Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nic nemění na tom že hlavní žába teda mafián Kubice dál zůstává sedět na prameni
    (vnitru). *1* *1* Volba do PS je za dveřma a preference ODS padaj.
    Jsem zvědav s čím přijde známej předvolební akční plašák Kubice. Bombovej útok
    nebo hrozba komunistického puče? *1* *1*
    A nebo to bude proces s Rathem a s ním spojené financování soc. dem. *1* *1*
    Ale obdobnou kauzu ( MIchálek) kde šlo o plánovanou krádež veřejných peněz
    ze kterých se měla naplnit stranická kasa ODS náš soud samozřejmě zahrál do autu. *1*
  • Tern šmejd Kubice tam opravu nemá co dělt,vygumoval již mnoho svých podřízenýchdosadil tam svého Červíčka a toho kdo se o kauzy začal zajímat odvolal a dokonce jej poslal k soudnímu stihání o Rathovi ani nemluvě a ta pakáž zlodějská ve vládě a v opozici je beztrestná stále.Kdo toho hňupa po Kubicově případu,kdy zhatil celé volby vůbec jmenoval jako ministra a který dobytek jej nominoval.
  • Hádanka, kdo vadil, je nejspíš rozluštěna. A jede se dál močálem temným...
    • Než se vysuší a vydesinfikuje ten močál rudých s.aček, co tady nadělali komunisti za půlstoletí své vlády, to bude ještě dlouho trvat...
      • Spadl jsi z višně? *2*
  • Já si myslím, že protikorupční policie nic nevyráběla, ale spíš narazila na něco, ne zrovna moc čistého ve vrchním státním zastupitelství s Bradáčovou v čele. Nadarmo se tomu neříká vrchní zametačství, které nejspíš jede dál ve svých vyjetých kolejích a nově jmenovaná Bradáčová může být jen novou metlou po Vesecké. Vždyť kromě nekonečného vyšetřování Rátha se u jiných kauz v podstatě nic moc neděje.
    • Vesecká vedla Nejvyšší SZ ale jinak to bude tak nějak,jak píšeš! *3*
  • Za naše peníze na sebe vymýšlejí kauzy a bojují mezi sebou. Pak nemají čas na to aby řešili skutečné případy korupce. *11*
  • Koho dalšího odstřelíte, paní Bradáčová, kdo další bude nepohodlný. A to Vám plno lidí věřilo včetně mě. Hold tam nahoře je ještě větší bordel, než jsme si mysleli.
  • Nyní je řada na Vás, paní Bradáčová, odstupte! Já sice nevím, kde je pravda ani to neví nikdo, kdo tento článek četl, ale pořádně to smrdí. Kde je pravda víte pouze Vy a odstupující Martinec. Už aby se ten chlívek pořádně vymetl.
  • Ta Bradacova dle meho nazoru je osobou ne moc duveryhodnou...V Usteckem kraji je nejvyssi kriminalita-a tzv. ROP-Severozapad je nejvetsi zlodejna v tomto opovrzenihodnem state.
    No a dotycna byla st.zastupkyni prave v tomto kraji...... *14*
    • V tamním kraji se děly a jistě i stále dějí zajímavé věci, např. policejní nájemní vraždy
      s majetkově zištným motivem na objednávku... vyšetřování jednoho takového nepovedeného pokusu pak s. Bradavková osobně "úspěšně" zarazila na vrub poškozené oběti, no a právě za takové činy se v českém bolševickém fízl-státě přece povyšuje! *16*
    • A čirou náhodou si nevšimla, že majetek který si s manželem vesele užívali byl kradený. ČESKÁ CELEBRITA *11*
  • TPLPP - Třiadvacetiletá politická likvidace policie pokračuje.
  • Na mně to spíš působí, že opravdu připravovali na jeho útvaru nějaké kejkle na L.B. a tak rychle šéfa uklidit, vysvětlit veřejnosti, a ať se nic neprovalí. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit