Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dědo, vždyť jseš jeden z nich, z toho bordelu ODS a TOP09, tak si nech ty srandičky na potom.
  • Tak upřímný úsměv jsem již dlouho neviděl.
  • Němcová byla někdy pannou ???
  • Ať si je Němcová pizda jaká chce, s úhlavním nepřítelem bělohorské šlechty se rozhodně nemusí obávat ani o to virtuálně papírové panenství! *3*
  • Novodobí kapitalisté se nikdy nedohodnou, protože jim jde jenom o prachy a jejich blaho. Na lidi serou.Takže tento režim je sice nastolen , ale úspěšný nikdy nebude, protože většina lidí dře na ty pacholky nahoře. Ti nemají žádnou morálku, čest ani svědomí.Jsou zralí na bič a vyhnání.
  • Klausová,za to jakého má za manžela pravicového lumpa , určitě na uvedeném postu být neměla.Remek se zase také moc nepředvedl.Když ho Rusové vystřelili do vesmíru,tak z toho tak koktal,že neuměl ani pořádně česky.To Rusové,,vystřelení s ním,to byli jiní střihouni.Uvedeným pouze Zeman ukázhal,že lumpáctví v této zemi pokračuje.
  • Klausová,za to jakého má za manžela pravicového lumpa , určitě na uvedeném postu být neměla.Remek se zase také moc nepředvedl.Když ho Rusové vystřelili do vesmíru,tak z toho tak koktal,že neuměl ani pořádně česky.To Rusové,,vystřelení s ním,to byli jiní střihouni.Uvedeným pouze Zeman ukázhal,že lumpáctví v této zemi pokračuje.
  • No, jaksi mně chybí u této baby jagy to, že se neozvala, když se stejná situace opakovala za bačování Havla a Klause!!!:-))))))))))))
  • Šikovná - chytrá horákyně, ale mám takový dojem, že nebyla taková když nastupovala, co?
  • Tady to zachrání Babiš s Můrou to je správná voba!Po volbách se spoji s TOP09 a nejlepší ministr financí bude pokračovat ve svých kokotinách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit