Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď ODS okolo sebe kope a svádí stav naší země na každéhé druhého! Ale zapomínají na sebe co prováděli.Teď chtějí zrušit dělnickou stranu.A já chci zrušit ODS.Co vy na to?
  • Ano, díky nenažranosti jejich soukmenovců ve světě bude bída hlad a války. Tenhle hnůj se neštítí pro prachy prodat vlastní dě*ku, tedy ku*vu ze které tahle verbež vylezla. Neuvědomují si, že bez lidí co na tenhle odpad makají budou jejich majetky jen papír do sběru. *16* *16* *16*
    • Viz Kuba a Severní Korea, soukmenovče))))
    • ERO, zase piješ?
  • Už aby ta EU padla, bude to pro nás vysvobození.
    • Myslím, že vůbec nevíte, o čem je ta eu je.
    • Jak říkal Lenin: sama nepadne, je třeba do ni strčit.
    • ... úplně stačí, že padli primitivní komančové :))))
      • Zato ty jsi mamrd, takových více! Totální mamrd jak "Tubera"!!!!
  • Co říkáte na to, JAK PAN KALOUSEK CUPUJE ODS ????? NEPŘIJDE VÁM TO VŮBE STRAŠNÉ???? PROČ TOMU PŘIHLÍŽÍTE BEZ JAKOHOKOLIV ZÁSAHU??? NEMÁTE PUD SEBEZÁCHOVY A NEDOKÁŽETE BOJOVAT?????!!!!!!! Ten Kalousek tu ODS zničí!!!!!!! Úplně, tak že definitině zkončí na politické scéně!!!!!!
    • a ,že si to dělají sami - korupce ,korupce a zase jen korupce - co to kecaji o komouších
      vžyť na komunální úrovni je tam spolupráce jako fík a panstvu ODS to neva ?
      Nerozumím !!! , celou dobu jsem je volil ODS - ha chyba - ale KOHO ? no KOHO

      prostě nevím - ale vím ,že ne ODS !
    • Už aby, jestli tam jsou všichni taková čecha jako ty ty debi*e tak žádná škoda *16*
  • Jeden z mála politiků, za kterým je vidět práce, kterou udělal! Jeden z mála, kterým se dá věřit...
  • Jeden z mála chytrých politiků, bohužel s ODS.
    • Kradou nicky
  • Pan Kubera měl definovat obavy z "Nového světového řádu. Ale je pravicový, tak to nelze. Lépe by to vysvětlil pan kníže, který je členem skupiny "Bildenbergů", kteří "Nový světový řád" připravují. Začalo to EU, má to pokračovat "Americkou unií", a dále "Asijskou unií". 100 rodin si chce podmanit celou Zemi.
    • A teď jste se probudil Lery, co ? Nebo jste si hrkl nejakého pančovaného tuzemáku ??? *1*
  • Rozhodně rozpad celé EU bude brzo na programu dne.Nejlépe dopadne Německo .A to díky prozíravosti jejich politiků,kteří utužili ekonomické vazby na Rusko.To bude základ jejich dalších ekonomických úspěchů.Ostatní část dnešní EU odkopne Německo s velikou radostí.Pouze německé banky budou chtít splatit dluhy.
  • To já bych ho hnal kopat uran pro Temelín,za podíl na zbídačení této země.
    • Tak to já ani ne, sice se až divím, že je v takové příšerné straně jako ODS. Ale je jedním z mála, kteří myslí hlavou, ostatní ODSáci na to mají úplně jiné orgány, hlavně na spodní polovině těla !!!
  • Jeden z mála politiků ODS, a politiků vůbec, který by ode mne dostal hlas pokaždé.
    • Tak já ODS nevolím, ale Kubera patří mezi členy, kteří si ponechali zdravý rozum. Bohužel má proti sobě spoustu pitomců - a je na to sám, nebo je jich jen pár do počtu. EU je nejhorší, co nás mohlo potkat a čeští pitomečkové se do ní ještě hrnuli. Ani Klausův skepticismus je nezastavil. Všichni jenom viděli, že budou moci jezdit do Německa a Rakouska atd. jenom na občanku. Draze za to zaplatíme. Bohužel všichni. Až lidem naše "nenaše" evropské banky stáhnou veškeré peníze do zahraničí a našim lidem najednou zmizí jejich účty, tak potom to teprve pochopí...Ale vykládejte něco nevzdělancům....
      • Slušný člověk do téhle grupy neleze. Je to dobytek jako ostatní, jen dělá, že mu o něco jde, jako všichni tam *16*
      • Jako "vzdělanec" si můžete na netu najít, kdo za nás podával přihlášku do EU a kdo přistoupení do té žumpy podepsal. Ano, byl to mimo jiné právě Klaus!
        To jen pro upřesnění, jak to s tím "skepticismem" doopravdy je!
        • Je jedno, kdo podal přihlášku a kdo ji podepsa; občané ČR byli v referendu pro vstup - to bylo rozhodující! Jako hlupák si to ale nemůžeš pamatovat!
          • Jsi k smíchu. Alespoň si přečti ten příspěvek a pokus se jej pochopit ( bohužel nechápavost je u tebe na prvním místě ) Klaus přece varoval občany před vstupem do EU, ale musel splnit rozhodnutí referenda - jestli sis všiml, tak tam píši o totální většině, českých pitomečků, kteří se do EU hrnuli - a v čem asi ??? Přece v tom referendu, ne ??? Ono žádný národ na světě není hloupý, ale nikde nemají nouzi o pitomce a ČR v této disciplině silně vyniká, až nadprůměrně !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit