Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volíte jako prezidenta Karla Schwarzenberga? Pak volíte člověka, který pomáhal prosadit jako 1. místopředseda vlády a předseda politické strany TOP 09 církevní restituce. Co pro prosazení církevních restitucí bude znamenat? Další zadlužení.. Jako bychom už zadluženi nebyli dost..
  • Kdy už tu sebranku vyházíme z oken? *14*
    • Lidi už by se potřebovali vyblbnout *1*
  • Jo souhlasím, navíc Klaus to krásně shrnul, prezidentem ať je ten, kdo tu strávil celý život. Nechceme za prezidenta někoho kdo má i cizí státní občanství! Volme Miloše.
  • Nějak se cuká níš pan kníže.. Přitom Karel Schwarzenberg měl jako jeden z mála, ne-li jediný, ve svém programu zachování institutu amnestie. Opravdu chceme aby se opakovalo to co se stalo začátkem roku? Já teda ne a proto volím Miloše.
  • Jak to, že v tom davu za Karlem chybí jeho hlavní loutkovodič Kalousek. Vidět je jen pár podržtašků s plackou na klopě.
  • tomascech
    Byla to dohoda mezi kluasem a Nečasem (potažmo Kalousem).
    Vašku, ty mi podepíseš ten balíček se zvýšením DPH a já ti tu tvoji amnestii pro kamarády.
  • Tak trošku paradoxně působí titulek dalšího článku "Vláda ustála další hlasování o důvěře". Tak teď nevím, poslanci vládě věří, 90% občanů jí nevěří a ve vládě si nevěří ministři mezi sebou ani mezi premiérem a nevěří si ani koaliční partneri navzájem. Není to tak trochu bordel??.
  • Já nic já jsem zrovna spal na hradě mnoho let -to všechno kalousek-nejlepší ministr na světě to pohnojil-zapoměl amnestovat ještě neodsouzené lumpy.
  • Co to je za fanatickou zrůdu????? Amnestií Klause jdou na svobodu lidi,kteří mohli být soudem odsouzeni k vysokým trestům, nebude jim tak nic prokázáno a BUDOU CTIHODNÍ!!!! *16* *16* *16* *16* *16*
  • Poslouchám Jílkovou, chce se mi rozbít televizní bednu, co to tam Klaus zaměstnává, jsou snad všichni psychopati?????????????????????????????????????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit