Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trošku z jiného soudku.Před chvíli,jsem si pustila televizi a tam jsem se dověděla o nové skutečnosti o tomto puči.
    Chtěla bych těmto politikům připomenout,že žádný strom neroste do nebe,zvláště p.Škromachovi,bych chtěla popřát hodně štěstí k jeho lepším zítřkům a jistě to vezme jako chlap a nebude hysterický,když já volič ČSSD budu požadovat aby odstoupili všichni podrázáci jistě budou mít lepší zítřky ve straně SPOZ a podporu Zemana.Tuto situaci udělali jenom diletanti,vždyť to je jasné i mně a to jsem obyčejná ženská.Zeman se socanům pěkně pomstil,je to opravdu zapšklej dědek,kterej se jenom mstí.Zatím bych s podmínkou nechala Sobotku,aby prokázal co v něm je.Tím nemyslím,že nám bude zvedat daně.Co jsem chtěla vlasně říct?Že politici jsou všichni parchanti jak nalevo,tak napravo.To už raději KSČ pokud nebude jiná volba jsem totiž levicový volič.
  • Takže Čáslavská už poslala Kcharla do riti, cha cha
  • Dědo , ty si nám už párkrát ukázal jak to doopravdy myslíš a v tomto případě to říkáš jenom proto, abys Sobotkovi uškodil. Podrazáci vždycky zůstanou sv.n.ma.
  • Další zhrzenej pab.b.Dejte jim v t+ch funkcích průměrnéplaty a zeveďte čestné funkce a ubude vyžírků, ktweří nic neřeší , jenom svoje prebendy.
  • Kcharl je starý dědek a nemá inteligenci!!
  • Co jiného se dalo čekat od zakomplexovaného skrčka Haška-Šaška a jeho ogarů z jižní Moravy?

    Prý "dáme stát do pořádku". *1* *1* *1*
    Nejdřív by museli dát do pořádku sami sebe. *1* *1* *1*
  • Karle raději sio nahoň pořádně ohambí, to ti prospěje.
    • Kdybys nebyl primitivním šulínem, nestal by ses vypatlaným komančem!
      • tebe to modrý komouši ještě nepřešlo? Volby už skončili a antikomunismus už nefrčí, ten bude zase frčet až tam budeš zase ty za soudruha estébáka, jako před rokem 89.
  • Že je ten Kchárl dementní, to se dá vysvětlit stářím a zdegenerováním.
    Že vypadá jako násobný zločinec, za to nemůže, to má po rodičích.
    Že byl líný chodit do školy a je částečný negramot, no, každý jsme nějaký.
    Že neumí česky, ale angažuje se tady, to se dá taky překousnout.
    Že má vadu řeči, není mu rozumět, to nevadí, on stejně jenom přisprostle kecá.
    Že má tendenci krást a bohatnout, no, kdo dneska ne.

    Ale že se kamrádí s Kalouskem, to mu do smrti neodpustím!!!
    • Komunisto Pišto, Roberte, ovšem že, Honzo... umíš něco jiného než urážet člověka, kterému nesaháš ani po kotníky?
      • "Tečko", to s těma mouchama musíš umět už nazpaměť, nebo ti to mám stále připomínat?
      • Upozornuji zůčastněné na ubohou kreaturu píšící pod nickou tečka, nebo, Justícia, mirka, jirka, Honza, Alenka, pepa, to pišta, Ransdorf, kastrovanej fidel, fleck atd. dříve Petr, je to středoškolsky vzdělaný rom od nás z plzně a jen se tady snaží provokovat.Jeho pravé jméno je Pišta Žiga a jako jeden ze sto tisíc začazených luceren umí číst a psát.Nemá názor, jelikož je frustrovaný z toho,že je jen prachsprostá nula a hlavně pořádně zamindrákovaná, proto ty pěkné názory a "duchaplné" komentáře.Nutno si uvědomit, že když se dělá deratizace, mohou se otrávit i ti kteří umí číst a psát, tak bacha na to Petře,teda Pišto.Navíc je to internetový gambler který prosedí na netu i 18 hodin denně a otravuje svýma připitomělýma rádobychytrýma úvahama.Pozor na tohoto bezpáteřného, prolhaného lotra gaunera křiváka a hajzla! *16*
    • Kdybys nebyl po fotrovi kokotem, nestal by ses vypatlaným komoušem!
      • Kdyby tě tvůj fotr naučil napsat ještě jednu větu, tak bys uměl dvě!
  • Koho jsme si zvolili, toho máme. Jen dále k přímé demokracii s panem Okamurou a zvyšování daní s panem Sobotkou. Sobotka je mimo realitu, vždyť kromě žvanění v parlamentu ještě nikdy nic nedělal. Měl by zkusit dělat něco jiného, než se poflakovat po parlamentu, když mu to s vedením strany viditelně nejde. Samozřejmě je potřeba, aby si sebou vzal i ty ostatní dacany (Hašek, Tejc, atd.). Možná by z nich bylo bezva sro. Název by mohl být HTS spol. s r.o., což neznamená Hašek,Tejc,Sobotka, ale Hašteřívá, Trapná, Sebranka.
  • Aˇt jedná kdokoli, premierem by neměl bejt ani jeden z nich. Lidí je tam dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit