Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "nejlepší státník planety"
    .
    Zato vy to máte v hlavě srovnané, aniž bych vás delší dobu pozoroval.
    Ale dostal jste mě *1* *1*
  • Co máš proti Apačům a jejich náčelníkovi?!
  • co máš proti Mayovi ty ruská držko ???
  • Kouká co odborníků na současné rusko tu je?nikdo tam nebyl ale vite vše.něco jako Karel May :-) :-) :-)
  • jsi dnes spal v knihovně co?
  • Sečteno podtrženo.
    Další země do které zakázal Putler jezdit a další zdražování žhrádla pro chudáky.

    Dopadnou jako za CCCP. Kubánské pomeranče o vánocích. Maso v obchodech jen někdy a pro známé. Cestování na devizový příslib a výjezdní doložku a na hranici 3 ploty s žiletkového drátu pod proudem aby s toho blaha nezdrhali lidi.

    Nutně potřebovali vůdce s pevnou rukou, aby všem ukázal zač je toho loket. Tak ho mají a krom jich samotných tu pevnou ruku zatím nikdo jiný nepocítil a nepocíti. Chytrolíni.
  • a ty?
  • Tovarišči Kritik i BTW, eto praviljnoje rešenije. Sčastlivogo puti v stranu stěpnuju. *14* *14* *14*
  • Psychopat Putin je asi takový "státník" jakým byl jeho vzor psychopat Hitler.
  • Ne-mocné Rusko je chcípající kobyla a proto ten kremelský skřet dostává hysterické záchvaty. Stejně se choval jeho vzor Hitler, taky psychopatický skřet, když se mu hroutila 3.říše. Rozdíl je ovšem v tom, že 3.říše byla poražena spojenci, kdežto Putilínova stepní říše sama zdechává na oubytě.

    O USA obavy neměj, ti jsou ve vědě a v technice a v poznání v řadě oblastí nejméně deset let napřed oproti ostatnímu světu. A v trezorech mají objevy a vynálezy, které bychom právem řadili do sci-fi. Až přijde čas, budou využity. *3*
  • Putka přijde o Sibiřr!
  • Tobě jsou takové věci jako pravda a láska k smíchu? Takže preferuješ lež a nenávist? *16*
    Tak to se hlásíš k těm fašisticko-komunistickým zrůdám, pro které slovy jejich guru, jehož zbytky jsou v myším oleji, "k dosažení stanoveného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky." Něco takového nepatří do civilizované společnosti. *12* *16* *13*

    Nevidím nic špatného na pití kávy nebo na tom, že si člověk dá po večeři sklenici piva. Avšak lepší je být pražským kavárníkem než ožralou chlastajícím Hruškovici kdesi ve IV.,cenová na Vysočině. *3*
  • kritiku, takového muže jsem hledal celý život, odstěhujeme se spolu do Ruska ?? co máte na sobě ?? *14*
  • "typ pražského kavárníka" ? umíte něco jiného než tupě papouškovat toho hradního ožralu, nemáte vlastní mozek ?
  • Putin po Stalinisticku přinese rusákům chudobu a hladomory. *15* *15* *15*
  • Máte pravdu.Propaganda je mocná věc,když člověk nepoužívá svůj mozek.I já naletěl Hlasu Emeriky,proto mám pochopení pro "Já"A teď se divím kam nás ten havloid dostal s chátrou.
  • Dnes ti nevadí,že jsou již 26 let ve vládě?
  • Sleduji vás a vidím jaký v tom máte hokej.Vaše názory jsou tak nevyvážené,že tento příspěvek může napsat člověk bez vlastního názoru.Putin je nejlepší státník planety.Toto zboží mu rádi nahradí jiné státy např.Maroko,Egypt Brazilie apod.Pro studium doporučuji film o Stalingradu a další,ne fantasmagory provience USA.To vám píše občan vychovávaný pravicově do roku 1989.Dnes,ale používám svoji hlavu a nepapouškuji.
  • Vy jste tady banda pravdolaskarskych idiotu, typu prazskeho kavarnika.ha..ha..
  • pan prezident Putin a mocné Rusko je jedinou zárukou světového míru.. což se amrdólům do krámu moc nehodí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit