Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Člověk,který prožil 80 let v různých politických režimech žasne,jak se dovede mladá generace opít rohlíkem.Ahoj

    • vanhorne

      "80 let v různých politických režimech"

      Kolik tech rezimu clovek prozil a ve kterem se mu zilo nejlip?

  • Tzv.  presidentská  milost  je  nevymahatelným  a  (možná i někdy také málo 

    zaslouženým) odpuštěním trestu. 

    Je institutem trestního práva - rozhoduje  o  ní samostatně představitel státu. 

    A nemusí se z toho nikomu odpovídat - ani Poslanecké sněmovně, ani Senátu. 

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ostatně - to  udělení  milosti  panu  Balákovi  bylo naprosto  v  pořádku.  Lánská 

    obora je m.j. součástí residence presidenta republiky - jen ten (resp. jeho úřad)

    by měl trestat  případná provinění zde (podle . . . údajně) spáchaná . . .  

  • Koho zajímají choromyslné výplody nějakého spolku prospěchářských trafikantů?

    • vanhorne

      "spolku prospěchářských trafikantů?"

      ANO 🍩?

      • V té Kanadě musíte mít strašný hlad, když neustále básníte o koblihách. Nojo, co se ukradlo Indiánům, už se prodrbalo a teď třete bídu s nouzí a závidíte světu, že....? Zkusili jste třeba pracovat? I tak se dá přijít k pečivu.....😉

        • vanhorne

          "Zkusili jste třeba pracovat?"

          Pracovat my nepotrebujeme. Zijeme z toho co jsme ukradli Indianum a co jsme jeste neprozrali, bratre Donut. A co vy uz jste zkusili pracovat, nebo jezdite porad za hranice krast? Uz jsem nebyl dlouho v Rakousku, tak nevim jestli tam porad maji v obchodech cedulky, "Czeschi v Rakousku se nekrade" a podobne varovne upozorneni?🤣


          • Brečíš na špatném hrobě okrádači Indiánů. Nevím co mají v Rakousku o Češích za cedule, ani mne to nezajímá a netýká se mne to. Jsem totiž Moravan.  😀 Ovšem to méně inteligentní jedinci nechápou jaký je rozdíl mezi Moravanem, Čechem, Němcem, Rakušanem, případně Angličanem, Irem, Skotem či Američanem....takže ti to velkoryse promíjím....holt, kdo v mládí zamešká školu, má pak mezery ve vzdělání.

      • Nikoliv. K5.

  • Odstraňte fotku toho Němce z článku. Je mi špatně.

    • Také se mně otáčí kufr z té baby, co už ji 30 let živíme a co pro národ nic neudělala.

    • No - každý nějak vypadá...

      Horší fotky než je tato, jsou ty s Dluženou a koblihářem...

      Kobliháři nepomůže asi ta operace víček...

      • Tobě by nepomohla ani výměna mozku.

        • No - já, na rozdíl od tebe, mozek mám...

  • Gorobilypes

    Už bába vrátila rohlíky?

  • novi presdent bi mel bit aton janak !!!! aspon bi ste ani neposnali ze je nijaka zmena !!!!

    • Jo jo, toda janákuj jse stejný krypl jako ti nahoře.

  • Ne že by to ten z Hradu nepotřeboval.Jasně, že potřebuje.Ale tady ty dvě pidistrany mají nárok držet hubu. Zejména Tady ta Miruna. Když se provalila před léty aféra s Nečasem najednou byla republika zavalena bilboardy. Na všech byla tady tato myslitelka za ní smečka ODAáků. A heslo znělo "M.Němcová do Strakovky"! Derou se, derou se trvale ke korýtkům.

  • Ty vole, ti se až třesou, jak se nemůžou dočkat aby mohli dosadit na hrad svou loutku, která by tu pozvala americká vojska, jako na Slovensku zaprodankyně Čaputová. Zeman by jim to nikdy nepodepsal. Ostatně někteří šmejdi z ODS a TOP09 se nikdy ani netajili, že by tu chtěli americké vojenské základny. V minulosti už tu zkoušeli protlačit americký radar kousek od Prahy. Mnozí vojenští odborníci i z řad české generality se chytali za hlavy, k vůli snahám politiků udělat terč odvetného jaderného útoků kousek od hlavního města.   

  • Když se koukám na tu střelenou Myrku, jak drží ten mikrofon, tak je třeba hlídat, aby nezmizel.

  • Nejen kvůli Balákovi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit