Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To ten náš slavnej chrchla Veškrna ho přitáh a udělal z něj kancléře a ten se dostal k dokumentům o majetku na který nemá nárok.Takže tady mezi tou odesackou sebrankou má zatím,zatím klid.Ale ta Pecoldka je taky nenažraná.Lezou sem jako vši,povl.
    Jak říkám zlatí komunisti,ti by si dovedli poradit. Volím komunisty
    • Zajímavý názor.
      v poslední době poměrně hodně slyším jak a kdo půjde volit.
      z 80% prý komouše.když jsem se zeptal proč zrovna je?
      prý proto aby dali najevo jak nesouhlasí se současnou vládou a co dělají.
      protože to tam je stejně od 89 jedna banda s.r.o.,jak říká krampol,která krade,zdražuje atd.
      takže je to stejně putna.
      něco na tom bude. *2*
  • je čas odvést to prase na porážku
  • kolaborantský hovado,který nám chce kázat,prase jedno koktavý,ani česky neumí *12*
  • Knížepán je přeplácenej až dost. Je to nejdražší povaleč podřimující za těžký prachy ve sněmovně. Nejlíp to vyjádřila jistá srbská studentka která žasla že ho vůbec někdo mohl zvolit.
  • "U nás v ulici bydlel taky jeden takový degenerováný..." *1*
  • To je zase sbírka dementních příspěvků plných závisti.Holý p*dele tu chtějí znárodňovat,ale restituce to neee,jen brát těm co něco mají,když já jsem nula a na nic se nezmůžu.tak to ukradnu.ještě že těch pár nýmandů co tu přispívá není průřezem společnosti.Jen do mě hovnaři :-D
    • Poslouchej ty paznechte, nauč se psát správně česky a pak něco napiš, ale své matce, co to porodila za cipa.
      • ty kašpare havířskej,sám neumíš jazyk země ve které žiješ,tak běž kázat sobě rovným *1*
    • nic nevíš ty ANONYME,není to o závisti,je to o tom,že ta zrůda židozednářská přišla k majetku úplně stejně jako maršál Goering za války.Je to parazit,který tady chce kázat a ani neumí česky.At má co chce,ale at táhne tak,odkud přišel.takových polomozků je tady plný parlament,nepotřebujete ještě tady takovýho poloknížete.Žiju 30 let ve Vídni a věř mě,že jemu se tady směje celé Rakousko a nám taky,jakého idiota jsme si to přitáhli do Čech a ještě jej udělali ministrem.Tady platí za prostáčka,který vystudoval jen díky penězům svých rodičů.Ten člověk nic nedokázal ani tady v Rakousku a ani u vás v ČECHÁCH.JE TO PARAZIT,KTERÝ SI JEN POTŘEBOVAL NAVÝŠIT MAJETEK,PROTOŽE TADY O NĚJ BRZY PŘIJDE *3*
  • Proč má mít jeden desítky nemovitostí hrady a zámky kdežto druhý nemá ani na polévku, kde to jsme ?
    • jsme v prde-i,kde jinde *1* a ještě tady takovýto hov-da podporujeme a hýčkáme si je,jako ohrožený druh,dobře nám tak...
    • A vidíš, lidi tohohle trotla chtějí za prezidenta. Jedine co by ho mělo bolet je až mu někdo vykopne z xichtu všechny zuby
      • žádný už nemá *1* ,to je porcelán za peníze danových poplatníků v Rakousku *3*
  • I kdyby mu vzali všechno tak špatně na tom nebude, něco mu určitě zůstane a dědkovi to bude stačit.
  • Vezmou mu skoro všechno, chvála bohu, nač by to měl.
    • S tak patologickou závistí jsem se už dlouho nesetkal!
      • Ja zase s patologickou de bi li tou
    • Když prohraje, tak se prt stane, tady v čechách si nahrabal 10x víc !
  • Karle drž se,přeju spoustu vyhraných hektarů,zámečků a i hradů.Ať se tu bolševici závistivý pose*ou :-D
    • neplantej do to bolseviky! a az mu to ukradnou zlodeji z rakous--tak aspon budeme mit klid od kralovani vod cerneho bergu.
      • ... no abych tak řek´, hmmm oni mu to soudruzi tak nějak hmmm zakonzervovali, hmmm alespoň ví co s tím dělat, hmmm to jeden to raději, hmmm všechno odklonil manželce hmmm, není nad "vodcházení" ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit