Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OvcanHavel

    Hmmm... Tak asi nasr).( na Británii, jak říkají v RF ta už dávno není velká dnes už je jen směšná...

    • Zvolit si jako svůj nik jméno (byť pokřivené) a dokonce fotografii osobnosti, ke které chová úctu celý civilisovaný svět, to jen svědčí o nedostatku soudnosti, charakteru a morálky. 

      • OvcanHavel

        Myslím, že Havel byl jenom ožralé kolaborantské prase, ale vždycky budu bojovat za to aby jsi mohl říkat i své jinačí bláboly ty trotle.

    • "oprávněná kritika " v zemi kde jachty přetékaj zlatem a třetina obyvatel kouká na splachovací hajzlik jak na zahradní fontánu 😎

      • OvcanHavel

        Píše tučně trouba ze země, která nemá už ani tu holou ).( a míří do hladové a studené záhuby. Ty budeš asi génius, abys v té své milované míse našel za rok aspoň trochu té pitné vody troubo...

  • Brexit bylo to nejlepší co potkalo Uk

    • Je s podivem, že se tovarišč Fji1 neodstěhuje do své východostepní říše oblíbené. Za ta svá "moudra", co tady neustále píše, ale možná dostává odměny v rublech. 

      • Je s podivem, že se tovarišč Občan neodstěhuje do své krachující oblíbené hnUSAcké říše. Za ta svá "moudra", co tady neustále píše, ale možná dostává
        odměny v hownech. 

        • Já jsem se narodil v Evropě cítím se být Evropanem. Ale byl jsem nejednou v CCCP i v USA a tak mohu srovnávat.

      • Je s podivem jaké stalinské praktiky má soudruh Občan s lidmi kteří mají jiný názor .Co čekat od bolševika jako je Občan.Je vidět že ho rodiče soudruzi vycvičili dobře .

        • stalinistická praktika by byla že po nesouhlasném názoru do gulagu či na propadliště nebo rovnou ke zdi , koukám jak trpí chřipkou 9 mm dost ruských oligarchů , samá sebevražda😎

          a prorusácký lideček furt má na názor svůj klídeček😛

          • Tak že to na tebe sedí 

        • Soudruhu Fji1, nikdy jsem nebyl "soudruh", i když mne tak někteří oslovovali. Nebyl jsem členem strany podle zákona zločinné a opovrženíhodné a přesto jsem mohl konat svou odbornou práci vyžadující jisté ne zcela obvyklé znalosti. A tak soudruzi (a soudružky) museli (musely) tolerovat, že holt nepatřím do rudého stáda. 

          • Zatím jsi z toho stáda rudých ovcí ani nevylezl .A oslovení soudruh je pro tebe dost trefné.

  • Není diskuze u Zelinského a Ukrajiny , ukazuje se že Ukrajina má ztráty na lidech min. stejné jako Rusko , takže odhad na každé straně min. 100 000 , zbytečně ztracených životů jen kvůli tomu že si jeden Rusák z Kremlu nevšim že na Sojuz mu už každý .ere . 


    (tož takové malinké varování i pro EU aby tak daleko nedošla)

    • Až na to že rus zatím nemobilizuje, ale Ua začíná omezovat pohyb můžu v případě rukování

      • no tak Ukrajina má malinko  "meně" obyvatel , tož trocha logiky a něco rozumu by nekterým prorusáckým názorům svědčilo .

        A tady je rusák stejný agresor jako v 68 sověti a tečka , může si každej mlejt co chce .😎

        • No v 68 .roce to bylo Sověti tedy i ti Ukrajinci .A byl to ukrajinský front jak víme a poslal je Brežněv, původem z Ukrajiny tak tolik k faktům...

          • Tož proruský pohrobku , je jinší letopočet a říci v tehdejším Svazu těch zaostalých republik že jsi Rus (či Ukrajinec) a nikoliv občan Svazu se rovnalo  "povinné pozvánce" do gulagu , ale vytrhnout věci z kontextu a dosadit do dnešní doby by tě šlo , a můžeš tim krmit ty co nemaj logiku a neznají historii..Tak haj putin , snad také tak dopadne.😎

            • Ma to jeden kaz ty bolševická svy.e já jsem Italo/Němec 🤣

              • Reakce na příspěvek:

                nastuduj si co je bolševik a trocha klidku bolševickej pohrobku , 

                jestli ty nebýt Roma / Komotau😎

                ty germánskej římane)😛

                • Reakce na příspěvek:

                  No nastudováno mám ,jsi bolševik a to už je jisté 

            • Jo a nějaký Kličko senior byl dustojnikem na ralsku že by ukrajinec

              • Reakce na příspěvek:

                Nechci být hnidopich, ale pan Kličko starší byl myslím šéfem v Mimoni.

                Ale plést se mohu. Zase tolik mi historie sovětských vojsk dočasně umístěních na území ČSSR (přes 20 let) neimponuje. 

                A že hodně panáčků, kteří tu běhali v rubáškách bylo z Ukrajiny je snad fakt, tak proč se někteří zlobí. Okupant jako okupant.

                • Reakce na příspěvek:

                  A kde je Mimoň?Ralsko 😉

  • tobro

    Postupně půjdou do pihele černýho všechny vlády v Evropě. O tom už je rozhodnuto. Vše bude skutečně jinak. Vlastně už je.. 😉 .. 😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit