Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... ObcanHavel je zde nejprimitivnější píííííča, Bubblebum nestojí ani za odplivnutí :)))
  • Co si p.tomé stádo zvolilo, to má. Zase bude rýt d.žkou v zemi.
    • ty budeš rýt ne my ale jsem rád že z tebe prská bezmoc
  • jsou to čestní a pravdomluvní poslanci. I celá partaj.Ten odredovaný v čele nějak před volbama zapomenul přiznat .že je v uvítacím výboru pro uprchlíky. Na velké panoramatické fotografii ostře demonstruje za právo přivandrovalců u nás parazitovat. A partička celá pirátská vyfoukla skupině ELAN písničku. A jako že se nic neděje.Ještě se tomu smějí. Ale hoši klidně můžete. Ovšem v tom případě přijdťe mezi lidi. Jen tak. Rádi takové bojovné kluky uvítáme. Zloději křičí chyťte zloděje.
  • jak říká náš pan premiér v demisi a trestně stíhaný, " kluci" ho nechtějí poslouchat *14*
    • ObcanHavel
      díky bohu za opozici co u nás máme, hlavně za Piráty, vládnout tu Bureš sám, udělá z ČR jeden velký koncentrák
      • Rozveď či uveď nějaký doklad svého tvrzení.
  • Pokládám si otázku proč nikdo s redaktorů nenapsal článek o Italské mafii zasahující do Slovenské vlády? Bojí se snad někdo o svůj život? Fico byl na sjezdu ČSSD, Babiš jednal s Ficem na Slovensku vše ve velice krátké době. Je Italská mafie prorostlá do České politiky? Protože já velice dobře znám Itálii a lidi v něm žijící, díval jsem se na zprávy a to několik let každý den, tak vím co dovede Italská mafie. Pokud se rozhodne někoho odstranit tak se taky stane a je jedno kdo to bude a je jedno zda to bude dělník s koštětem a nebo vysoce postavený politik. Pokud nebude politik nebo někdo jiný spolupracovat, tak je odstraněn a je jedno jak dlouho bude trvat rok-dva a nebo deset let. Mají se naši politici, policie a novináři bát? Piráti a další strany v čele s jejich dětskými lídry jsou pouze dětské loutky. Jednoznačná odpověď, kterou nechám na každém co si tuto zprávu někdo přečte. Bůh žehnej tomuto státu.
    • Protože je možná stopa špatná?
  • burešovi se nelíbí hospodaření Bečváře s 50 000 000 Kč a ztratil prý morální důvěryhodnost, proto ho che odvolat, že prý má k němu podezření. A co podezření na bureše? Měl by odstoupit.
  • Ovčáku, místo blbých keců raději skoč pro Becherovku nebo zase dostaneš holí.
  • Zloději řvou, proto volím Babiše
    • *Babiš je zlodějů král.
    • nejsi žádný myslitel. To je jasné. Tak tady alespoň nepindej.Tvoje místo je v chlívku.
  • Ten Babiš vážně není normální, úplně ztratil pojem o realitě. Babiš se asi úplně pomátl. Odvolání nenavrhoval a odvolávám co jsem odvolal a navrhnu nového šéfa GIBS. To bude další můj kamarád když jsem byl ještě u STB, ale vlastně já jsem tam nebyl to byl někdo úplně jiný já žádnou STB firmu neznám, ale za to znám každého kdo co dělal před revolucí i po ní za levárny protože mam kamarády s STB co mi o každém něco přinesou na stříbrném talíři abych je mohl smažit ve vlastní šťávě.
  • *Být tohle demokratická země s civilizovanou justicí, tak tenhle gauner a udavač, sedí ve vyšetřovací vazběm, jako by tam seděl kdokoli jiný, podezřelý z padesátimilionový zlodějny.
    A takový bezcenný, rozplizlý, bolševický hovado, nám tady dává lekce z morálky.
    • Pravopis zoufalý a o názorech darmo mluvit.
      • *Si skoč do nějakýho literárního kroužku OV KSČ a zanotuj si lnternacionálu, moulo.A pak si se sodruhama dejte pár kapitol z rudé záře nad kladnem.
        • Tak hloupé reakce s mizernou gramatiku vašeho formátu používali právě ti "méně" vzdělaní straničtí kývači.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit