Přejít na výpis diskuzí

Šéf Starostů a nezávislých má v plánu skončit

13.12.2018 17:53
vac 19 příspěvků

Předseda Starostů a nezávislých (STAN) Petr Gazdík chce skončit v čele hnutí, které podle něj potřebuje nový impulz. Příští týden navrhne širšímu vedení STAN, aby zkrátilo funkční období předsednictva a v dubnu se uskutečnil volební sjezd. Sám se chce více věnovat školství a podílet se na přípravě jeho...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • fosilie

  Předseda už nebude,ale koryta se "Kukulín" z Horní Dolní bude držet jak trus košile.Do školství na málotřídku se mu nechce,jak podivné,že nechce vzdělávat žactvo,které jej tak potřebuje s ohledem na moudra,která by předával z parlamentu děťátkům na národní škole!Plat Halfara by mu zřejmě nestačil!

 • Ale mnohým se časem zasteskne po jeho sympatické, upřímné tváři, po jeho zásadových postojích a poctivé práci pro své voliče......😂

  • dzixy
   😊😁🤣🎅👍😎
 • To je dobrá zpráva. Pizdík končí, o jednoho zloděje míň!

 • Zpráva dost malé důležitosti a významu. Podstatnější zprávou dne je, že

  policisté ve Strasbourg zlikvidovali muže jménem Chérif CHEKATT -  strůjce úterního útoku na vánočních trzích. 

  Informace je z Franceinfo, odvolávajícího se na policejní zdroje. 

  Smrt onoho muslimského radikála (jinak renomovaného zloděje a vraha) potvrdil i francouzský ministr vnitra Christophe CASTANER.

  • KIMCID

   smutné je že na jeho místo nastoupí dalších deset

   • fosilie

    Nastoupí dalších deset - také p a r a z i t ů  !

   • Smutnější je, že tento "pěšák" Islámského státu nebude vypovídat o tom, kdo jej vyslal, kým byl podporován a odkuď byly peníze, za které byl on a jeho spolubandité živi. 

    Ze vzduchu určitě nežili.

    O podobných vazbách vypovídá i zpráva BIS a zpráva ÚZSI - které pan president Zeman pokládá za něco, čím nemá cenu se zabývat. Stejně, jako pan ministr zahraničí, později pan president, Beneš nepokládal za důležitou informaci o vazbách československých komunistů na Internacionálu i o vazbách německých "soudruhů" z Gottwaldovy partaje na NSDaP.

 • Vážení, buďte bez obav.

  Tebhle slizoun, který se i s čertem spojí, aby se dostal do nebe se o sebe v rámci našichpolitických zahnilých podmínek dobře postará.

  Jestli máte někdo obavu, že by musel náhodou pracovat, tak to se nebojte.

  • Zabývat se "odkecanou veličinou" v rovnici české politické scény je bezcenné!

   • O.K.

 • Trala tralala král špinavců odchází? Tak to je jenom dobře. Tady tento veřejný parazit před volbama přesně nevěděl ke komu se vrtnout. Moc chtěl tam ale tam jej nechtěli tak zase onam ..... prostě kamkoliv kde by bylo vidět jeho stranu pidihlupáků a zavedených vyžírků. Moc pěkně mu jde mlácení hubou. Jen tak. Na prázdno.Profesionální parazit.

 • dzixy
  Tlaky na Gazdíka jsou dost značné, protože stranu vede od 10ti k 5ti. Chce odstoupit v domnění, že straně tím pomůže v příštích parlamentních volbách. Jeho voliči konečně poznali, že vsadili na obyčejné "Béčko" a kecala. Jako skutečná tečka v jeho snažení je jeho prohlášení, že chce pracovat na reformě školství. To vypadá jak vypadá jenom proto, že ty reformy dělali pořád "odborníci" Gazdíkova formátu.  Příští volby, doufejme, zastaví Gazdíka ve snaze svými výmysly prznit naše školství.
 • Krysy opouštějí loď!

  • A ty krysa zlodejska tahni...

 • Polistopadový režim není nepřívětivý k politickým hochštaplerům typu Gazdíka.

 • josef.chmela

  Poznal, že STAN je neperspektivní sešlost a tak opouští, jako správná krysa,  potápějící se loď. Co teď ten hlupák ale bude dělat, když nic neumí. Aha, on se bude sr*t do školství. Ten to zase vylepší. Takových hlupáků má naše školství dost. Svědčí o tom jeho trvalý úpadek, už od roku 1989.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit