Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přečet ljsem příspěvky a vyhovím většině.Nadijo, zastrč koule a táhni domů. Tam máš tolik problémů s fašismem, že se divím, že chceš tady radit.
    • Víš co je ti fašizmus ty blbe? a víš co je vůbec tvá tvá většina? T a většina je ráda, že ti zk....í rusi jsou konečně na svých celinách a učí se orat, i když po sankcích je to problém, hold kalašnikov není pluh, ono to chce taky trochu "fištrónu" ,a nakonec pád rublu taky nesvědčí o bůh ví jaké inteligenci rusko-mongolské populace, takže zarisi ty zastrč koule, jestli nějaké máš a pokud se ti tady nelíbí, tak se přestěhuj do sibiřského ráje. Ahoj ty blbe.

      Ahoj Ukrajino, taky si byla alespoň zčásti součástí Evropy (před tím řezníkem Stalinem).
  • Blbaňa a vražedkyně nemá na to, aby radila prezidentu Zemanovi a to ani náhodou!
  • fotka vraha jak krásné
  • Naděžda Savčenková bojuje i za líné kolaborantské kašpárky, kteří radši předstírají boj proti v ČR neexistující islámské hrozbě, než aby šli bojovat za svou vlast proti kokainem zhulenému gayovi oligarchovi a multimiliardáři Putinovi a jeho žoldácké fašistické sebrance, vraždící v sousedních zemích.,
    • nehul to
  • se nemýlí, ten jen vykonává příkazy dealera z Kremlu. *1* *1* *1* Lidé našňupaní kokainem, mají pro násilnickou část obyvatelstva zvláštní přitažlivost. Začalo to knížepánem Leninem, pokračovalo frajtrem Adolfem Hitlerem, a vrací se to Putinem. *1* *1* *1*
    • kecáš z hladu
  • Koukám,že primitivů,kteří obdivují diktatůru Putina je tady čím dál víc. Jen jednu věc nechápu, proč tam neodejdete? Běžte do Ruska, Severní koree,Běloruska,Íránu,Číny atd.. Běžte a žijte tam šťastně-v dnešní době Vám nikdo bránit nebude. *3*
    • Až se dostaneš z jednobuněčného stádia, budeš vidět lépe.
    • Odjeďte sám, pane tomasino 78, my jsme tady doma. Odjeďte do těchto zemí a pokuste se místní obyvatelstvo obrátit na "pravou víru".
      • Já Putina a diktátorské země neobdivuji. Jsme součáští EU i NATO a já jsem s tím spokojen,nepotřebuji odcházet. *1*
        • Já taky ne.
          • Tak to jsem rád,že jsme na jedné vlně. *3* Jinak Vám přeji krásný zbytek dne.
            • nikoho nikam neposílej ti šapiruv poskoku
  • Zlá Naďa ,zlá Naďa.....
  • Savčenková přišla požádat o další finanční pomoc pro její soukmenovce - benderovce.
    Dokonce je tak drzá a nevychovaná,dovolí si radit našemu prezidentovi.Je to sprostá husa.
  • Měli jsme jí pověsit
    • To víš to se stane,že někdo chybuje. Ale dá se to napravit.
    • Ty nejsi normální. Kdo ji měl pověsit snad ne ty. Pokud jsi v České Republice, tak táhni domů Ivane.
      • křesťan ty táhni od PC nejsi křesťan ale jen blbej pindal
        • Já jsem blbej křesťan, ale ty jsi vygumovanej chudák. Tak ty jsi muslim, jen tak dál.
  • Jestli obličej má na první pohled o člověku něco prozradit. No tak potěš koště nad tímhle Dart Vaderem *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit