Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Lukašenko předvádí komunismus alias rudý fašismus v praxi. Pisatelé asi zapomněli jaká zvěrstva se děla za komunismu u nás. A co teprve v té východostepní říší...

 • TheGGG

  další zpolitizovaná cena? Je zde silný zájem na tom rozvráti Bělorusko....

 • vanhorne

  When the results were announced, however, the Central Election Commission said Lukashenko won 4.6 million votes, or 80%, and Tsikhanouskaya got only 588,000, or 10%.Belarus population year 2020 is estimated at 9,449,323. Stejne proti komousum je to bridil, jejich prumerne volebni vysledky 97 az 99%.

  Lukashenko: 4.6 millions or 80%; Tsikhanouskaya: 588,000, or 10%; Jini candidati a prazdne listky= 10%, dalsi pulmillion? 9. 5 millionova populace ma skoro 6 millonu volicu? Asi tam uz i novorozenci maji volebni pravo. Trochu matematiky pro soudruhy politruky, kteri studovali jen politologii, sociologii a jine zajimave vedy. Komu to bude delat potize at se s duverou obrati pro pomoc na sveho potomka-zacka, nebo studentika. ☺

 • Europarlament bojuje jako na povel, za vytvoření 2 000 km dlouhé nástupní linie fronty k útoku na Rusko ve válce, do které chtějí USA dotlačit Evropu. Na všech válkách, vedených od skončení poslední války na území USA (Jih proti Severu), ktreré se konaly na evropském kontinentu, USA obrovsky vydělaly a získali, po konci studené války a likvidaci SSSR pomocí podvodného slibu zrušení vojenského paktu NATO, za podmínky, že bude zrušena Varšavská smlouva o společné obraně signatářských států, pozici vedoucí velmoci světa. Ta je ohrožena Ruskem a Čínou. Na Čínu si USA netroufá, na Rusko ano a tak zkouší do toho navézt hloupé Evropany. Svědčí o tom na příklad masivní propaganda proti Rusku v Evropě, organizovaná ambasádami USA a pomoci prokázaných odposlechů (Snowden) za účelem kontroly a nátlaku na evropské politiky.

 • Europarlament se jasně vyprofiloval jako autoritářská a protidemokratická organizace, která s drzostí sobě vlastní prosazuje eurohujerské  bludy (islamizaci a afrikanizaci Evropy, inkluzívní šílenství, uhlíkovou neutralitu atd.).

 • Kdo se nevypořádá se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu. To křesťanské odpuštění "nejsme jako oni" byla veliká chyba. Ty rudé bestie si akorát převlékly kalhoty podělané strachy, že se budou zpovídat ze svých zvěrstev přinejmenším srovnatelných se zvěrstvy nacistů, oklepaly se, navlékly "demokratické kabáty" a jede se dál.

  Za blbost se platí, což české ovečky nechápou.

 • Takže proběhly volby, nikdo nedoložil nějaké pádné důvody , že něco bylo v nepořádku. Ti co neuspěli se za obrovské mediální podpory srocují na ulici a dělají demostrace na hraně zákona a někdy i za hranou. A pak světe div se je tu nadnárodní organizace která si říká , že hají demokracii a respektuje většinový systém voleb, no tato organizace udělí výtržníkům cenu za trpělivot.Opravte mne jesli se pletu: Není to náhodou vměšování se do vnitřních záležitostí státu, podpora převratu. Jak může tohle někdo nazvat demokratickým postojem. Proč stejným postupem , to nepraktikujete kdekoliv jinde ??? Copak jinde ve světě souhlasí se svými představiteli vlády???  Na co si to hrajou ti vyvolení NIKÝM nezvolení.

  • vanhorne

   "nikdo nedoložil nějaké pádné důvody"

   Tak si soudruzi prectete najaky zahranicni tisk a dovite se jine veci. Dost clenu volebnich komisi prohlasilo, ze se provadely nejake nedovolene manipulace, ze se i prazdne listky pripocitavaly vasemu favoritovi. Proc Lukacenko nepristoupi na prepocitavani a kontrolu listku, kdyz je tak silny v kramflikach? Muze to nekdo vysvetlit? Ze by to byl ten dukaz, ze neni vsechno zlato co se trpyti. Lukasenko je vladcem od r. 1994 a je opravnene podezreni, ze letosni volby nebyly prvni, ktere byly cinknute. Ten od valu nepujde, mozna si uz take mysli, ze Belarus je jeho soukroma firma. Podobna firma jako je Caulidibudelip, nikdy neodstoupim, nikdy.  Pamatujte si to, nikdy.☺

   • Jakou vypovídací hodnotu má výraz "Dost členů komise"  to jsou ti co nesouhlasí???  Tak nějak jsem si zvykl , že to co uvádí tisk je to ce chtějí aby si myslel a ní to co je pravda. Viz New York post- Biden a jeho korupce se synem v českých novinách ani slovo skoro týden, Proč = nehodilo se to do zadání.

    At si Lukašenko a lidé dělají co chtějí není to naše věc ani starost.

  • josef.chmela

   Jinde to USA, NATO a jejich poskok EU, nepotřebují (hlavní zdroje ropy a dalšího nerostného bohatství států světa už mají USA teroristé pod kontrolou). Tito zločinci a teroristé (my jsme také součástí teroristické organizace) se potřebují politicky ale hlavně vojensky dostat blíže Rusku.

 • Když to oznámil David, tak všichni padneme na zadek před Běloruskými vlastizrádci.

 • Existuje zbytečnější a marnější sešlost než europarlament ?

  • Jeden debbil vedle druhého. Lidé by měli rozhodnout o zrušení EU v referendu a ty zločince pozavírat na doživotí.

  • josef.chmela

   Neexistuje. Ale má velkou konkurenci v našem senátu.

 • josef.chmela

  No, alespoň mají jakousi bezvýznamnou cenu, kterou si dnešní šašci udělují navzájem, když už nemohou vládnout a mít prezidentku. Ale, že se na to tak třásli. Koryto je koryto, všude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit