Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zloděj fandí zloději
  • ku.va Čunku,no ty jsi ten pravej,co do toho má co kecat. Bejt tebou,tak držím pysk a jsem rád, že jsem se z vlastního průseru tak pěkně vymotal.... A to kdo ví, s čí pomocí..??? *1*
    • Jsi naivní telátko.
  • Presne tak, at jdou do ... a utoci na nekoho jineho. Treba Kocaba s tim svym /dnes jiz naprosto pitomym/ prazskym vyterem!
  • Teda Čunek, voni sou hlava!!!
  • Pane Cunek,kdo vlastne jste.Mrzi mne,ze jste byl yvolen za KDU.Brzy po Vas ani pes nestekne.
    • A kdo jste vy? Mam pocit ze pes jeste nikdy po vas nestekl a to ani v tomto vasem zivote...
      Jsem uprimny, nezlobte se...
  • Pořád jsem stál za Čunkem.Zbavil nás ve Vsetíně cikánů.Ale stává se z něj pomatený stařík ducha mdlého myšlení žádného.Přeci křupanovi musí být jasné že diky agitkám ODS by taková akce nikdy v minulosti nemohla projít.Nyní jsou loupežníci na kolenou tak to najednou jde hladce.Raději teď než nikdy.Tady tento už též má mozek zatemněný samým pseudohumanismem.
  • Za odmítání podpisů smluv s EU by měl dostat pochvalu a ne ho za to soudit. Ale za zotročení občanů ČR a rozkradení státu zas to by ho měli soudit opravdu nezávislí soudci.
  • Čunek je mi u pr...e.
    • Koho to zajímá, trotle?
    • Dane, tys našel tiscali? Už tady na ty tvoje žvejky čekám, přiteplenče
      • Kecáš blbe. *1* *2* *15*
        • Já? Ty žvastoplku, na todle máš monopol ty
          • Konečně jednou někdo na tve plky nes*re, vaz si toho, hlupacku.
            • A co ty, korektore? Akorát tu pobíháš vod jednoho kusu ke druhýmu a připisuješ rádobyvtipný poznámky, na jednu i na druhou stranu. Že by nějaká duševní samohana? Trapná touha po zviditelnění? A jó - už tě vidim, ale fakt nevim, jak to napsat, nevypadáš dobře, tajtrlíku
    • U p r d e l e jsi ty nam vsem.
      Jsi Cech?
  • To se ozval ten pravý hrdina. Proč se slinty tohoto póvlu uveřejňují???
  • Ten ani jinak mluvit nemůže, z vděčnosti. Zas jeden ze zlodějů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit