Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tiscali, proč nemohu hlasovat? A proč místní pakoň multitroll může? *12* *12* *12*
  • Tak co vy havloidní zoufalci, jste blbci k pohledání: )))
  • Zeman ho jistě brzy pozve, aby nám poradil cestu k lepším zítřkům.
  • Jejich vzor - fašistické Rusko!
    • Jaké je Rusko, je věc Rusů. Fašistickým se ale stává Česko. Po ničení čínských vlajek je na řadě pálení čínské literatury. Vysvětlivka pro "osvícené demokratické" Pražáky : jde o knihy, tištěné.
    • si zemmrde si n ty ses homosexuaalna arab a brzo ti nmegdp povi heeeee ty ses ar ses nevyhnutelna hnuj'!!!!!!!!!!!!!!!!
  • I do této země by mohl Zeman přijet a říct
    jako v Číně : Ve vaší zemi se mohu poučit
    jak stabilizovat systém:-)))
    • maš to těžký když seš pořád ve stresu ....
      • Po ranní kávičce se šlehačkou? Nikdy! :-)
  • Místní multitroll, prý bijec pitomečků, nasázel každému mínusáky. U sebe udělal "výjimku". Ty vogo, ty si fakt myslíš, že tohle je forma, která platí? Dal jsem si tě na seznam s Oboňou. Jeden za dvacet...typický multitrolovský styl schizofrenního pitomce. Nikdo nemůže za to, že jsi ubožák, žereš suchý chleba a máš navíc malý péro! *14* *14* *14*
    • Jsi pakoň, chvíli jsi to uměle přehlasovával z poměru 1:5 na 8:6...a nyní na 3:6. Já stále nemám přístup k hlasování. Takže já nemohu dát hlas nikomu. Ten, kdo může, je podvodník. *12* *16* *12*
  • U nás je to taky tak.
    • To se všeobecně ví.
  • Nebude to doufám na další pozvání od makrely aby přišly do Evropy.... *16* *16*
  • Vrať s do buše pást krávy. *14* *14* *14*
  • Od roku 1980 to je tedy pouze o deset let více, než je většina našeho parlamentu, senátu. Většina soudců soudí déle. U policie je tomu nemlich to samé.
    Co k té "demokratické" exekutivě říci, aby bylo porovnání dokonalé. No snad jen v té inflaci zaostáváme, místo 1500 bereme 30 tisíc, lepší auto nestojí 80 ale 320 tisíc. A benzín při stejné ceně jako tenkrát stojí třikrát tolik. Takže míra zdanění je 3x vyšší. V inflaci daní bychom tedy mohli být také srovanatelní.
    A nevím, jak se mají u nás bílí farmáři, ale na rozdíl od okolního evropského světa, mají žádné nebo nejnižší dotace. Vyšší mají i umělci z Prahy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit