Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volte Petra Cibulka. Ten už se zdejší bandou proruských kolaborantů zatočí.
    • Přestaň s tím ochmelkou otravovat! *12* *12* *12*
      • Tvůj popis spíše sedí na Zemana,. *1* *1*
  • Volte Simona s tvarohovou cibulkou, on vám za odměnu zjistí vaši IP adresu.....
    chichichi, pche komediant
  • Volte Petra Cibulku! Volte očištění společnosti od komunistických zločinců.
    • Jsi normální? Toho pablba? Nikdy! *12* *12* *12*
  • no snad jen "bývalé komunisty" a "bývalé levičáky", protože s někým takovým by si reálný levičák ruku nepodal
  • Federiky Mogheriniová, v 80 letech minulého století radikální představitelka levicových názorů, členka italské federace mladých komunistů. To je dnešní představitelka evropské diplomacie. Já jen pro informaci těch, co tady ostatní pravidelně obviňují z šíření komunistických názorů. Dnes nehledejte komunisty v Rusku, ale ve vrcholných orgánech EU.
    • Je zvláštní, že žádný ze zdejších rusofobů, nevyvrátil skutečnost, že Mogheriniová je kovaná komunistka a netvrdí zde, že je to naopak zastánkyně pravicových, demokratických a evropských hodnot? Že by došly argumenty? Simone, jako anonyme a další, ozvěte se.
  • propaganda soudruha Putina je ještě lepší než propaganda nacistického Německa.
  • Ano, být věrný stranické ideologii se vyplácí, tak to chodí ve všech režimech. Ale domnívám se a pevně věřím, že lidi už dnes tak snadno neoblafnou, byť tihle placení propagandisté budou své lži chrlit ostošest..
  • šířit ruskou propagandu je můj koníček a těch několik stovek dolarů, které za to beru nestojí ani za slovo. Ať žije Putin!
    • s ať žije Putin souhlasím, ale napiš mi , prosím , kam si mám napsat o ty dolary? bodly by *15* *15* *15* *15* , Simčo *15* *15* *15* *15*
      • Tady to vidíš, na Simona je cenzor krátkej, tomu pomůže jen Dr Cimický!
  • Pan prezident Putin se týhle dětský hře jen směje a má recht, vždyť jsou to komedianti, tihle éú šašci!
    • Koukám, že sis tady sám se sebou, včera hezky pokecal... *4*
      • Jinak si normální??? Simon tu měl asi 50 nicků
        • Jo, já jsem zcela normální...

          No právě, že zde jeden pisatel používá mnoho nicků... Ale tobě to zřejmě nic ti to neříká...
          • Takže ty kopyto jsi asi Simonovo brácha = stejnej blbec!!!
          • Koloběžko trefila jsi zdejšího Ivana a proto zakejhal.

            Ano měsíce tu krade nicky přiděluje si bodíky a sám si píše i odpovídá.
            Poznáš ho podle neexistující Teček a Simonů.
  • Putin byl členem komunistického gestapa jménem KGB.
    A tam se naučil jen vraždit mučit krást a lhát. Nic jiného komunisti neumí.
    • no jo, zase jeden úl, papoušek bez vlastní hlavy....nebo to máte napsané na nástěnce a opisujete?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit