Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro mne je to borec se srdcem,ale co na to nasi politici? netrkne je neco? asi ne,porad maji malo a budou mit.
    • ... jsi trapně dětinský a stále neumíš psát, kozle :)))
  • Možná by bylo zajímavé, kdyby se trošku rozpovídal, jenom trošku, ani by toho nemusel vykecat tolik co Snowden...
  • Jirko u mě si normální ubožák a dál bez komentáře.
    • To vůbec nevadí. Věř nebo nevěř, ani na chvilku jsem se nechtěl stát tvým miláčkem nebo oblíbencem. Takže neznám tě, ale takto mně to naprosto vyhovuje.
      Ty komentáři *1*
  • Záměr je to hezký, kéž by všichni uvažovai podobně. Lidé, kteří nejvíc potřebují pomoc, protože žijí v bídě, by se však měli motivovat k jiným činnostem než k nekontrolovanému množení.

    Zuckerberg (Cukrová hora) by měl také zveřejnit jakou aplikaci použil na vytvoření své dcery. *1*
    • ... tak se holt nemnož, srágoro :)))
  • " Do roku 2018 by v něm měly přistát první tři miliardy dolarů (72 miliard korun). "
    .
    Do r. 2018 se může stát ještě mnoho věcí.
    Kromě toho charita je studna bezedná, ve které se dají utopit biliony a biliony, aniž by se to viditelně projevilo u těch, kteří jsou na tom nejhůře.
    A pak jde ještě o to, jakým způsobem se ty peníze utratí. Výzkum vakcín je jistě chválihodná činnost, ale i tento "výzkum" se může stát podobnou bezednou studnou.
    Patrně nejpřínosnější by byla investice zaměřená na to, aby dala potřebným udice a ne aby se jim stále posílaly ryby.
    • typická reakce tupého, sobeckého čecháčka, co svoji totální nevstřícnost, a při sebemenším podnětu nabuzenou xenofobii omlouvá rádoby relevantními argumenty (pokud je většina společnosti složená z takovýchle blbů (což se teď u nás zřejmě ukazuje), je to katastrofa - nemůže to s ní skončit jinak než špatně, jakmile se z vymazlených přejde do krizovějších časů; začínám trpce litovat, že do tohodle stáda patřím...)
      • ... a ty jsi snad Maďar s knírem a šavlí na bílém koni, woe?
      • A helemese. Nějaké sluníčko jsem naštval a hned se do mne nenávistně obulo.
        Jen tak dál. jen kdybych vás mohl nasr... všechny, až by jste samou nenávistí praskli *1*
        • ... nemáš na to, balíku :)))
  • co je facebook?
    • Jak někdo vtipně pravil - facebook je vlastně atlas hub...
    • ... neřeš, článek je na hony vzdálen tvému duševnímu obzoru, srágoro :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit