Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je opravdu úsměvné nazývat toto společenstvo pro udržení koryt koalicí!Vždyť si je prohlédněte ty,podbradky umaštěné při olizavání prebend co ještě zbyly po předchozích vládách. Přece nelze opustit kosti, pokud na nich jsou ještě alespoň zbytky masa a šlach. Jen je mi divné, že ten nejvyšší nejspravedlivější propagátor spravedlnosti, pravdy a lásky nám najednou ztichl.Inu své dostal, Dáša je zajištěná a po nás potopa.Tak mu 17. listopadu nezapomeňte přijít vzdát hold na Národní třídu.Je plný očekávání'
  • Schwarzenberg asi brzo odepne řemen.
    • A spadnou mu kalhoty.To bude panečku sranda!Ale alespoň uvidíme, jak vypadá nahý zadek šlechtice'Ten náš si prohlížíme pořád!
  • tahle vlada zlodeju vydrzi do voleb je to komedie a lidi jim to uz nezerou.
  • No jo, to zase postbolševická ODS někomu přihrála prebendy. A veverky si uvědomují, že zcela propadly a tak se snaží dělat populistická gesta v zoufalé snaze se zachránit.
    • Podle mne každý lump.který dnes se snaží národu namluvit,že nám vládnou komunisté,je nekomunistický zloděj,vhodný na protažení katovskou mučírnou.
      • Aha, takže když komunista schová rudou knížku a navlékne modrý nebo oranžový kabát,tak už není komunistou? "Bývalý" komunista je totéž co "bývalý" černoch.
  • Doufam že půjde celá pravice do p.dele a taky doufám v to že lidi nebudou tak praštěný a budou volit levici.
    • Venco Plzeň, myslíš, že by české tupé stádo zase volilo levici? A kterou levici, KSČ(m) nebo NSDAP?
  • Já zase nehodlám trpět tebe ty degenerovanej dobytku
  • Zdá se, že v koalici to začíná vážně skřípat. Blíží se "horké" období, plné demonstrací a protestů, požadavků na demisi vlády a nové volby. A tak si řada koaličnich poslanců "začíná dělat do kalhot". Jen tak dál a rychleji, čas ješ drahý..
    • Ale neblíží, dobytek se u koryt vždycky dohodne *16*
      • Zatím se dohodl, ale když začnou "padat trakaře", tak se najednou každý začne starat o svou kůži a nějaký kníže pán mu může být klidně ukradený. Košile bývá bližší, než kabát, to platí i pro koalici, žádní hrdinové tam nejsou, to s ezatím jen tak tvářili..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit