Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Popel z mých kamen je radioaktivní, vzduch ve sklepě je radioaktivní, západočeský cement je radioaktivní, kosti v mém těle jsou radioaktivní. Prostě úplně všechno je lehce radioaktivní, a vyjadřuje se to v číslech. Tak teď mi řekněte, jak moc jsou kontaminované ty ryby, protože bez této informace děláte jen špinavou aktivistickou práci ve prospěch nějakých novodobých gangsterů.
  • promiňte mi, ale mne spíš děsí hloupost či nevědomost novinářů a jiných tých oných " vědců" akvalita jejich zn alostí....a to chtějí vládnout světu a poučovat jej. Nevím jak včil, ale my jsme se ve škole učili o poločasu rozpadu a u všech uranových je určitě vyšší než jeden rok. Jo a tak jsme se neučili že ryby i mořské zcela určitě nežijí pouhý rok a jejich potrava taky ne... takže tenhleten článek je ukazuje jak ubozí jsou auioři z té veleslavné BBC a jini oslovených "?:-) vědců:-))"
    • BBC to převzala z Haló noviny!
  • Japonci používaj ty ryby jako žárovky *5*
    • Dokonce jimi nahrazují LED diody v nových televizorech.
  • Já to vidím takto... Od malička (co si vzpomínám) jsem nějak vnitřně cítíl, že co je japonské, to je perfektní a hlavně miniaturní. Ten pocit (hlavně o technické dokonalosti Japonců) ve mě zůstal až do dnešních dnů. Havárie v jejich jaderné elektrárně mi ale připomenula jednu zásadní věc. Kapitalista nikdy nemyslí na bezpečnost a blaho lidí. Je mu naprosto jedno co se bude dít po tom co provede. Pokud něco není zakázáno anebo pod pokutou, tak to udělá i kdyby v důsledku jeho činu měly zemřít miliony lidí. Hlavní je přece jeho finanční prospěch. Peníze jsou pro něj modlo ke které vzhlíží. Morálka je pro něj neznámý pojem. Tak to bylo, tak to je a tak to i zůstane. Kapitalistické zřízení je prostě zdrojem utrpení celého lidstva a spolu s církví je zodpovědné za vše lidské zlo. Není horšího zla, než neviditelná ruka trhu a zloděj per na Hradčanech, který neví co jsou to špinavé peníze.
    • Zkus se s tím přihlásit do pořadu Na stojáka!
      • Co nám povíš ty negramoto? grebeníčku?
        • No co, jsem bolševickej pitomec, ale hrdej!
  • A u nás žije živočišný poddruh, kontaminovaný komunismem!
  • Vypadá to že to je horší jak Černobyl, jen to tak nerozmazávaj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit