Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na rozdíl od komanče máte plné pulty sraček, ale kapsa děravá, vivat Havlstán! *15*
  • https://www.novinky.cz/veda-skoly/421043-zpackana-operace-velky-metar.html
    • Jo, přesně, komunistická zvěrstva a svinstva za vraha Gottwalda, no ale v podstatě nic nového, jací jsou komáři, jsme se už přesvědčili od r.45-89.
      • No vzhledem k tvému ročníku narození o tom víš naprosté howno. Já se narodil v 70. letech a nic z toho jsem nezažil ty jedno zvěrstvo *7*
        • máš recht kolaboranti a přizdisráči byli v pohodě
          • Jj tvůj otec byl v poho a matka jakbysmet *1*
  • Typický americký idioot zde na Tiscali si nechá říkat Simon. Je to blbec, který je zalezlý v americké prdeli až po uši a myslí si, že existuje ještě CCCP a na základě tohoto svého bludu zde diskutuje. Máme tady s ním legraci, protože mu můžeme dle libosti nadávat a člověk si od té celodenní dřiny trochu uleví. *1* *1* *1*
    • vanhorne
      "existuje ještě CCCP"
      Diky malemu Putinovi, jine jmeno stejne svinstvo.
    • vanhorne
      "tím milionkem obyvatel vytvořil"
      A jak by se ten vas statecek jmenoval, Zemania?
    • Kulihrach zase přebral vodky a furt vidí nějakého Simona. *1* *1* *1*
      A necgápe, že CCCP se sice přejmenoval na RF, ale furt je to CCCP. *1* *1* *1*
      • To, že ti chybí znalosti o stavu sěta v 21 století se dá pochopit. Za to nemůžeš, protože v Práglkavclu tě nenaučili nic jiného než fanaticky plivat dokola po všem kromě ambasády pod Petřínem.
      • Kulihrach přebral vodky je pořád lepší, než smrdět po chcankách, Simonku..hi.. *2* *2* *2*
    • Napsal Johan, místopředseda KSČ Magorů. *15*
  • To je možné jen v neprvním Kocourkově jménem ČR:
    Konzulát neexistujícího státu zavřít a tu podvodnici také.
    • No jo, kdyby neseděl na hradě Putinův řiťolezec, tak by se to stalo. Jenomže ti naší kolaboranti nás zase nejraději připojili k východostepního chanátu.
      • Místní idioot Simon zaražený v americké prdeeli až po uši. Ještě pořád Simone smrdíš po chcankách?
        • A ty jsi zase vražený v ruské prdeeli, Johane.
          Tak proč se vztekáš? Vadí ti konkurence? *2* *2* *2*
          • Nevadí ale smraďoši co smrdí po chcankách, Simonku..hi.. *2* *2* *2*
            • To může vyskočit ale hlavně ať není zase připochcaná.
            • Simona je všude. Dávej pozor při otvírání konzervy. Třeba z ní také vyskočí. *1* *1*
    • Autor Kocourkova by koukal. ČR jeho dílo dávno překonalo. *2*
  • Po 32 letech bude ready dálnice D2, Havlovo kokotii. To je historický rekord!
  • Teplej prasečí rypák Semjon Gayínek už dostal rozum???
    N É V Ě R Í M, on bude stále fotromrdač!!!







    CHICHI !!!
    • Přééésně, teplouš Semjon je pitomců vrchní šaman.
  • Klikám páni už pět minut zpoždění mám
    a to klikám klusem v jednom kuse
    v týhle trase cílový.
    Klikám přestože vím už to nezměním
    tu dnešní bitvu s časem prošvihla jsem
    alibi mám fórový.
    • Ano ruský BTW blbe. Podvádíš tu s bodováním ale moc okatě takže je ti to k prdu.
      Každý už si toho všimnul ty plus mínus 12 bodů ve stejné vteřině hlupáku.
      Simoně a jiným lidem tu kradeš nicky. Jsi nudný neschopný blb
  • Když může být v naší zemi a škodit amnesty international.Nevidím jediný problém aby tu byla tato paní.
    • Neříkej podvodnici paní
      • Idioote Simonův
  • Rusko se tvýmu Veškkrnobordelu směje, Putin má z vás čurinu, Čína to samý. Tak šup, vyskoč, degene. *15*
    Kdo neskáče není Čech, HOP HOP HOP *15*
  • Simon alias blijec pitomec se vychrněl, byl tu celou noc, blbec teplej a už pilně přispívá na Tiscali. To je diskutér, taky je tu velice oblíben..hi..hi *1* *1* *1*
    • Simona nikdy neměla nick bijec. Takže zase vedle ruský teplouši Kulihrachu *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit