Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak zákon? Ráno je takový a odpoledne může být makový. To není ústava. Po té, co povstalci budou již beze zbraní nebudou moci proti tě kyjevským pučistům udělat už vůbec nic. Je i otázkou, jak dlouho by je nechali ti podvodníci na svobodě. Jistě již mají připravené něco podobného jako bylo obvinění Ruska jima sestřeleného letu KM 17.....možná ne KM 17 , ale "ztraceného" MH 370.
  • uz bezte na obed, at se posilnite na dalsi debility, jinak by to vas organismus nemusel vydrzet
    • ty na oběd radši nechoď, neboť jsi k prasknutí přežraný kapitalistického krmiva pro jednoduché organismy! Mohl by jsi zase pozvracet diskusi.
  • Kolikrát jsi se dnes vztekem zasral kvůli "fašistovi" Putinovi? Ten tvů fašista je dnes obdivovaný v celém světě.
    • aha, na Sibiri? nebo v Pekingu?
      • V celé západní Evropě a dokonce i ve Spojených státech.
        • a na celem Mesici a Marsu:-)
  • Spíš amnestie pro Porošenka, když by se už o nějaké amnestii mělo uvažovat.
  • Tak na východě prý opět vypukli boje v plné síle. Povstalci mají recht, ať to mlátí a ženou za hranice Doněcka a Luhanska. Celé to příměří byl ze strany Kyjeva jenom podvod. Zatím fašounci lítají po celém světě a zkoušejí, kdo jim prodá zbraně. Dnes to například odmítl Izrael.
    Každý ústupek Kyjevu je ztráta času a možnost pro konsolidaci ukronské armády.
    Všechny snahy o mírové řešení ze strany Ruska byly k ničemu. Západ má nalajnovaný postoj od Ameriky a je úplně jedno co rusové udělají. V zájmu lidských životů je v současnosti bohužel už jenom jediná cesta. Vymlátit fašouny z východní Ukrajiny a vyhlásit samostatný stát. Čím dřív, tím líp. Že ho západ neuzná je úplně jedno. Stejně se nezmůže na nic jiného, než co předvádí doteď.
    Do jistého času jsem měl s povstalci problém, protože to vypadalo na boj oligarchů. Proruské oligarchy ale zastupoval Strelkov. Toho povstalci poslali k šípku, nechtějí umírat za zájmy žádných oligarchů. Teď jim držím palce a přeji hodně štěstí.
  • Omluvte mne, prosím, musím do kanceláře MUDr.Chocholouška na pohovor. Prý, budu-li hodný a klidný, tak se mi dostane velké cti, a můj mozek bude naložen v lihu na medicinské fakultě! Já se tak těším.....
    • To nic není, můj pojede až do Moskvy!
      • Tak to vidíš, aspoň jednou v životě budeš užitečný.
        • hmm, tak to srhneme - opet provokace ze vsech stran, ktere zamezuji normalni diskusi, ale co si pocnete, az sem nebudou chodit zadni "normalni" diskutujici, protoze uz se vsem totalne zhnusite? jak budete travit cas se souputniky komsomolci proruskymi bohatyry zvanými čurila plenkovič? to vas bavit nebudeeee...a taky si nic nevydelate:-)
          • Placený provokatér Tečka je "normální" diskutující? Ty se ani nehnusíš, jsi tady všem jenom pro srandu, se svými nicky, copak jsi to ještě nepochopil?
            • Za tvoji paranoiu opravdu nemůžu.
            • typicky, kdo nic nevymysli, tak se jen dusi tim, co bylo uz napsano...ovsem tady je navic jeste paranoia, takze se clovek ani nemuze zlobit, protoze vy za to vlastne nemuzete...
      • Já jsem v lihu od rána do večera, a taky se s tím nechlubím!
  • Joo,Zigmund,šelma ryšavá sliboval i glejt dal,Áda a jeho poskoci také slibovali .....pro děti tábor,dospělí dovolená...pak koupel a kolik se jich z těch dovolených,táborů a koupelen nevrátilo !!!!!
    Banderovci také slibovali,Havel sliboval....dokonce i babrák obava sliboval....Klaus sliboval...a skutečnost ???!!! Papírem se vytře zadek......
    Pánovi,kapitalistovi,bance,pojišťovnám ,politikům NIKDY NEVĚŘTE !!!! A nejen u nás,ale na celém světě !!!!
  • To si toho moc vzbouřenci nevybojovali a ještě s tříletou podmínkou!
  • Dohoda s ruskýma šupákama?Vyhubit.Vyhubit tu drzou verbež která zpustošila zemi.Šmejdi už měli být davno pod drnem.Ale cukají se .Ještě že ti dva od Brna tam chcípli.Dobře jim tak.
    • Ty musis mit hodne velkou paranoidni poruchu osobnosti! Zajdi si k psychiatrovi, treba ti na to neco da. *7* *3* *8* *8* *8*
      • To jsou následky neblahých zážitků z dětství. Tečku zneužíval vlastní otec a pak se přidal ještě i strýc.
  • Na našeho velikého Vůdce nadsoudruha Putina ani soudruch Hitler nemá! Vůdce Putin vihraje všecky války keté vede a potporuje! Čest!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit