Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si myslím, že protikorupční policie nic nevyráběla, ale spíš narazila na něco, ne zrovna moc čistého ve vrchním státním zastupitelství s Bradáčovou v čele. Nadarmo se tomu neříká vrchní zametačství, které nejspíš jede dál ve svých vyjetých kolejích a nově jmenovaná Bradáčová může být jen novou metlou po Vesecké. Vždyť kromě nekonečného vyšetřování Rátha se u jiných kauz v podstatě nic moc neděje.
    • Vesecká vedla Nejvyšší SZ ale jinak to bude tak nějak,jak píšeš! *3*
  • Ta Bradáčová někomu strašně moc vadí.Vyhodili na hodinu Pospíšila a stejně byla Bradáčová jmenována. Tak policie zkoušela udělat na ni "kauzu", jenomže se to neututlalo. A Martinec s tím zjevně nechce mít nic společného a tak raději resignoval. Zřejmě se "bývalí" StBáci snaží zavést tady něco jako putinokracii.
    • Vadí... ale očistnému proudu, i když do něj ani Martinec ani Pospíšil rozhodně nepatří(ili), reálné pohnutky Martince neznám a Pospíšil "šel" za něco úplně jiného a zcela správně! *16*
    • To je hloupost,
      Nevím kolik je pisateli, ale stále za vším vidět nějaké ty havlovské "neviditelné nitky minulosti", které se navíc táhnou do Ruska či kam, to je buď z hlavy starého tupce nebo mladého fanatika. Tohle není čtvrt století starý bubák, tohle je český folklor docela čerstvý,
      Obojí je stejně nebezpečné. Počkejme a uvidíme. Ten pan Martinec je kluk z Vysočiny a paní zástupkyně holt NOBLESA. A že by jí takhle vytočila pouhá intrika bez zrnka pravdy, to se mi nezdá. A že ten TOP poslanec Polčák prohlašuje, že sebeobětování pana plukovníka "nevěří"? To vůbec nemá váhu.
      • To Jarda: Vyjádřil jsem pouze svůj názor, svou domněnku, vyplývající z toho co znám. Mohu se samozřejmě mýlit. Je mi dost, abych něco o životě věděl. Zažil jsem dobu komunismu, učím se a čtu. A přemýšlím. Vidím jak v Rusku se křísí totalitní brežněvismus ve formě putinismu. A u nás jsou také snahy o omezení svobody informaci: umlčet ÚSTR, přeměna zpravodajského ČRo 6 na ČRo Plus, kde se nezávislé zpravodajství a komentáře vytrácejí.
        Kdo nepozná a nevyrovná se se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu. Vše nasvědčuje tomu, že nám to tady hodně rudne a bolševici upeňují svou moc.
      • Je to fanatický provokatér, nereagovat na něj.
  • Hádanka, kdo vadil, je nejspíš rozluštěna. A jede se dál močálem temným...
    • Než se vysuší a vydesinfikuje ten močál rudých s.aček, co tady nadělali komunisti za půlstoletí své vlády, to bude ještě dlouho trvat...
      • Spadl jsi z višně? *2*
  • Tern šmejd Kubice tam opravu nemá co dělt,vygumoval již mnoho svých podřízenýchdosadil tam svého Červíčka a toho kdo se o kauzy začal zajímat odvolal a dokonce jej poslal k soudnímu stihání o Rathovi ani nemluvě a ta pakáž zlodějská ve vládě a v opozici je beztrestná stále.Kdo toho hňupa po Kubicově případu,kdy zhatil celé volby vůbec jmenoval jako ministra a který dobytek jej nominoval.
  • To nic nemění na tom že hlavní žába teda mafián Kubice dál zůstává sedět na prameni
    (vnitru). *1* *1* Volba do PS je za dveřma a preference ODS padaj.
    Jsem zvědav s čím přijde známej předvolební akční plašák Kubice. Bombovej útok
    nebo hrozba komunistického puče? *1* *1*
    A nebo to bude proces s Rathem a s ním spojené financování soc. dem. *1* *1*
    Ale obdobnou kauzu ( MIchálek) kde šlo o plánovanou krádež veřejných peněz
    ze kterých se měla naplnit stranická kasa ODS náš soud samozřejmě zahrál do autu. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit