Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za euroval hlasovala ustavna vacsina v Slovenskom parlamente. O com tu tocite? Slovaci podporili euroval najvyssim moznym poctom hlasov, ake sa da v pri demokratickom hlasovani dosiahnut. Snivajte dalej, ale ak to zachrani aj vase ceske zadky mozete byt len radi. V opacnom pripade to moze byt jedno. Ak mate problem s hlasovanim v slovenskom parlamenta, najdite odvahu, prijmite euro a potom mozete mudrovat. Ale na to ste prilis opatrni, radsej vam vyhovuje byt vo svojej ulite a nadavat ze podrazelo pivo o desat halierov.
    • Děkuji za nabídku ale rád zůstanu při koruně a rád jsem že patříme ke státům které ji stále mají.. Dánsko, Švédsko, Norsko jsou rozhodně lepší spolek než Řecko, Itálie, Španělsko.. takže asi tak. Vás Slováky nikdo nenutil, vzdali jste se své koruny dobrovolně, možná jak znám Vaši národní povahu jste chtěli konečně ty čehůny v něčem trumfnout a ukázat jak jste napřed že máte "éčka", no tak to máte, každý špás něco stojí. Ovšem o tom že by ty Vaše příspěvky co tam na příkaz EU se skřípěním zubů nasypete, že by něco zachránili si povíme za pár měsíců, ale silně o tom pochybuju, je to marná a zbytečná oběť státu který sám má holu zadnici.. což není zdaleka jen názor můj. Každý svého štěstí strůjcem.
    • U vás je zákon zakazující mudrovat nad rozhodnutím parlamentu? Na koho se krom čechů vztahuje?
      Maďaři,cigáni? A co slováci? Můžete ještě mluvit?
      Co se týká eura. Já doufám, že najdeme odvahu ten paskvil nepříjmout.
  • Předpověď počasí do budoucna - V Čechách nečas , na Slovensku slota
    to jsou vyhlídky... *11*
  • nevím proč se to tu řeší. je to věc slováků co si zvolili. my bychom si měli uklidit vlastní korupční chlív s divným jménem "česko" jinak jsme v roli hospodáře, který poučuje sousedy a přitom sám se na svém dvoře brodí v hnoji
    • Hlavně ty by jsi si měl uklidit popelnice v kuchyni. *16*
  • .. a pro nás by to měl být odstrašující příklad co nás čeká až vlezem do erozóny !!!
  • najednou tady nadáváte mečiarovi, pamatuji doby kdy většina vás kupovala koupací čepice aby jste mu mohli vlízt do prd*le. Teď tady hrajete citlivku všichni jste blbové kterí jim pokaždé naletí ato máte se švejky společné. Ještě o to horší, že tam máte mimo cikánů i madary. Vždyť můžete živit a hostit celou eu. Makat na prasata nahoře. Tohle co zaplatíte:200 mld přepočteno na kč jde pouze na část úroků nenežraným evropským bankám. Měli jste šanci neplatit nic, tu jste tento týden pro.... a mohli jste být z posrané eu venku a rád bych k vám pak emigroval protože mám u vás dost přátel. *16* *16* *16*
    • Promiňte pane Gemo, ale musím reagovat.

      Četl jsem celou diskusi a Vaše přispěvky mě zaujaly. Shoduji se s Vámi v názoru, že naše politická reprezentace a to jak vladnoucí, tak opoziční, je národní tragédií.
      Nic méně ani Vám nemohlo ujít, že většina těchto tragédů, zlodějů, lhářů, prospěchářů, intrikánů, podvodníků a bohužel i buranů (když krást, tak alespoň s grácií) jsou bývalý komunisté, pomahači STB, agenti STB a pár mladých, vychovaných k jejich obrazu. Dnešní moderní KSČM nekrade jen z důvodu absence komunistů na důležitých postech. Ale Dolejš už ten hendikep zkusil prolomit.
      Žalostný stav EU není prací pravice, natož pak kapitalismu. To strany levicově orientované udělaly z EU nesmyslné RVHP. Čímž nehájím pravici (jsou-li vůbec v evropě ještě nějaké pravicové strany), která to mlčky toleruje.
      Co se týká Vaší osoby. Jste sprostý hulvát, děláte neuvěřitelné hrubky (ů na začátku slova?) a používáte neexistující slova. Vaše věty často nedávají smysl a dávají-li, je nesmyslná myšlenka sama. Jak prosím měli Slováci zatočit s kapitalismem participujícím na sv. válce?
      Můj děd byl až do smrti sám přesvědčený komunista a Vaše příspěvky považuji za jeho urážku. Navozují totiž dojem, že voličská základna KSČM se skládá z nedoučených lopat
      • Tak začneme od začátku.
        Pokud sledujete všechny mé příspěvky jak píšete, tak v životě nemůžete napasat takový blábol co jste napsal. To hulváctví jsem okoukal od našich vládních pak, a hrubé chyby, myslím že jsem v průměru.
        Co se týče mého názoru na komunisty, tak jsem již uvedl, že dolejš je ostuda strany a že už tam dávno neměl být. Ksčm jako celek volím a podporuji, protože si myslím že na rozdíl od prospěchářských ho*ad co jsou u koryt , obsahuje tato strana spousty chytrých lidí kteří zřejmě vědí jak vyvést tento stát z bahna. Slováci zrovna jako češi měli možnost obrátit se na rusko, a věřím, že kdyby to udělali tak by bylo vše jinak. Jenomže jsme žili v kapitálismu a bylo potřeba uspokojit potřeby místních podnikatelů Dodnes věřím, že jejich chamtivost zabila spoustu lidí navíc.
        Pokud si pamatujete na revoluční období roku 1989 tak moc dobře vím kolik hajzlů včetně nečase převléklo rychle kabáty. Holt jak říká starší generace, jsou komunisti a komunisti. Laskavě me proto nepoučujte, na které straně mám stát.
        Poslední odstavec to o voličské základně Ksčm je takový dementní blábol, který snad ani komentovat nebudu *16* *16* *16*
  • Slovenská vláda nebola proti pôžičke Írom alebo Portugalcom lebo mala zmysel ale dnes to bola kapitulácia podobná tej Mnichovskej ktorá napácha u nás na Slovensku veľké morálne škody.

    A nakoniec si položim predmnichovsku otázku : Mohli sme sa brániť???

    A sám si na ňu odpoviem: Mohli ale potrebovali sme statočných spojencov tak ako pri Mnichove sami Čechoslováci by sme to vtedy nezvládli a tak mudrejšie bolo ustúpiť a tak isto dnes sami Slováci by sme to neustali a tak bolo rozumnejšie ustúpiť. ??
    • A do kdy si myslíte že má cenu ustupovat? 6ivotní ůroveň a kvalita života jde dolů. Hákujeme pomalu celé dny na gaunery co to ukradnou, Je už jedno o jakého zmrda jde. Jste teď naším vzorem v podlosti pravičáku i smer/čssd. Co dělají poctiví lidé špatně?Co s mnichovem, co to melete, vždycky jste byla jiná sorta, československo? copak copak neměli jste fašisty ve vedení a kolaborantů že by nevystačil masový hrob? co tu patláte o mnichovu. Pár partizánů a zbytek kolaborantů. To byl váš slavný stát. Myslíte si že SNP byla akce vaší fašistické vlády? Vytrpěli jste si pravda víc ale dalo se s tím cokoli dělat. Třeba jen zatočit se zkur*eným kapitalismem, který viděl za 2 sv válkou jen kšefty. Třeba by ani tolik lidí neumřelo, kdyby tu nevládla stejná lůza jako dnes. Jediné co čechoslováci uměli je zvonit a přát si od lůzy gaunerů a disentu aby vládla a roztahovala tu své manýry. Pořád vidím vzpouru těch humálních v leopoldově, vašaše tlamy ve vpn a naše v of. Dokud se nebude ůčině bojovat proti zvůli mocných tak se nic nezmění. *16* *16* *16* *16*
  • Najťažšie to berú obyčajný ľudia na Slovensku po rokoch uťahovania opaskov si ich budeme uťahovať znova aby si ich nemuseli moc uťahovať Gréci a Nemecké a Francúzke banky. Naviac výsledok tohto uťahovania je veľmi neistý, navyše Slovensko obetovalo celkom pragmatickú vládu na úkor R. Fica a J. Slotu.

    Preto ťažko vnímam názory že Slováci majú za rukojemníka celú Európsku úniu.Pítam sa : Ako sme sa previnili tým že sme prejavili demokraticky svoj názor , respektíve naši politický reprezentanti. Nemajú za rukojemníka celú EU snáď Gréci , Nemecke a Francúzke banky? A kto vlastne najviac na Grecke míňanie doplatil?
    Dnes som čítal že viac ako 10% greckých dôchodcov ktorý berú penziu je po smrti v skutočnosti za nich berú penziu príbuzný jedna sa o cca 109 000 dôchodcov 339 z ných malo viac ako 100 rokov [:-)] .
    Na druhej strane ľudia u nás vidia že Gréci nepochopili svoju situáciu a namiesto uťahovania opaskov hrozia nepojmi a štrajkmi ktoré im teraz určite nepomôžu...
    • k tomu projevu, u vás bylo na euro referendum, tak co je? byl jsi pro nebo proti?
      K roku 39 Spojenci byli, ale my jsme je nechtěli z důvodů výše popsaných
      Je to na dlouhé povídání, Jako stát jste se dneškem utopili do bahna, zbrojovky zrušil krypl havel, jsem zvědav co budete dělat *16*
  • Všetko je to trochu zložitejšie. V roku 1998 po páde Mečiarizmu sme na slovensku prešli ôsmimi rokmi uťahovania opaskov oveľa tvrdšieho uťahovania ako je dnes to Grécke. Len málo ľudí protestovalo nikdy sme nemali masové nepokoje, pretože väčšina slovakov si uvedomovala že to robíme keď nie pre seba tak pre svoje deti aby sa raz mali lepšie ako mi. Potom prišla vláda R. Fica a jej rozhadzovanie dokázali sme sa znova zomknúť a poraziť tento boľševický prízrak , aj napriek tomu že si Fico kúpil hlasy mnohých dôchodcov prísľubom trinástych dôchodkov v dobe krízy , kúpil si hlasy štátnych zamestnancov a ich rodinných príslušníkov keď im neúmerne dvíhal platy v ťažkých časoch krízy a policajtov a ich rodiných príslušníkov keď im jeho minister vnútra Kaliňák vyplatil dva týždne pred voľbamy jednorazový paušalny príspevok 300 euro hoci kasa bola prázdna.[Rv]
    Vtedy sme všetci videli potrebu vlády ktorá musí šetriť [R^] nielen o tom hovoriť.
    A dnes?
    Nemôžem odsudzovať R. Sulíka nepochybujem že je to statočný človek z jeho pohľadu člena vlády má svoju zodpovednosť voči svojím voličom aj všetkým občanom , nechce im v ťažkých časoch ťahať peniaze z vrecák dobre vie čím si museli prejsť . Aspoň nie na vopred stratenú vec - záchranu grécka .[!!][!!][!!]

    Na druhej strane plne chápem aj I. Radičovú musela obetovať svoju vládu ináč by Fico nehlasoval za euroval
    a euroval by neprešiel o tom ani na chvíľu nepochybujem . R. Sulík sa o nej dnes vyjadril ako o čestnej žene a najlepšom premierovy - premierke v histórii slovenska. Myslím že má v tomto pravdu. Nikto z nás nevie pod akým tlakom musela byť keď obetovala pre euroval všetko. V poslednej dobe pôsobila dojmom týranej a zlomenej ženy. Musíme brať do úvahy že najväčší obchodný portner Slovenska je Nemecko a tiež najväčší investor aj Francúzko je hodne vysoko ten tlak sa stupňoval už dlho a bolo to do určitej miery aj manévrami veľkých nadnárodných firiem cez ktoré vlády silných krojín dávali jasne náznaky Slovenskej premierke čo bude následovať ak euroval neprejde aspoň tak to vnímam ja.

    Napr. takto (toto sú titulky dnešných novín) - První Škodu Citigo dnes vyrobili v Bratislavě. A za tím fotka prvej škody ale montážna hala kde je škoda vyfotená neni ta v Bratislave v Devínskej novej Vsi tam som roky robil tu dobre poznám je to najskôr nejaká hala v Čechách alebo Nemecku....
    A pre premierku je veľmi dôležité pritiahnuť daľšie investície a tým aj zamestnanosť , pretože nezamestnanosť je hlavne na východe Slovenská vysoká . Určite si uvedomuje že nás Nemci a Francúzi pritlačia k stene ak neodhlasujeme euroval ,majú na to množstvo nástrojov a preto že má Iveta Radičová zodpovednosť za celú krajinu obetovala toho tak veľa.
  • Jooo jo,Slovaci hod neví co s prachama. Jem mne prekvapuje ka se ztratila jejich narodní hrdost. Cehuny poslouchat nechteli a Eurokocourkov ano.No kdo chce kam pomozme mu tam.
    • Zase na druhou stranu máme spoustu společného viz mečiar. Když vládl, nikdo ho nechtěl, když ne, byl volen a takhle 4x přetočeno
    • Souhlas, jen bych dodal, že jsem slováky zažil při dělení majetku, když chtěli dabovat hurvínka, jejich jednání v servisech u nás, kam zase nalezli a chci připomenout, že do roku 89 šlo na jejich průmysl, infrastrukturu a podobně, ačkoli jich byla 1/3 československa 45 % peněz *16* Ale na druhou stranu i jako moraváci si myslím, že více jak polovina, vyjímaje cikány je slušných a solidních lidí. Tím nemyslím ani moravana, který je ukázkou zmrdů *16*
  • Slováci si teď mohou utáhnout oprátku kolem krku. Sami nemají a rozdávají na úkor občanů. Doufám, že do takového spolku se nezapojíme. Chceme zachovat českou korunu. Nechceme posrané euro.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit