Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vztah ruska a turecka to neohrozi
    • Dva kohouti na jednom smetišti se nesnesou. Putilín a Erdogan, jeden za osmnáct a druhý za dvacet bez dvou a oba by chtěli ovládnou celou Euroasii a vnutit ji své náboženství putinismus a erdoganismus.

      Taky je Erdogan takový záprdek jako Putilín?
      • víme sajmon, ovládnou
  • tady na těch diskuzích každý přesně ví, jak to bylo. to mě fascinuje Terminatore. Ty jsi byl u toho, že ta tvoje jistota je definitivní. Někdo zase říká, že velvyslanec byl na soukromé akci, bez ochranky. A ten vrah tu ochranku jenom hrál.
    Takže já za sebe říkám, bůh ví jak to bylo.
    Ale nepochybuju o tom, že tady každý diskutující bude mít tu svojí úplně zaručenou pravdu, jako kdyby to naplánoval sám. Všichni jste hold machři. Asi agenti :-))
    • vždyt má pravdu. tak jako tak ten člověk musel mít prověrku že smí do budovy se zbraní.
      nebo si snad někdo myslí že RUSKÝ velvyslanec se bude procházet mezi lidma kteří nejsou kontrolovaní na výbušniny a zbraně?
      je to RUSKÝ velvyslanec a ne nějaká madarský nebo český pohůnek
      • Ty jsi tu prověrku viděl? A opravdu to nemohl být podrážděný policista který během čistek přišel o flek? A nějak lstivě to dokázal? Já to prostě nevím, to je celé. Ale jak říkám, jste tu všichni agenti, tak máte asi zaručené informace. Možná jste o té vraždě věděli už v sobotu :-)
  • Bylo by dobré, abyste v článku nelhali. Ten Turek byl z tajné jednotky, která měla na starosti ochranu toho velvyslance. Takže byl s ním a měl i proto u sebe zbraň.
    • Díky za upozornění, nepřesnost jsme opravili. Nešlo o lež, ale autor neuhlídal tok informací, které se postupně upřesňovaly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit