Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je fakt, že to některý holky s oblečením přehání a vyloženě průhledné šaty jsou až nevkusné, ale na druhou stranu chlapi často otravují z principu a převahy fyzické. Léčí si svoje mindráky a vidí v tom příležitost k vybití agresivity. Když 3 debilové napadnou nevyzývavě oblečenou ženu (jako se to stalo i mně), tak je to vyloženě o agresi. Sice jsem se ubránila, protože tak razantní odpor asi nečekali. Ale je pravda, že se mi to po druhé nemusí podařit. Už se bojím, dokonce čím dál víc.
  • Něco na tom je. Když se člověk dívá kolem na všechny ty reklamní fota a pak totéž podobné na ulici, ty by chlapi nemohli bejt chlapy a podle feministek by se museli transformovat na trubce se vším všudy. Ono kdyby ženy chodily jako muslimky, jen málo chlapů by si troufalo jako nyní, a notabene až by zjistili kdo se skrejvá pod šaty.....
    Ony např. i ty školní stejnokroje až do dospělosti taky měly něco do sebe. Když jsou holky jedna jak druhá, tak i maniak neví co vybrat.....
  • Cp by jsme mohli čekat od vyjeb*aných feministek,vždyt to ani neumí normálně myslet :D .Metro má pravdu cítí se poníženě když je chlapy otravujou,ale nosí minisukně výstřih jak Brno a pak se diví!
    • Pravda. Nemají být vyzývavé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit