Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A proto jim i kníže naplnil korýtko penězi.
  • To ví brzy kníže, proč Buku pouštějí do sněmovny? Proč Buku doprovází naše politické špičky vč. pana Klauze při různých akcích? Snad se to má politicky oddělit!
  • Á ,knížátko už začíná svoji líbivou politiku,co kdyby se povedlo a vláda šla do paďous, tak musí být připraven se stát premiérem, takže manévry začaly.Teď jde o to, jestli mu lidé sednou na lep a jestli ano, pak už je zbytečné v této republice o politicích a poltice cokoliv říkat. *13* *13*
  • začína knížeci předvolebni agitka.
  • Církve byly před tisícem let nositelé vzdělanosti a snažily se z lidských polozvířat udělat tolerantní normální člověky schopné žít se sousedy v míru. Nakonec ze z církve odklonila skupina nazývaná politici a církev společně s nimi taky zvlčila a jsou tu všichni kazatelé pravd jen pro svůj mamon a ochčůrávání hňupíků.
  • Pověs si svého rudokopytníka!!!
  • VV - PLZEŇ "12" v Německu za 18,- Kč???

    Někteří mají prohlášení VV o jejich boji proti předraženým potravinám za alibismus. Já s tím nesouhlasím. Řeknu proč. Kdo jiný řeší věci, které ovlivňují každodenní život většiny obyvatel v ČR? Já bych určitě ocenil, kdyby Plzeň "12" byla levnější... Ale vážně, nikdo jiný zatím neřešil vysoké ceny potravin a velice často jejich nížší kvalitu..Rovněž je mi sympatická snaha VV za zrušení církevních restitucí zvláště v jejich dnešní době, kdy nikdo neví co je jejich součástí, ale hlavně z čeho to stát zaplatí, když nejsou peníze ani na zásadnější věci jakými jsou důchody, opravy rozbitých cest a kvalitní školství.!
  • A co to udělat s církví, jako za zlatých dobrých časů bratra Žižky? *2*
    • Ano, sadistický loupežník Žižka shromáždil bandu podobných lumpů a táhli zemí a loupili, sadisticky vraždili, ničili, vypalovali hrady a kláštery, dodnes jsou na místě některých z nich pouze ruiny. A to všechno prý dělali "ve jménu Božím" a hráli si na "Boží bojovníky". Reformace proběhla i v ostatních evropských zemích, ale nikde se neděla taková zvěrstva jaká páchaly Žižkovy hordy. Asi to mají Slované v krvi, přinesli si ty asiatské zvyklosti ze své domoviny v podněstří když v 7.stol. přitáhli do Evropy. *2*
  • fanatici věřící v jakéhokoli boha (někdo kdo neexistuje) jsou největší škůdci celého lidstva. V zájmu své víry vraždí, mučí a okrádají ostatní lidi. *16*
    • lide, jsi si opravdu jist, že Bůh neexistuje? To jsi opravdu moudrý, Přední světoví vědci, fyzici jsou jiného názoru.
      • Nevím,jestli je Bůh takový,jak se snaží církev podat jeho obraz,někdo říká vesmír,někdo něco mezi nebem a zemí,jíní příroda.Boha jsem nikdy neviděla,ale věřím,že něco existuje,co nás svým způsobem řídí. Neumím to jinak vysvětlit, ale podvědomí se mnou souhlasí. *4* *4*
  • Hezký výrok,ale státní prachy jsou dobrý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit