Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxx, proč mi nadáváš? Dopustila jsem si něčeho vůči tobě? To bylo adresováno Evě a tomu nicku výše.
    Takže ještě jednou, prve si rozmysli, co chceš napsat, než zase někoho osočíš.
    Nijak jsem tě nekontaktovala, a nadávka přišla prve od tebe.
  • Zase další nick?
    Co mi to dá? To jsi tak hloupej nebo si děláš blbou srandu?
    Když s někým mluvíš, tak se mu snad díváš do očí ne.
    Prve si rozmysli, než něco napíšeš, buď tak laskav. Nadávám jenom tomu, jednomu nicku, který mě soustavně pronásleduje. Jestli jsi to opět nepochopil, tak ten nick už má asi padesát nicků a pod ním mě soustavně napadá, ale já ho bezpečně poznám. Rozumíš tomu, otazníku ?
  • A ty velky tele.
  • Ty mas jediny problem, vysmirovat kdo je kdo a pak co ti to da? Budes lidi vydirat, chovas se jako prasteny blazen s tou tvoji registraci. Zatim tady lidem nadavas hlavne ty a jsi horsi nez korektor, prdici atd. Tak si to srovnej v palici jestli tam neco mas, zatim to na to nevypada.
  • Jdi si tam sám smrade.
  • Znovu tě prosím, mlč.
  • Ja ti dam taky radu di do prrdele!!!!
  • Mlčet budu, až se mi bude chtít. Nikdo a zvláště ne ty mi to nebude přikazovat.
    Ostatně, když tak pořád voláš po registraci- dám ti radu - běž na diskuse, kde je registrace nutná a nemůsíš se rozčilovat, že se někdo nepodepsal... :-)
  • Milá kacpo - musín tě , ač velice nerada, zklamat ten přáíspěvek nebyl ode mne. Já se totiž podepisuji - Eva... :-)
  • Není to moc vtipné, nechce se mi s tebou o tom přemýšlet. Zkus to sám a zkus svůj nick. Měj se.
    ps: Evo.
  • no to jsem netušil že jsi má matka..... *3* ještě žes nenapsala že jsem kuře....co bys potom matko byla ty....?
  • Ty jsi hloupější, než jsem si myslela. Prosím tě, mlč.
  • Hele kacpa - ty jsi těmi nicky úplně posedlá, že... jak se někdo nepodepíše, nebo udělá jen - tečku - vytáčí tě to. Proč, když se tu většina podepisuje pouze přezdívkou... :-)
  • Evo, s tebou nechci mít společné ani písmenko. Když tě baví kecat blbiny ala Prdící, prosím.
    Měj se.
    ps: Nemusíš mi odpovídat. *15*
  • No vidíš a reaguješ ... :-)))
  • Ještě přemýšlím, o tom, jak si myslíš, že jsi mne nachytal.
    Byl to pouhý překlep, protože krom hloupostí, které tady pášu /to je schválně, kdybys o5 nepochopil/, nevím, co dříve, a já jsem neměla v úmyslu nic novotvarovat, takže tvůj koment je mimo mísu.
    Ale díky za upozornění. Příště bude jistě už vůl, ne tele.
    Proč nepíšeš pod svým nickem?
  • Kvůli zloději nicků, opravuji jeho oslovení.
    Nemělo být teleta, ale telata. Chytrý člověk to pochopí, i bez toho, ale zloděj se muší /to píšu schválně/, prásknout lopatou po hlavě.
    To máš radost, že jsem se překlepla co? *1*
    Přeju ti to.
  • Hahahaha, jsem se překlepla. Jistě, že jsi tele. Někdy se říká i tela./na Slovácku/
    Překlep ti ale neodpáře, kdo je blb, ano, jsi to ty.
  • to bude asi nějaký nový češtin asi jako hlubozník místo basy nebo nosočistoplena místo kapesníku ne?
  • Jsi několikanásobné *12* *12* *12* *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit