Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona vůbec nepochopila., že za nynější stav v zemi., může desítky let trvající tunelování, nehorázná korupce, obrovské zadlužování a tím i v principu rozprodávání surovin, země..a to dokonce i zcela neevropským cizákům-"investorům"..vlastními a to zdůrazněno vlastními !,,oligarchy, tuneláři, včetně i zahraničních..nevyjímaje i vyložené zločince, co i veřejně propagují hajlování, fašistické svastiky atd.., kteří společně zneužili, okradli a rozeštvali vlastní občany mezi sebou na celé generace !., což jsou většinou právě ti obyčejní lidé, co jsou nuceni často už desítky let..hledat práci i život jinde,.např. i u nás..protože reálný a skutečný plat se tam pohybuje v přepočtu na naše asi cca 3000 Kč měsíčně, což byl u nás plat tak leda ještě za socíku- "totáče", nemluvě už o dalších věcech a podmínkách..Ona vlastně "vlastenecky" hájí "majdanové" viníky tohoto všeho..a tím se rovněž stává spoluviníkem a užitečnou komparzistkou..těch skutečných pánů, co vlastně řídí, jak "vládu Kijev"., tak i procesy v této zemi, kde občané jsou bohužel už jen rukojmí a oběti..nenažranosti "mocenských elit", co umí žít jen z cizího a na cizím..v zájmu "svobody a demokracie"..
  • Řekněte mi co máte proti Savčenkové vážení čtenáři. Byla na vojně a bojovala proti separatistům na tom je něco špatného? Bylo by dobré vy skeptici aby každý z Vás šel na vojnu, ale ne jenom na vojnu, ale do války jako byla ona. Když neuposlechneš rozkaz, tak tě velitel ve válce může bez soudu zastřelit a nic se neděje. Píšete tady aby raději natáhla ráfy, že to je zrůda atd. Zajímalo by mne když by nás napadl nějaký stát jak se zachováte. Půjdete bránit tuto republiku, když prezident vyhlásí mobilizaci a půjdou muži od 18 - 50 lety. Kdo odmítne bude zavřen nebo zastřelen.
    • Do roku 1989 bych šel,po roce 1989 to přenechám chátře.A nevyhrožuj já bránil hranice VS .Jseš jako tvoji kamarádi z USej.
    • Ano, Savčenková má s ruskými poměry, ruskou politikou a válkou osobní zkušenost, na rozdíl od prezidenta Zemana a těchto "vážených čtenářů", jak je oslovujete. Věrohodnost jejích postojů je dána právě touto osobní zkušeností a nasazováním vlastního života. Hloupost je neprůstřelná. Proto doporučuji dalším vysvětlováním už neztrácet čas
    • Měla by Vás mlátit tyčí přes genitálie jako zajatého pravoslavného duchovního a starostu obce na Podkarpatské Rusi Vy křesťane. Skutečná bestie a ne hrdina !
      • vlku máš pravdu, Rusko nic jiného neumí jenom mlátit, vyhrožovat. Já nejsem hrdina jak píšeš, stačí když si hrdinou ty, každý jim být nemůže.
        Jsem rád, že píšeš, že jsem bestie já každý měsíc posílám 10 000 Kč. jedné rodině co má hodně dětí, ty jsi ten nejlepší moralista, můžeš poslat, taky nějakou částku lidem co potřebují pomoci? Pokud jsi, tak super člověk napíši jejich číslo účtu, adresu a můžeš jim taky pomoci.
        Doufám, že nezklameš svůj charakter slušného člověka jinak si budu myslet, že jsi...........
  • Obyčejný fašistický hnus.
    • Kdo je fašistický hnus. Proč jezdíš do Německa neděláš náhodou pro nějakou Němckou firmu? Nedivil bych se protože většina podniků je Německých a přesto říkáš, že je to hnus.
  • Na YouTube kdysi zveřejnili nahrávku, kde se tato paní chlubí, že si vzala dovolenou,aby mohla vlastnoručně zabíjet separatisty. Její kolegové měli masky,ona se tím chlubila. Dopadla tak, že ji potom každý hned poznal a pak s divila. *1*
  • Co je to za chlapa na fotce?
    • Zoro. Toho chlapa neznáš a nebo neumíš číst? Já ti to napíši to je Savčenková. Je to pilotka a pokud by jsi si chtěl zopakovat základku, tak stačí říci u nás mají volno na prvním stupni.
      • křesťan ty se nauč chápat humor
        • Někomu říkat fašoun je vidět, že ty nevíš co s huby vypustíš, tomu říkáš humor? Napiš preidentovi, že je fašoun nebo to řekni policajtům. Ano humor je pocať pocať.
          Za války u nás němečtí fašouni říkaly ti Čeští psy.
    • nefalšovaný ukrajinský fašoun
  • Já myslel, že nemoc šílených krav už vymýtili!
  • se tvrdě opřela do prezidenta. Našeho, když byla ještě tam za katrem. Nyní přijíždí prudit a vyhryzovat a škemrat o pomoc. Ale tady nemáme škemraly, žebráckou holotu a revoluční křiklouny rádi. Táhni odkud jsi přišla. Kdyby jsi vylezla ven, stala by jses vedle Tlustého Jirky, Vajíčkovou královnou.Očekávala jsi ovace Gagarina a dostává se ti legrace, jak v Hej počkej zajíci.
    • Blbka ze stíhačky, ale tobě by naše republika nesvěřial ani koloběžku protože by jsi si rozbil držku. Ty jsi hrdina když nadáváš jako špaček, ten kdo křičí nekouše. Nemáš rád škemraly a žebráckou holotu, taky tak letos dopadneš to ti prorokuji.
  • Naděžda přijela požádat o finanční pomoc pro benderovce.Jak sama říká,pokud nám dáte prachy,tak válku vyhrajeme rychle,nejdele do velikonoc.Také si stěžovala,že žádný ústavní činitel,mimo Hermana a Kalouska,s ní nechtěl debatovat.
    • Mohla by to dát s Hermanem dohromady. Dvě zrůdy by se k sobě hodily.
  • Kdo nedostane metál tentokrát?
    A který hloupí ministr ji přivítá ?
    Že by zase Herman? *1*
    • Za takovou češtinu taky žádný "matál" nebude. *14*
      Ještě si oprav to měkké í ve slově hloupí, správně je "hloupý ministr." *14*
      • Mě taková čeština nevadí, já jsem panu Z naprosto jasně rozuměl. Takoví "inteligenti", co všechno přesně vědí, znají pravopis a různá jiná pravidla, a přitom jsou úplně blbí, tak to je nesrovnatelně horší tragédie.
        • Člověk, který všechno zná, nemůže být úplně blbý! *14*
          Naopak, nejhorší jsou ti co nevědí nic, za devět let povinné školní docházky se nenaučili
          gramatiku a jiným nadávají do hlupáků. *14*
  • tady není zájem ani vůle tě poslouchat. Tady nemáme čas poslouchat nebo řešit vaše potíže. To musíte sami. Tady jsi pro srandu. Nezískáš peníze ani podporu. Bude veseleji kdy zmizneš. a vůbec kdo tě tady pozval? Vsadím se že křivák Kalousek. A tak se věří že jsi tady za svoje.Představa že si debužíruješ z eráru mně zneklidňuje. Tě potkat na chodníku - jejda to bychom si povyprávěli! TADY není zájem ani vůle. Si to pamatuj!
    • Nikdo po vás nechce abyste řešil jejich potíže. Ani byste toho nebyl schopen. Podle vašeho vyjadřování soudím, že máte dost problémů sám ze sebou. *14*
      • Vy zase rád řešíte problém jiných?
        • Jistě, jinak bych tu neseděl. *3*
          Vy máte například problém s gramatikou. Doporučuji nainstalovat do PC automatickou kontrolu pravopisu. *14*
          • Tak že nic k tématu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit