Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi přijela vyprovodit shapira :-)
    • a kdo půjde vyprovodit Zemana až potáhne na Vysočinu?
      • až mu skončí další volební období tak asi celá čr?
  • A ani se ukrajincům nedivim, že byli s náckama, když je tam Stalin systematicky vyvražďoval...
    • Naučte se dějiny to byl Lenin
      • Zoro to by jsi měl ai nastudovat dějiny. Ty jsi chodil asi na VUML to Vás tam neučily?
        Lenin byl jenom malý odvar proti Stalinovi a co Gottwald to byl taky šmějd.
        • ukrajinu zdecimoval lenin ale dovršil to stalin
          • Když vidím nahoře ten xicht, ani se jim nedivím.
  • obyčejný
  • Nemyslim običejný rusáky, myslím vrcholový vedení v čele s dobytkem..
  • Největší dobytek tenhle Putin.... a vy tady ty zasraný rusáky ještě vychvalujete...
    • popiš nám přesně proč je dobytek?
  • Tvl tady je to samej proruskej komanč.. to je hnus
    • mám rusy rád opakuji rusy,nic mě neudělali.co tobě?
      • Samozřejmě nelze házet všechny do jednoho pytle. Také jsem v CCCP poznal slušné, srdečné Rusy ochotné nezištně pomoci. Ale taky namyšlené primitivy, na které ovšem stačilo houknout a byl klid. Rusové mají ovšem smůlu, že tam mají fašistickou diktaturu a vládne jim zakrslý nácek, který se chová jak Hitler a také sní o ovládnutí světa. Hitler měl ovšem za sebou vědecky a technicky vyspělou a ekonomicky prosperující zemi a jak dopadl. Zatímco ten východostepní chanát...
        • jak se choval hitler?chtěl pro německo to nej?
      • Clapče je vidět, že jsi ve škole chyběl když se učily dějiny Tobě nikdo nic neudělal, ale tady jde o národ ne o nějakého jednoho Zora, který plácá nesmysli. Když máš Rusy rád, tak kolikrát jsi byl na dovolené v Rusku. Hochu mě když bylo 11 let když jeden hnusnej Ruskej voják vytáhl pistoli a chtěl mne zastřelit. Rok 1968 byl pro nás hrůzou kdy ještě za dest let potom byly u nás rozřílený baráky. Kde jsi byl ty? Chodil si ještě určitě po houbách a nebo jsi pohrobek komunistického aparátčíka.
        • Křesťánku, škoda že se neunáhlil a neoddělal hnusného křesťánka, bylo by tu méně pitomečků.
        • zajimavé na muslimáky chceš být hodný ale kvuli jednomu rusovi co k nám přišel jako sovět s ukrajinským frontem s polákem,bulharem s němcem odsoudíš celej národ?
  • zlej kukuč
  • nazi Savchenko v ČR? Copak, na UKR ji nechtějí tak hledá sponzory v Havlstánu?
  • Ona není Ruska, ale Ukrajinka, přesně jste ukázal jakou máte morálku, jednu pro sebe a jednu pro druhé. Pokud se vraždí zajatci a pravoslavní na jedné straně, pak si to asi přeje Váš křesťanský bůh, ale já myslím, že je to jen Vaše vlastní osobní morálka, protože desatero přikázání platí snad pro všechny křesťany, pokud pro Vás neplatí pak nejste křesťan.
    Přečtěte si znova svůj příspěvek jaký dává smysl na můj pohled na Ševčenkovou.
    Zřejmě fašismus a zabíjení židů na Ukrajině je Vám blízké.
  • felix.julec
    Postižený živočich je tato ženština.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit