Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby bůh existoval,poslal by tuhle kreaturu z německé STB dávno do pekla!!!
  • Bezdětná milka je jí jedno co se stane s evropou, nemá žádné potomky které by ohrozila, jí zajímá jen dnešní profit!!!! Myslete na to není jediným bezdětným politikem....
  • Podle průvodního fota jde o jakési "chňaps-draps", nebo také "úder otevřenou dlaní". Na každý pád se takto gestikulovat nemá. O vyjádřeních oné pomatené čarodějnice ani nemluvě. *16*
  • Už jsem si myslel , že to nemůže být horší. MŮŽE!!! Kdyby mi někdo řekl před 20 lety, že budeme jako čr sousedit s arabskou zemí, tak se mu vysměji. Dnes mám veliké obavy. *8*
  • Pozdrav zalomenou pravicí a otevřenou dlaní je nacistický pozdrav. Asi Mutti vzpomíná na staré, dobré časy.
    • ...ale to co bába předvádí, není žádnej árijskej pozdrav, to má jenom věštecké vidění jako kněžna Libuše: " Vidím všechna města veliká, v nichž ve všech hordy černých zadků vystrčených směrem od Mekky hvězd se dotýkají..."
  • Od Německa nikdy nic dobrého pro české země nepřišlo. Vždy jen hrozba války, diktátu a ponížení.
    My je ale stále budeme poplácávat po zádech a špinit Rusko, že za všechno může a že je naší jedinou hrozbou.
    Přitom opak je pravdou. Až to vypukne, pak nás zase zachrání jedině Rusko
    • on je to obojí stejnej xindl
      • říká nám smějící se bestie
  • Neomarxistická židovka vedoucí křesťanské demokraty a zbytek západního Německa, do obrovského průšvihu. Těžká diagnoza. Z tohoto hnusu se bude velmi přetěžko celé Německo a Evropa vzpamatovávat. A musím se smát, když někdo píše, že Evropa "hnědne, když ve skutečnosti černá". *1*
    • *1* *1* *1* ta poslední věta je velice výstižná! Souhlas!!!
      • Přééééésně! *1*
  • když už bába stihla zk***it celou Evropu, nemohla by ji aspoň na stará kolena klepnout pepka?? Jeden takovej hezkej státní pohřeb... nebo nemohli by Rusové zapracovat a pomoct pár kapkama polonia...?
  • heill
  • Chudáci Němci, čas od času mají problém s kancléřem a pak jen mohou sledovat, jak se jim zmenšuje Německo a jak se stávají menšinou ve vlastní zemi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit