Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale dej pozor na střelce islámské jakož i americké.
  • Dvě hrubky ... má být antisrágora i srápesgora. Jak tomu pejskovi říkáš?
  • Cák pak těch 250 000 turků na práci a za kešeftem v Rusku?
  • Já a Já, když lžeš tak se nečervenej, říkali babča.
  • Jožínku, běž si koupit lízátko za USD a tiše cumlej.
  • Ale ty ještě větší.
  • Ten pán Vás zve do Práglkavclu, vyhnívacích nádrží Pražské čističky.
  • Honem se podívej na svůj Swiss účet jetli ti přisly krvavé USD od CIA nebo prágl-kavclu.
  • Já a Já myslíš, že by tvé rodině prospěla politika světových vrahů a zločinců. Ti je pokosí, až jim nebudeš ku prospěchu. Není demokracie a svoboda, je jen nenažranost bank. Za toaletní USD obětuješ všecky a všecko.
  • Rozhodně ne všichni.
  • Ty problémy snad nepřinesl do Ruska Putin, ale ti co se třepou na Ruské suroviny. Ti co nachají střílet vlastní občany a ti co tahají do Evropy vrahy a uprchlíky, protože z toho zatím mají byznys. Rozeštvat lidi na zemi, aby se jim lépe vládlo. Prostě základní zákon jejich vesmíru - čím víc peněz, tím víc peněz. Prostě lidi 1,5 kg za 5,20 €.
  • Tak hloupoučký a taký sprostý.Ty neumíš nic než nadávat. Šapiró dá pár dolárků a naznačí.
    Stanly přidá sprosťárny a fanatické žblepty. Tiše slintá a čeká na pochvalu Práglkavclu.
  • No tak co. Nebudou banány a pomeranče, za totáče jsme je taky neměly a stalo se něco?
  • Karel May o Rusku nikdy nenapsal ani čárku.
    Neměl dostatek relevantních informací na rozdíl od ,,Divokého Kurdistánu" se s tama nikdo živý nevrátil. Koho nesežhrali vlci toho sežhrali domorodci. *1* *1* *1*
  • Ale jen do půlnoci. Pak jsem se vzbudil a usoudil že v ložnici bude přeci jen pohodlněji. *1*
  • No svého času byl největší státník planety i Hitler a po něm Stalin ,důsledky jsou dostatečně zmapované kritiku!
  • Bez ruska a Putina rozhodně relisto
  • Holt skrček z Kremlu nutí rusy držet protestní hladovku *1* *1* *1*
  • Ale byl Mauglí a to nejen v Moskě a"Leningradě"a je to opravdu hrůza a děs co lze ještě v 21století v rusku vidět *8* *8* *8*
  • Máš tam chybu Putka přijde NA Sibiřr!
    O tu pustinu bez lití nikdo nestojí. Na nejbližší metro je to dva roky pěšky *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit