Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen naprostý idioot může begatelizovat obrovský úspěch Martiny Sáblíkové...
  • vyjadřovala v Olympiádách v antickém Řecku vyváženost tělesné a duševní krásy, dobroty, ctnosti a statečnosti. Atlet musel tedy nejen ukázat schopnosti tělesné v několika disciplinách, v běhu, v hodu diskem atd., ale musel také prokázat schopnosti duševní, prokázat znalosti antických autorů, být schopen diskutovat o filosofii...
    A když si představím jak by ti dnešní cvičení koně exhibující se v jedné jediné disciplině měli diskutovat o filosofii nebo jak by mnozí z nich měli prokazovat své ctnosti... *1* *1* *1*
    • Martina má svoji kvalitu po všech stránkách , to jsi přehnal.
  • Bude levnější chleba?
    • Blboňu, to se ti nepovedlo !!! Co jsi dokázal, kromě urážek? Že se o "hmm" nikde pozitivně nepíše a nemluví !?! Je jasné, že nic levnějšího u nás nebude, ale zase budeme jako stát v příjemném povědomí světa. A to zásluhou obrovské dřiny, píle a odříkání jedné skromné české ženy. Jí i jejímu trenérovi moc blahopřeji!!! *4* *4* *4*
      • Já osobně když se třeba stane mistrem světa Bělorus, tak si o Bělorusku jako zemi nic lepšího nemyslím. To bych přece musel bejt úplně omezenej, abych celý státy hodnotil podle jednoho dvou sportovců. Jestli máme na zápedě pověst zlodějů, tak to Sáblíková rozhodně nevyžehlí. Dokonce ani Jarda Jágr, a to už je hodně co říct. *13* *7* *11*
        • Jde o to, že ta země se dostane do širšího povědomí většího počtu obyvatel států, kteří jinak ani naši zemi mnohdy neznají, nic o ní neví, takto si ji s dotyčnou osobou spojují. Jako třeba Jamajku a jejich skybobem - pak i film -- kokosy na sněhu.
        • Máš pravdu, zřejmě jsem se nevymňoukla přesně.
      • Jístě, dalo jí to hodně dřiny a málokdo by to dokázal. Ale naše země by byla v příjemném povědomí světa, kdyby presentovala své staleté tradice jako je vzdělanost, kulturnost, řemeslnický um a především morálku. To co předvádíme světu, nemorálnost, pohrdání právem, křivárny, zlodějiny, tunelování peněz a k tomu opilec a křivák na hradě... to nám taky vytváří ve světě "povědomí", Nějaká Sáblíková to svou exhibicí nespraví.
        • Jo, ale za to nenese vinu Sáblíková, ale my všichni, kteří to tak necháváme, nedokážeme vyjít do ulic a jasně dát najevo, že nemáme zájem tu mít zlodějské, nemorální Palermo pod ŘÍPEM . Nevolit jako ovce pořád ty stejné provařené ksichty, kteří tuto morálku a stupnici hodnot více než dvacet let ničí a my jen přihlížíme, mlčíme, nekonáme. Za to nemůže ani Olympiáda, ani Sáblíková a jiní sportovci, za to si můžeme sami, tedy i ty hmm.
        • Nespraví neprávo a podobné křivárny, ale na chvilku nám dá zapomenout.
  • Děkujeme. Copak může být něco krásnějšího?
    --------------------------------------------------------------
    Rychlobruslařce Martině
    vzdáváme úctu a poděkování,
    za vynikající výkon, Martino,
    i do pětitisícovky jsme s Vámi !
    • krásnější může bejt všecko, co uděláte sám pro sebe, a ne to delegovat na sportsmeny. Na hokej se rád podívám, ale ty potoky vlastenectví, co nás čeka (dokud nevypadnem)j, budou pekelný. A nedejbože aby vyhrála ta sexbomba s flintou, to se národ hromadně podělá do kaťat, a to by bylo zlý. *7* *7* *7*

      A Občane, to srdceryvný vinšování píšete v množném čísle, měli by se tam podepsat i ti, za které jste to psal. Doufám, že tím nemyslíte celý národ? To by byl ale strašnej kýč *11* *11* *11*
      • Tondo vlákno, kde jsi byl zalezený? V každé hospodě jede TV ve velkém. Takže už nějakou hodinu celý svět ví, že ta "sexbomba s flintou" dnes neměla den.
        • já na to nečumím, ale jinejm to neberu, jen mě baví ty citový výlevy TV fandů. Někdy mi připadá, že jejich štěstí závisí na výsledcích našich šampionů. A co kdybych proti Čechovi nebo Češce fandil někomu jinýmu? Prostě protože by mi byl sympatičtější, je to přece individuální sport? To by mě asi ukamenovali. *6* *6* *6* resp. umlátili pulitrama.
          • I ve sportu bys měl mít nárok fandit komu se ti zlíbí. *2* Máš pravdu, bacha, ve kterém sektoru zrovna pobýváš, abys nedostal nakládačku.
    • Na světě fakt není nic důležitějšího, než kašpárek na bruslích.A co ty dvě nešťastný děvčata, co někde týrají muslimáci, ty Duku ani Zemana nezajímaj. Kdyby nebyly chudiny z Češka, které na své občany z vysoka s.....už mohly být dávno doma. *11* *11* *11* *11* *11* *11*
      • Nešťastná děvčata byla trochu naivní a málo prozíravá a opatrná. Protože cestovat v takovýchto lokalitách je riziko a tak si to měly uvědomit. Nemusím procestovat všechno co mě napadne a nebo s tím rizikem musím počítat. Duka a církev vždy na všechno kašle, tak jde o standardní situaci. Co by asi měl dělat? Jeho zajímá církevní megatunel - tedy prachy, nic víc.
      • Lojzo, i mne překvapil pobyt pana Duky v Soči. Nechápu, proč se tam vetřel. Nikdy nesportoval, nikoho nepodporoval. Zřejmě si hladí své ego. A ta dvě děvčata u "muslimáků"? Je mi jich upřímně líto, ale jako svéprávné dospělé ženy absolutně podcenily přípravu trasy do Indie. A s tím až tak pan prezident či p. Duka mnoho společného nemají. Pan Šándor v TV mluvil o aktivitách zástupců ČR, které by měly vést k jejich propuštění. Ono je podstatný rozdíl, jestli si člověk vyjede s osvědčenou cestovkou na dovolenou a tam se něco přihodí, anebo si jedinec zajede, kam se mu zlíbí. Bez zvážení možného nebezpečí.
        Takže teď píšeme projevy radosti nad úspěchem jedné skromné ženy, která místo blbostí maká na sobě, aby i tebe reprezentovala ve světě. Za kolik uběhneš 100 metrů?
        • Duka touto návštěvou bude nejspíše odůvodňovat, proč musí mít tak vysoké finanční náhrady v tzv. církevních restitucí. Tak jel do Soči odsloužit mši na zahájení ZOH.
      • šly tam samy, každej soudnej člověk by se tam nevydal, muslimové v pakistánu vražděj i pod osmitisícovkama, natož tam, kde byly. Jenom dávaj možnost muslimákům za ně chtít nějaký protislužby, třeba pustit teroristy, který potom zase zavražděj x lidí. Nepřeju jim to, ale že bych je nějak litoval, to taky ne.
        Ale s tou tvojí první větou 100% souhlas. *3* *3* *3*
        • Souhlas, ale bez poslední věty.
  • Blahopřeji Martině za stříbro.To je pro mě celebrita a ne to ,co je nám tady podsouváno.Skromná to dívenka.
  • Panem et circenses - chléb a hry, aby populus nezlobil.
  • čekal jsem zlato *13* *13* *13*
    • Tak si navlékni brusle a přivez ho.
    • Měl jsi trénovat a všem to ukázat, jak na to. *1*
    • Neměla náhodou už 2roky trénovat v nové hale ve V. Oseku, jak slibovali i politici ( kteří si přihřívali polívčičku, před léty ) a co jsi proto udělal ty. Až bude mít takové podmínky, jako mají soupeřky a nezabojuje, pak kritizuj !
      • Kvůli jedný závodnici sravět halu za x miliard? Jsem šťastnej, že tam nic nestojí. Kolik stát dává na dětský hřiště a domovy? Proč podporovat profi sportovce? *8* *8* *8*
      • Vyhazování peněz na takovou prehistorickou blbinu, jako je Olyn-pyjáda, je opravdu skvělý nápad.
  • Díky *3* *3* *3*
    • *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit