Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bodejť ne. To se ví už dávno. A udělají nějaké změny v EU Slováci, když jsou na předsednictví? Byl by nejvyšší čas....
  • Naštěstí fašistické Rusko není v Evropě.
    • vrať se ke globusu rusko je v evropě
    • Máš absolutní pravdu.
    • v evropě je jedna díra do které nechtějí ani uprchlíci....a je to čr
  • umírněný stalinismus bude jediné možné řešení po rozpadu prašivé EU
    • Ano, jediné možné řešení, Mc Carthy to takhle řešil u nás a USA ZKOLABOVALY
      • souhlas, u nás spojené státy také skolabovaly
  • Nejlepší fašista na světě je můj soukmenovec Putin!
    • I Vohamba Muslimová to tvrdí!
      • Vohamba Muslimová nikdy nelže, je to pionýr!
  • Můj soukmenovec Putin to vidí jasně. Je třeba napadnout suverénní stát a sestřelit civilní letadlo!
    • Říkal to můj soukmenovec Vohamba Muslimová!
      • Říkají to všichni Putinovi soukmenovci - teroristi.
  • Tady je zase zadel, soudruh Kulihrach neví jak a dál tak z rozčilení gajínkuje, teplometuje a bukvicuje. Asi hledá partnera a nemůže najít. *1* *2* *15*
  • A co na to můj soukmenovec fašista Putin?
    • https://cs.wikipedia.org/wiki/Schizofrenie
    • Chysta se ti Simone do prdelee narvat Blijce pitomce. To budes rad ty bukvice, to si zase prijdes na sve, teplej blbce..hi..hi
  • Kolik asi demokratů nechal popravit můj soukmenovec Putin dnes?
    • Průměrně v gulazích chcípne 65 podvratných živlů denně!
  • Tak co nového ve fašistickém rusku?
    • tam dalších 52 000 ušáků
  • Tuhý překročil povolenou rychlost. Nejspíš o hodně. Kdy, kde, proč je tajné. Mlčí, nic nevíme

    http://nazory.aktualne.cz/komentare/tuhy-prekrocil-povolenou-rychlost-nejspis-o-hodne-kdy-kde/r~e692edd65d5411e6bff10025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-0

    Všichni jsme si rovni, ale někdo je holt rovnější...
    • To je zadel, 9 kliků "nesouhlasí". Jak může klikáček vědět jak rychle tuhý jel? Domnívá se snad, že Tuhý je Übermensch (nadčlověk) a omezení rychlosti ani jiná omezení pro něho neplatí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit