budou spílat rusům ,druzí Američanům,děsná představa uprostřed nukleární zimy a zatmění slunce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit