Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypitej Landovský zase dostal prostor se k něčemu vyjádřit. Hrůůůza, ať ten blb někam zaleze a tam chlastá a neotravuje okolí. Dnes elita národa :))))))) Toho spícího kr*tena si může vzít sebou.
  • Chudák degenerovanej *13*
    • Pořád mi není jasné, proč se nedodržuje zákon z r. 1919, který zakazuje u nás používat šlechtické tituly a přídomky? Navíc tento Karl..... není vlastně Schwarzenbergem přímé linie! Orlík dostla neprávem, to se ví, tak co ještě mu chybí? asi jen ti pávi (nebo pečení holubi) do huby?
  • ...... já se taky divím, že když nemají lidi na chleba, tak proč nejedí koláče....? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • V padesátých letech jsem měla spolužáka, po vyučování jsme chodili vyblafnout réďo. Dokázal dokouřit do neuvěřitelně malého vajglíka. A poté, co si dal posledního páva, tak ten zbyteček snědl, aby ani o trochu nepřišel. Není páv, jako páv...
  • S Landovským, při jeho hloupých názorech, musí být u piva zábava.
    Proti tomu mně názor:"Kájínek na Hrad.Nejmíň toho nakrad." připadá jako geniální.
    • pan Kajínek by byl asi lepším presidentem, než ti dva od převratu po roce 1989!
      Je to smutné, ale bohužel je to tak! *3* *3*
  • Normálně bych poradil panu Landovskému, aby tolik nepil alkohol. Dnes by to bylo málo platné, protože už je pozdě. Tak snad jediné: Aby si nechal svoje rYnSozumy a sprostě vyjadřované rady pro sebe. ( A že se mu líbí Schwarzenberg? - Havel ho také propagoval, protože oba finančně podporoval,aby mu a jeho sudeťákům to jednou vrátili.) A na to přece už slyší jen málokdo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit