Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za 2.světové války byla v Německu povinost, učit ve školách Hitlerův Mein kampf
    a v Saudské republice je dnes povinnost učit Korán.
  • Máslo za 40 a dárky na dluh, vivat pokrokový Havlstán! *15*
  • A slavná D1 od komanče v rekonstrukci, vivat Havlstán! *15*
  • Ten perfektní text koluje po Facebooku a sdílí jej hodně lidí. Na nezpochybnitelných faktech dokazuje, jak to bylo v našich dějinách s Rusy a Američany. Z Ruska pro nás nikdy nevzešlo nic dobrého.
    Rusofilie je buď nebezpečnou duševní poruchou, nebo kolaborací a vlastizradou. Jiné vysvětlení neexistuje a uvádím onen text.
    Zatímco Amerika dle požadavků TGM prosadila vznik Československa, tou dobou se komunisti v Rusku snažili za všech sil zmasakrovat naše legionáře. Zatímco Amerika nám nabídla Marshallův plán, SSSR odvlekl tisíce našich občanů na Sibiř a ON rozhodl, že MY americké peníze nechceme.
    Zatímco SSSR rozjezdil tanky pražské jaro, Amerika přijímala tisíce našich uprchlíků.
    Zatímco SSSR se nikoho na nic neptal a nastěhoval k nám jaderné hlavice, USA u nás chtěly postavit radar a nepostavily, protože naši současní bolševici ho tady nechtěli.
    Zatímco země na západ od nás osvobozené USA 50 let vzkvétaly, ty východní obsazené SSSR šly od deseti k pěti.
    Zatímco před 89 utíkaly tisíce lidí na západ, na východ dneska nikdo neprchá.
    To je přece naprosto čistá pravda, žádná rusofobie. Když se někdo neumí smířit s pravdou, je to jeho problém. A ještě dodám další fakta. USA nám po roce 1945 poskytly pomoc v rámci akce UNRRA. Jak uvedl brněnský historik Libor Vykoupil v publikaci Slovník českých dějin, například Československo z ní získalo od května 1945 do konce roku 1947 zboží za 270 milionů dolarů, přepočteno na dnešní ceny se jednalo řádově o desítky miliardy korun.
  • Non stop, smrdím tu non stop a s tím, kdo přijde mám chuť se prát .... grrrrrr pláču vzteky
    • Ano smrdíš tu nonstop ruský teplouši BTW zlej trolle zzzz hrdino Putine.
      Simoně kradeš nick a podvádíš s bodováním
      • Aby tě smrtka kostěným kokootem ojebala smradlavej Simone.. *1* *1*
        • Máš potřebu Simoně komolit jméno?
          Tak se nech léčit nebo zplynovat ruský teplouši zlejBTWkulihrachutrolle *15* *15*
  • Díky američanka Simona za upozornění na teploušův autismus, to je důkaz nespavosti teplouše Semjona Gayínka!!!
    "4 z 5 autistů má problémy s usínáním a s nespavostí."







    YEAH !!!
    • víme sajmon
      • víme sajmon, pravda
  • Stačí jeden můj čtverácký příspěvek a teplej Semjon Gayínek je jakej???
    Našlápnutej!!!
    A kde???
    V hovnech!!!


    CHICHICHI !!!
  • Obdivuji tuto pozoruhodnou a statečnou ženu, máme k sobě blízko!
    • Je to ruská podvodnice a ty jsi ruský haajzl BTW který tu lidem krade jména i nicky a podvádí s bodováním. Oba vás za šíření lží platí vrah z kGB PUtin. Takže k sobě máte blízko-
  • Pro máslo a banány do Provident, HOP HOP HOP! *15*
  • BRRRM BRM BRRRM, a je teplouš Semjon Gayínek našlápnutej!!!
    Jak já to dělám??? Jsem prostě dobrej!!!







    YEAH !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit