Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Okoune, to jsi mě dojal. Nejsi náhodou s té party z Chánova, která žije celý život z dávek? Za to nebudeš mít na zimu ani na sklo k zasklení oken. Kolem popelnic je dost igelitu a nějaké dřevo si "přivlastníš".

  • Okoune, tvoje příspěvky jsou k věci a hlavně spisovně česky. Vrať se do základní školy. Třeba tam bude zase nějaká soudružka učitelka.

  • Okoune, ve švejkovi , (jako jsi ty) někdo říkal, "To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou". 

  • vanhorne

    To vypada tak, ze z nich par milliard vytriska a bude mit na dalsi rozfofrovani a mimoradne odmeny na jejim ministerstvu. Podobne jako Jermanova(ANO), ktera take cpala cizi penize horem dolem do lidi, kteri ji padli do oka.😀

    • U  Jermanový bych si tak jistej s tím cpanim peněz cizím lidem nezištně , jenom že jí padli do oka nebyl.  Dost možný že to byl takový mlýnek , já tobě a ty mě něco nazpátek , už vypraný a neviditelný. Každýmu se něco maličko zadře za nehýtek a spokojený jsou v podstatě nakonec všichni. Možná i ten její výkonný lazebník si tam přišel na víc než na erární embéčko k cestám do oficíny. 

  • Co je té obézní dámě do toho, kolik mají obce nastřádáno? Dáma ví jako práskač Bureš vše. Už zase chce okrást obce na velkou reklamu do voleb pro Bureše a pro sebe?

    • Si nedáš pokoj staříku, co? Pořád se musí děda nad hrobem do někoho strefovat. Jsou lidi co mají penízky. Víš? A pak jsou tady takoví, co mají holý zadek a hubu plnou blbých řečí. Zlostně a závistivě okolo sebe prskají koniny. Nemůžou nic jiného dělat. K věci nestvoří ani čárku. Neznají slova.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit